Pompka Erekcyjna Forum

Wykonaj ten wielki artykuł o przewodnik, aby pomóc ci

Jesteś zmęczony, pszczoły? Jesteś zmuszony przestrzegać rozkazów niekompetentnych ludzi? Czy wiesz, że możesz zmienić to wszystko? Jak tylko nauczysz się, jak nie bać się być liderem, wolne kierownicze stanowiska i zmienić sposób, w jaki rzeczy się dzieją. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji.


Korzystać z mentorem. Znaleźć kogoś zdolności przywódcze którym ufasz, i model swojego zachowania po nich. Oglądać je na jakiś czas, i zorientować się, jak się zachowują, co czyni je dobrym liderem. Nie chcesz, aby w pełni naśladować ich, ale znaleźć to, co działa o swoim stylu i włączyć go w styl, który pracuje dla ciebie.


Nie robić tego, co inni mogą być kłamliwe. Trzymaj swoje obietnice, jeśli chcesz, aby do ciebie zaufanie. Jeśli twierdzisz, aby zapewnić doskonałą obsługę, każdy w drużynie musi być zaangażowany i zrozumieć proces.


Nie bój się porażki. Wadą jest to, że wielu wielcy przywódcy zrobili, i to tylko popychało ludzi do wielkich zwycięstw. Jeśli boisz się porażki, boisz się działać odważnie, który jest jedynym sposobem, aby lidera działać. Jeśli nie na coś, go używać, aby pomóc ci zmienić trasę.


Nigdy nie pozwól sobie być przezwyciężone z pragnieniem, aby wygrać. Statystyki łatwo zgubić się w dzisiejszy dzień, wszystko dzięki technologii. Przywódcy często robią to po to, aby śledzić swoje postępy i pomóc stworzyć najlepsze bramki drużyny. Zamiast skupić się na to numery, ważne, że ty najpierw naucz pracowników jak odnieść sukces i rozwinąć ten zwycięski nastawienie. W końcu, wszystko będzie się układać.


Upewnij się, że twoje umiejętności są skuteczne. Twoja osobowość jest niezbędna dla dobrego szefa, ale jest więcej niż to. Duża część o tym, jak dobrze można się komunikować. Pisać dobrze, aby pokazać swoją drużynę jesteś kompetentny na wszystkich rzeczach. Pamiętaj, że i przyjąć do wiadomości, jak i to, co piszesz.


Być dobrym przykładem dla swojej drużyny. Jak rodzice w rodzinie,, którzy twoja drużyna wygląda w twojej organizacji. Nie mówić negatywnie o firmie, twoi szefowie w swojej drużynie. To straszny przykład, i może wrócić do was prześladować.


Bądźcie gotowi podjąć opinię. Czasami pracownicy czują się nieswojo zbliżenie większe problemy lub pomysły, jeśli zostanie wyświetlony monit. Uczynić ten proces bardziej uporządkowana w ogóle, prosząc o opinie i sugestie od swoich pracowników. Staraj się utrzymać politykę otwartych drzwi, i muszą być gotowi słuchać, gdy pracownicy mają coś do powiedzenia, nawet jeśli nie zgadzasz się z reklamacją.


Gdy w roli lidera to jest twój obowiązek, aby dokonać przeglądu swoich pracowników, a przy tym trzeba zwrócić uwagę na to, co zmusza pracowników do pracy w miarę swoich możliwości. Aby zmotywować tych, którzy są wokół ciebie, użyj komplementy i zwiększenia wydajności wskazówki.


Podejmowania decyzji ważne jest, aby być silnym liderem. Gdy problem lub pytanie tuż przed tobą, ocenić wszystkie opcje przed podjęciem decyzji o najlepszy kurs akcji. Pozornie błaha decyzja może mieć wpływ na twoją firmę przez długie lata. Można przyjąć oferty i delegować odpowiedzialność, ale dokonać tego ostatecznego wyboru samodzielnie.


Pozostają konkretne, spójne i skromny podczas pracy z innymi. Nie odrywając się na swoją wizję pomaga utrzymać motywację wysokiej. Bądź konsekwentny w swoich działaniach i w twoich słowach, zwłaszcza w kontaktach z pracownikami. Kolejności zyskasz szacunek, bo każdy będzie wiedział, czego się spodziewać od nich. Skromność sprawia, że bardziej przystępne i otwiera linie komunikacji ze swoimi pracownikami.


Podręcznik oznacza tworzenie bezmyślne zwolenników. Oznacza to, że tworzenie środowiska, w którym ludzie mogą rozwijać swoje mocne strony, a następnie wykorzystać je dla dobra innych. Jako lider, nie chcesz, aby członkowie zespołu zależy od ciebie, aby ich siła lub ich inspiracji. Chcesz im przynieść te rzeczy na stole i pozwolić im kierować swoje umiejętności przywódczych<.BR />

Każda rola obejmuje pozyskiwanie nowych członków zespołu lub pracowników. Część tej odpowiedzialności polega na tym, aby zrobić początkujących serdecznie, wchodzili i komfortowo. Pamiętaj, aby wprowadzić początkujących polecenie, aby włączyć je w obiady i spotkania. Można nawet zorganizować komitet powitalny, aby pomóc zaaklimatyzować nowych pracowników do grupy.


Wiele osób, które są dobrymi liderami zadać proste pytanie. Jest to wygodne? Grasz zbyt bezpiecznie, jeśli powiesz “tak”. Ryzykować, wpychać się i czując się niezręcznie-dobra rzecz w świecie biznesu. Skalkulowane ryzyko uczynić go bardziej interesujące i przeznaczyłem was, aby być w lepszej sytuacji w przyszłości.


Nigdy nie bój się zmienić swój plan działania w razie potrzeby. Czasami trzeba opracować doskonałą strategię, tylko po to, aby znaleźć, że jest naprawdę nie działa, kiedy można przedstawić go w swoją grupę. Masz plan b, lub słuchać innych do tego, aby opracować jeden, i nie bój się używać takie przypadki w razie potrzeby.


Teraz, kiedy przyszedł w końcu tego artykułu, wiesz, co trzeba, aby być liderem. Wykorzystaj to, że dopiero co dowiedzieli się, aby stać się najlepszym liderem, możesz być. Nie martw się o wygląd. Inne, oczywiście, będą podążać za waszym przykładem, jak tylko zorientują się, że wiesz, co robisz.