Pompka Powiększanie

Wędkarstwo karp i jedzenie, które można użyć do przynęty

Większość ludzi, którzy mówią, że są nie na ryby nigdy nie próbowałem. Dzień w łodzi lub na brzegu odlewania kołowrotek może być jednym z najlepszych sposobów, aby spędzić letni dzień. Jeżeli posiadasz entuzjazm do wędkowania i zainteresowany w nauce nowych sposobów na lepsze w tym, czytaj dalej, za świetne porady!


Rozważyć kolor wody, a także jakości światła, przy wyborze przynęty bass. Wierzysz lub nie, w mętnej wodzie lub w pochmurne dni wielu ryby reagują lepiej na bardziej naturalne ciemne przynęty, niż ich krzykliwe alternatywy. Z drugiej strony, przezroczysta woda i jasne dni są idealne dla czerwony, biały i żółty przynęty.


Nawet, gdy jesteś sam na ryby, bardzo ważne jest, aby zachować spokój. Jeśli zaczniesz robić zbyt dużo hałasu, to może powodować problemy dla innych rybaków w odległych miejscach. Dźwięk jest zupełnie inaczej pod wodą i może uda się zgrać ryby osób, które znajdują się w dużej odległości od ciebie.


Rozumiem, że po wyjściu na wodę, wiatr będzie silny i, z kolei, temperatura będzie chłodniej. Dlatego, jeśli jesteś na ryby, zawsze bierz ze sobą kurtkę, aby wytrzymać te efekty. To będzie można umieścić w najbardziej wygodnej pozycji podczas podróży.


Więc zdecydujesz, że chcesz zabrać na ryby jako hobby. Gdy dopiero zaczynasz z połowów, należy utrzymać sprzęt jest bardzo prosta. To zależy od tego, jaki rodzaj ryby można złapać rybę, jeśli chodzi o sprzęt. Większość początkujących zacząć od lekkiej sprzęt. Sprzęt, niezbędne dla początkujących powinny obejmować wędziska i kołowrotka, 12 LB. test linii, małe i średnie haki (do żywca wędkarstwo), kilka бобслеистов, kilka przynęt sztucznych, niektóre z obciążnikami, szczypce, czysty, i scyzoryk. Pamiętaj, aby sprawdzić prawa swojego państwa, aby zobaczyć, czy potrzebna jest licencja na ryby nad staw, gdzie planujesz ryby<.BR />

Biorąc pod uwagę względy bezpieczeństwa, zawsze mieć przynajmniej jeden kamizelka na każdego pasażera, że bierzesz na swoją podróż. Ponadto, upewnij się, że ty i twoi pasażerowie wiedzą, jak nosić kamizelkę ratunkową. W przypadku awarii, ważne, że masz odpowiednie środki bezpieczeństwa na miejscu.


Wybierz najlepszy rodzaj linii. Najlepszy typ linii dla rybołówstwa mieści się w zakresie test 4-8 funta. Mniej niż czterech funtów, twoja linia będzie przerwa z rybą, i więcej niż osiem funtów, w spokojnych wodach, to ryba zobaczy go, a on będzie odstraszać ryby od ukąszenia. Więc jeśli masz zamiar zająć się wędkować na otwartym morzu dla dużych okazów ryb, swoje najlepsze linie być w granicach 4-8 kilogramów.


Podczas połowu w słodkiej wodzie, szukać spadło wraku. Cattails, kłody w wodzie, i lilie wodne sprawiają, że wspaniałe miejsca dla ryb, aby ukryć i dlatego są one zazwyczaj równa doskonałe miejsce do wędkowania. Po prostu upewnij się, że wody ciągnąć łodzi w nie zbyt drobno, lub może w końcu zatrzymany.


Staraj się nie ustawić oczekiwania, kiedy wychodzisz na wodę dla Ryb. Ten sport może być bardzo nieprzewidywalne, a wyniki mogą się różnić z dnia na dzień w zależności od warunków i ilości ryb w wodzie. Zawsze zachowuj pozytywne nastawienie, zanim sobie drogę.


Jeśli nauczysz się kilku prostych węzłów, będziesz pomagał. Wiedząc, jak nawiązać dobry węzeł będzie utrzymywać twój hak bezpiecznie na linii po tym, jak ryba trafia na hak i pozwoli ci łatwo zmienić sprzęt w miarę potrzeby. Po odrobinie praktyki, trzeba być naturalnym sznurowane bezpieczne, czyste węzły.


Podczas połowu ryb w czystej wodzie, nie ma potrzeby dużych i hałaśliwych przynęt. W rzeczywistości, bardziej delikatna swoje przynęty-to lepiej, tak jak ryba już widać go wyraźnie. Zaleca się zmniejszyć nie tylko rozmiar przynęty, ale i od twojej linii i ciężarek, aby uzyskać bardziej naturalny wygląd<.BR />

Jeśli masz zamiar użyć strategii “relase” podczas połowów, upewnij się, że można umieścić je z powrotem w wodę prawidłowo. Zwilż ręce i weź hak z ryb delikatnie usta. Delikatnie połóż rybę z powrotem do wody puścić. Jeśli ryba wzięła hak zbyt głęboko, przycinanie linii i hak ostatecznie rozpuścić w ryby.


Ogólnie rzecz biorąc, większość ludzi, którzy jadą na ryby chcę, żeby coś złapać. Jeśli jesteś jednym z tych ludzi, jesteś prawdopodobnie zastanawiasz się, co można użyć, aby lepiej zagwarantować, że dostaniesz niezapomniane wrażenia od nawijania jakiś różnorodność ryb, aby nie wracać do domu z pustymi rękami. Najbardziej uniwersalna przynęta, która łapie dużej ilości gatunków ryb na “robaka” lub “suwak”. Gwintu na małych lub średniej wielkości haka i czekać, aż ryba zacznie odjeżdżać z nim, zanim szarpać wędkę i przynętę na haczyk.


Wędki-to najważniejsze urządzenie, które można używać, gdy w wodzie. Jeśli masz bardzo stary ród, inwestować w nową, która może pomóc poprawić swoje wyniki. Nowe wędki mają wyższy poziom technologii, oddanych dalej i trwać przez długi czas.


Mamy nadzieję, że odkryli kilka przydatnych sposobów, aby poprawić swoje umiejętności lub przyjemności z wędkowania z informacji w tym artykule. Nawet jeśli nie idzie za dobrze, wędkowanie może być takie przyjemne i kiedy można znaleźć sposoby, aby poprawić swoje zdolności, staje się jeszcze bardziej przyjemne. Umieścić te wskazówki, aby użyć w kolejnej ryby przedsiębiorstwo na jeszcze dłuższy czas.