Pompowanie Penisa

Najlepsze porady i wskazówki do nauki masażu, jak profesjonalista

Jeśli wiesz, co zrobić ze swoimi rękami, jeśli chodzi o masażu, to będziesz bardzo popularne. Można robić masaż dla wszystkich rodzajów różnych powodów. Możliwe, że wiesz, kogo kochasz, kto ma problemy z plecami, i chcesz im pomóc. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.


Czuję się trochę niebieski? Idę na masaż! Korzyści dla zdrowia masaż liczne, a badania wykazały, że jedną z zalet masażu zwiększa się serotonina. Serotoniny neurochemiczne, co sprawia, że czujemy się szczęśliwi, ale brak snu, wahania hormonów, pochmurna pogoda i złej diety może zmniejszyć naturalne sklepach ciała serotoniny.


Rozstępy pojawiają się zwykle w czasie ciąży lub nadmierny przyrost masy ciała lub utraty, i mogą one być bardzo trudno się pozbyć. Spróbuj masować obszarów problemowych z kokosa olejem. Tkanki regenerują się w wyniku masażu i rozstępy będą zanikać z upływem czasu.


Zawsze jest na początku, kiedy nagrywane na masaż. Nie jest to trudne zapomnieć, w jakim czasie to jest, gdy jesteś zajęty. Nie można dobrze odpocząć, jeśli spóźnisz. Chcesz być spokojny, gdy po raz pierwszy dostać się na stole do masażu.


Umieścić swoje myślenie na utrzymanie. Jednym z najbardziej trudnych, ale ważnych elementów jak większość z masaż rozluźnia swój stan psychiczny. Spróbuj zacząć robić niektóre głęboki oddech, a psychoterapeuta-to ustawienie. Wyobraź sobie, że przy każdym wdechu, zebrać wszystkie złośliwości i stresujących myśli w głowie. Na wydechu, wyobraź sobie, wieje wszystkie te myśli w kosmos, na zawsze. Dalej powtarzać, aż poczujesz się zrelaksowany.


Masaż stóp można oddać się prosta metoda, która większość sportowców wiedzą. Zrobić pole golfowe i kort piłkę i rzucić nogę nad nim. Przenieść nogę z palców na piętę na piłkę i od jednej strony do drugiej. Skoncentruj się na obszarze, który jest najbardziej wrażliwy.


Coraz masaż całego ciała, upewnij się, że twoje nogi są całkowicie czyste. Twoje nogi są bakteriami, a twój masażysta może pomóc bakterie rozprzestrzeniać się na inne części ciała, ponieważ masaż całego ciała zwykle zaczyna się od stóp. Poświęć trochę czasu, w taki sposób, aby były całkowicie czyste.


Najlepsi zawodnicy rozumieją znaczenie dobrego masażu sportowego. Ten rodzaj masażu ma wiele różnych zalet. Celem masażu sportowego jest stan mięśni, aby zapobiec urazom, a nie się zrelaksować i zmniejszyć stres.


Celem każdej masaż, aby twój partner czuć się dobrze i przyjemnie. Masaż pomoże z tym, ale niedziela będzie również odgrywać rolę w nim. Ustawić nastrój i przyjemne zapachy, takie jak świece lub potpourri wypełniają powietrze. Ponadto, dobry stół do masażu, aby twój partner komfortowo pomaga bardzo.


Podkreślić jakiekolwiek dolegliwości, które mogą mieć przed masażem. Ciąża to z pewnością jedna z rzeczy, które należy pamiętać. Dając im znać, co daje im możliwość, aby dostosować masaż do twoich potrzeb. Informacja ta pomaga w masażysty skupić się na jakichkolwiek problemów możesz mieć.


Массажируя własne barki może być przyjemne, jeśli robisz to poprawnie. Początek w górnej części kręgosłupa, jedną ręką lub dwoma, użyj rękę, aby pogłaskać od czaszki do ramion. Następnie swój sposób pracy przez ramię кнаружи. Powrót do szyi i powtórz proces.


Niech twoja masażystka znam twoich preferencji muzycznych. Wiele ludzie cieszą się zrelaksować muzyki podczas masażu, ale niektórzy tego nie robią. Jeśli wolisz, aby w spokojnej atmosferze, aż otrzymasz masaż, nie milczeć. Możesz również wybrać konkretny rodzaj muzyki lub nawet zapytanie hałasu, takich jak śpiew ptaków lub fal oceanu.


Twoje ręce powinny być czytanie kontury ciała jak robić masaż. Bilans masaż dobrze działać w obie dłonie i palce. Wykorzystaj Swoje dłonie lekko przy kości miejscach, aby ograniczyć ból. Dla tkanek miękkich, użyj palców.


Jeśli chcesz umieścić jakąś iskrę w swoim związku, zastanów się, dając swojemu partnerowi romantyczny masaż. Są one bardziej intymne, niż zwykły masaż, a może naprawdę zrelaksować partnera za jakieś parę koncentruje się klejenia czas. To poprawi twoje relacje poprzez dotyk i twój partner poczuć się wyjątkowo.


Rozciąganie może zapisać zalety masażu odbywa się na dłużej. Joga-jest to świetna opcja. Rozciąga się utrzymać mięśnie wolnej i silnej, i zachować je w dobrym stanie pomiędzy wizytami masaż. 30 minutowe zajęcia trzy razy w tygodniu musi rade.


Kiedy nawilżający ciało, nie zapomnij массажировать ręce. Zacznij od pocieranie dłoni-w takim schemacie. Masaż obszarze poniżej kciuka, wykorzystując swoje pozostałe palce, i okrężnymi ruchami. Kiedy skończysz, weź swoje palce wskazujące i kciuki i nadgarstka i inne palce.


Umyć nogi przed masując je. Nie musisz się martwić o drobnoustrojach, gdy nogi czyste i masaż będzie o wiele bardziej przyjemne, po tym, jak skóra staje się bardziej wrażliwa od ciepłej wody. Jeśli odczuwasz ból, moczyć nogi w ciepłej wodzie, znowu po masażu.


Jeśli chcesz, aby dać dobry masaż, to musisz teraz jakieś przydatne informacje, które na pewno zobaczymy się za ręce. Teraz jesteś wolny, aby robić masaż poprawnie, ale nadal uczyć się więcej technik i strategii, tak, że można zachować świeżość. Ludzi kochasz, doceniam to!