Powiekszanie Czlonka

Jak podejść uczelni w dzisiejszym świecie,

Chcesz wiedzieć, co trzeba, aby być gotowym do college ‘ u, i jest tam wiele rzeczy, które trzeba robić w trakcie przygotowania. Studia to początek prawdziwego świata, a teraz dużo odpowiedzialności spadnie na ciebie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej informacji na temat przygotowujemy się do rozpoczęcia nauki w college ‘ u.


Dowiedz się o granty i stypendia są dostępne dla ciebie. Wiele stypendium unikalnych cech lub nie może być nagłośnione. Znajdziesz tu również wiele stanowych i federalnych dotacji.


Jeśli kampusie odwiedzają duże, ważne jest, aby zapoznać się z nim w pierwszym tygodniu. Musisz wiedzieć, jak dostać się do kawiarni, biblioteki, gabinety profesora, bezpieczeństwa, uczelni, szkół i gabinetów i student center. Znając lokalizację miejsc, trzeba iść oszczędza czas.


Dowiedzieć się, gdzie w komisji przyjmującej uczelni i iść do niej, zanim wybierzesz studia. Można uzyskać cenne informacje o szkole-konkretnych możliwości stypendium w tę stronę. Wiele uczelni mają stypendia, które tylko dla swoich studentów. Wizyty i komunikacji z pracownikami recepcji może pomóc upewnić się, że otrzymujesz wszystkie dostępne dolara.


Podczas studiów w college ‘ u, tam będą zajęcia, które można zrozumieć, to zbyt skomplikowane od samego początku, jak należy natychmiast usunąć te. Zajęcia te mogą umieścić dużo stresu na ciebie, jak ci będzie lepiej mieć alternatywę. Ponadto, różne nauczyciele mogą lepiej wyjaśnić materiał.


Stać się poranną człowiekiem. Istnieje wiele rozmawiam w college ‘ u, i jeśli myślisz poważnie o nauce, że komunikacja może zrobić to trudno skupić się w schronisku w nocy. Zamiast tego, spróbuj wstać wcześnie rano, zanim wszystkie inne, tak, że można spokojnie robić.


Jeśli zmagasz się w swoich klasach, zapytać profesora, jeśli są jakieś opcje репетиторства jest. Zaangażowanie do pomocy nauczyciela, jak zwykle, można uzyskać najlepszy wynik w testach, należy zapoznać się lepiej i bardziej kompleksową wiedzę o programie. Jeśli nauczyciel nie ma, popytaj na terenie kampusu. Istnieje wiele grup badawczych, które student prowadził.


Jeśli obawiasz się o swoje finanse, śledzić wszystko, co można wydać w ciągu dwóch tygodni. Zapisz to do notatnika, a potem przeglądać, aby określić, że większość pieniędzy przeznacza się na. To może pomóc ustalić priorytety, Jeśli trzeba. Robi to okresowo, aby upewnić się, że można pozostać czujni o swoich finansach.


Spróbuj rozwinąć świetne relacje ze wszystkimi swoimi profesorami. Nauczyciele-najważniejszym zasobem i może pomóc ci na drodze. Zadawać pytania i zaproponować pomoc, gdy jest to konieczne. Pozytywne nastawienie może pomóc w swoje oceny i zwiększyć swoją zdolność do uczenia się.


Grupy szkoleniowe są bardzo korzystne dla klas, które trudno, jak trzeba uczestniczyć, jeśli widzisz, że twoje wyniki w nauce spada. Współpracować ze sobą, aby przejść na niektóre materiały, które uważasz, że jest tak trudne, jak to może pomóc, aby uzyskać lepsze zrozumienie i nowe perspektywy.


Gdy zdecydujesz się, gdzie usiąść w klasie, starają się unikać swoich przyjaciół i zatrzymać się w pobliżu przedniej części klasy. To może zmniejszyć swoje szanse na niepotrzebne komunikacja i może pomóc ci skupić się podczas wykładu nauczyciela. Poza tym, to pokaże twój profesor, że jesteś aktywnym uczestnikiem<.BR />

Przygotowywała się do podjęcia studiów w instytucie jest bardzo ważna, tak jak nie chcesz po prostu chodzić doświadczenie w ciemno. Chcesz, aby większość swoich dni na uczelni, i dla tego, aby to zrobić, należy zachować swoją bazę wiedzy. Upewnij się, że pamiętasz porady, które można przeczytać tutaj o tym, jak zacząć.