Powiększanie Penisa Operacja

Artykuł nauczy cię wszystkiego o pielęgnacji oczu

Pielęgnacja oczu-to temat, który nie wydaje się wam dziś dużo uwagi. Kilka osób, omówić go z bliskimi lub nawet z lekarzem. Na szczęście, wiesz, że to ważne, i znaleźli ten artykuł, aby sprawdzić, wielkie pomysły zakładają poniżej na troskę twoich oczu<.BR />

Nie palę. Pewnie już wiesz, że istnieje wiele poważnych zagrożeń związanych z paleniem papierosów. Jednym z mniej znanych zagrożeń rozwoju związane z wiekiem zwyrodnienie plamki żółtej(AMD). Kilku badań wykazały, że pacjenci, którzy palili, były znacznie bardziej narażone na rozwój AMD, niż ci, którzy nie palą. Po prostu kolejny powód, aby nie zaczynać palenia lub rzucenia dziś.


Nie należy dotykać oczy ręką w ciągu dnia, jeśli nie myli ręce. Gdy jesteś w pracy lub w szkole, twoje ręce są w kontakcie z powierzchniami, które są pełne bakterii. Jeśli dotkniesz oka będziesz przenosić bakterie na twoich oczach i zwiększają ryzyko jeśli infekcja oczu<.BR />

Jeśli jesteś w rynku dla nowej pary okularów, często można znaleźć tanie, ale stylowe ramki do zdjęć online. Niektóre miejsca oferują nawet kilka bezpłatnych lub po obniżonej cenie, Jeśli jesteś nowym klientem. Wszystko, czego potrzebujesz, to twój ostrości wzroku liczba, którą otrzymasz od oczu test wykonany.


Upewnij się, że zawsze mieć odpowiednie oświetlenie podczas pracy lub czytania. Twoje oczy będą тужится cały czas, jeśli starasz się patrzeć na rzeczy bez odpowiedniego oświetlenia w pomieszczeniu. Z czasem może to spowodować poważne uszkodzenia. Zwiększyć moc i ilość lamp do każdego pokoju, aby rozwiązać problem.


Należy unikać narażenia na oczy jasne światło przez długi okres czasu. Jasne światło może spowodować, że twoje mięśnie oczu wysilać. Oni również mogą uszkodzić oczy. Jeśli jesteś na słońce w ciągu dnia, nosić kapelusz i okulary przeciwsłoneczne, które oferują ochronę przed promieniowaniem uv.


Pij dużo wody, aby utrzymać się nawilżona. Twoje oczy są wykonane w większości z wody, i powinny one pozostać wilgotne przez cały czas, aby pozostać zdrowym. Suche oczy są bardziej podatne na problemy ze wzrokiem i chorób. Utrzymując swoje ciało uwodnione w pełni gwarantuje, że twoje oczy pozostają nawilżone.


Przy zakupie rudy project okulary ważne jest, aby soczewki mówi, że oferuje on 100% ochrona przed UV. To nie wystarczy po prostu mieć przyciemniane szyby, bo promieniowanie słoneczne wciąż może przenikać przez szybę i uszkodzić oczy. Ochrona UV zapobiega przedostawaniu się promieniowania i chronić twoje oczy przed uszkodzeniem.


Jeśli nosisz soczewki kontaktowe, nie nosić ich w czasie snu lub w ciągu ponad 19 godzin. Jeśli można nosić specjalne soczewki, które produkowane są do noszenia w nocy, twój kontakt może pozbawić oczy tlenu i doprowadzić do skrajnego dyskomfortu i może być poważne uszkodzenie oczu.


Nie patrząc na ekran komputera zbyt długo. Zrób sobie przerwę co pół godziny dać oczom odpocząć od napięcia. Patrząc na twój komputer, mogą powodować suchość oczu, bo nie mrugać tak często, więc dołożyć starań, aby miga co 30 sekund, aż na twoim komputerze.


Jeśli nie palisz, nie wtrącaj się! Oczywiście, we wszystkich pomieszczeniach ogólnodostępnych doprowadzi żółte oczy i skóra wokół nich zmarszczki i cienkie. Ponadto, palenie tytoniu wiąże się ze zwiększonym ryzykiem zachorowania na zwyrodnienie plamki żółtej, zaćma, a nawet uszkodzenia nerwu wzrokowego, które mogą prowadzić do ślepoty.


Nosisz soczewki? Jeśli tak, upewnij się, że masz okulary, które można nosić, jeśli twoje oczy się denerwować. Nie chcesz pogorszyć sytuację, zmuszając się do noszenia kontakty, ponieważ może spowodować poważne problemy. Ponadto, upewnij się, że trzymasz kontakty w czystości.


Wyrzuć swój makijaż co kilka miesięcy i zacząć wszystko od nowa. Chcesz wymienić także kontakty oczu, co kilka miesięcy, z tych samych powodów, i to, aby zapobiec gromadzeniu się bakterii. Po kilku tygodniach, wszystko, co robisz, zanurzenie szczotki w bakterie, a następnie przesyła je na twarzy. Może to spowodować uszkodzenie oczu i obszary wokół nich.


Zawsze noś okulary na świeżym powietrzu. Wiele osób błędnie uważa, że okulary są przeznaczone tylko dla dni na plaży lub gdy słońce jest szczególnie uderzające. Prawda polega na tym, że promienie ultrafioletowe są szkodliwe dla oczu. Mogą one powodować raka oczu, oparzenie rogówki oczu, a nawet zaćmy. Za każdym razem, kiedy będziesz na zewnątrz, zabrać okulary.


Podczas czytania lub korzystania z komputera, obejmują okresowe ćwiczenia dla oczu. To jest tak proste, jak, patrząc w bok od celu i szybko miga. Następnie zamknij oczy i rzuć je w obie przeciwnym do ruchu wskazówek zegara i w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara. Upewnij się, aby oddychać głęboko, co czyni go tak, aby pomóc przynieść więcej tlenu w naczyniach włosowatych oczu<.BR />

Rób krótkie przerwy w pracy i chodzić, jeśli to wszystko, co prowadzi do zmęczenia oczu. Jeśli chodzisz w czasie tych przerw, zwiększa przepływ krwi, a także ożywić siebie. To może pomóc twoim oczom coraz więcej tlenu z krwi i pomaga zmniejszyć obciążenie, które doświadczają.


Jeśli nosisz okulary, upewnij się, że można jednak odwiedzić lekarza-okulisty co najmniej raz w roku. Całkiem możliwe, że dla twoich punktów, aby przestać wykonywać swoją pracę; prawdopodobnie zrozumiesz to wtedy, kiedy zaczynasz mieć problemy ze wzrokiem. Twój lekarz może dać ci nowe okulary lub skorygować te, które już masz.


Szkoda, że ludzi już nie mówić o opiece nad oczami, ale kiedy tracą wzrok, będzie za późno. Pan wie wszystko, co można dziś, to znaczy, że jesteś gotowy dbać o oczy. Pamiętaj, aby poinformować innych, że wiesz, aby mogli zrobić to samo sami.