Powiększanie Penisa

Przeczytaj, aby dowiedzieć się jak naprawić Swój kredyt

Jeśli masz złych kredytów, życie może wydawać się bez radości. Nie możesz wyprzedzić, bo jesteś zajęty troską o wczorajszych błędów. Może się wydawać, że nigdy nie będzie w stanie wyjść na pierwsze miejsce, ale prawda jest taka, że masz kilka opcji naprawy kredytu. Oto kilka porad, aby odbudować swój kredyt.


Limit zgłoszeń na nowy kredyt. Każda nowa aplikacja będzie nowy “dysk” zapytanie o raporcie kredytowym. To nie tylko trochę zmniejszyć swój wynik kredytowej, a także powodować wierzycieli traktować cię jak ryzyko kredytowe, ponieważ, być może, próbuje otworzyć kilka kont na raz. Zamiast zrobić nieoficjalne zapytania o stawkach i tylko po oficjalnym obiegu masz krótką listę.


Gdy zdecydujesz, że chcesz naprawić swój kredyt, wysyłania sporów może pomóc podjąć żadnych fałszywych informacji z twojego raportu. Jeśli istnieje kilka elementów na twoim raporcie kredytowym, musisz spór, tylko jeden raz. Poczekać jakiś czas, zanim napiszesz następny. Jeśli wysyłasz zbyt dużo w jednym czasie do biura informacji kredytowej może stać się podejrzane i rozważyć swoje spory niepoważne.


Podczas próby naprawić swój kredyt, należy unikać korzystania z kart kredytowych. Te karty nie poprawić swój wynik kredytowej, nawet jeśli opłacisz je na czas. Ale ryzykujesz zepsuć dalszy kredyt, jeśli nie możesz sobie pozwolić, aby zapłacić rachunki akumulacji. Ponadto, większość sklep karty nie oferuje dobre oprocentowanie. Spłacić karty sklepu i je cofnąć.


Ważna wskazówka, aby wziąć pod uwagę podczas pracy na naprawy twojego kredytu podpisywać up dla programu kredytowego monitorowania. Jest to ważne, ponieważ, jak zwykle, niskie koszty można śledzić wszelkie zmiany na koncie, a także, być pierwszym, aby wiedzieć, jeśli nie ma żadnych nieautoryzowanych działań.


Jeśli potrzebujesz naprawić swój kredyt, rozważyć rozmowy z konsultantem kredytowej naprawy. Wiele błędów doradców kredyt może pomóc już nawet największe długi spłacone w ciągu kilku lat. Konsultant będzie wiedzieć lepiej niż ty, jakie kroki podjąć i jakie kanały powinny podążać w umacnianiu swojego zadłużenia i dom nowy kredyt.


Jeśli chcesz poprawić swój wynik kredytowej, po tym, jak oczyścić swój dług, należy rozważyć użycie karty kredytowej do swoich codziennych zakupów. Upewnij się, że możesz spłacić całą saldo każdego miesiąca. Wykorzystując swój kredyt regularnie w ten sposób, marki, które ty, jako konsument, który w inteligentny sposób wykorzystuje ich kredyt.


Jeśli starasz się poprawić swój wynik kredytowej, może być przydatne ustawić direct debit, aby zapłacić za swoje miesięczne rachunki. Polecenie zapłaty będzie zagwarantować, że nigdy nie przegapisz płatności, w związku z pozostawaniem poza miastem, lub zwykłej nieuwagi. Ponadto, podczas korzystania z polecenia zapłaty dokonać minimalnej wpłaty, możesz dodać do zapłaty w dowolnym momencie, nie czując dodatkowego ciśnienia.


Jeśli starasz się poprawić swój wynik kredytowej, upewnij się, że możesz czytać swoje wyciągu z karty kredytowej co miesiąc. Tylko czytając twoje podanie będzie można zauważyć, jeśli jakiekolwiek nieautoryzowane płatności zostały wyprodukowane lub jakichkolwiek nieoczekiwanych opłat. W większości przypadków, należy powiadomić autoryzowany ładunek w ciągu krótkiego okresu czasu jest to kwestionowane.


Ważna wskazówka, aby wziąć pod uwagę podczas pracy w zakresie napraw swój kredyt, aby być ostrożnym, jeśli wspólnie podpisać z innym człowiekiem, który też ponosi odpowiedzialność za płatności kredytu lub leasingu. Jest to ważne, ponieważ mogą one łatwo uszkodzić kredytu i reputację. Upewnij się, że znasz i ufasz, kim jesteś, Co-znak, i upewnij się, że warunki w formie pisemnej.


Ważna wskazówka, aby rozważyć, gdy naprawy kredytowej jest fakt, że każdy z trzech agencji kredytowych sprawozdawczości, najprawdopodobniej, będzie inny wynik dla ciebie. Ważne jest, aby wiedzieć, bo każda firma ma różne raportów i każdy z nich ma różne modele, których używają, aby obliczyć swój wynik.


Jeśli próbujesz naprawić swój kredyt, spróbuj negocjacje z wierzycielami. Jeśli zrobisz oferty na koniec miesiąca, i sposób płatności natychmiastowe, takie jak przelew bankowy, mogą być bardziej prawdopodobne, aby wziąć mniej, niż pełna kwota, którą trzeba. Jeśli pożyczkodawca zdaje sobie sprawę, że trzeba będzie zapłacić raz na mniejszą kwotę, to może warto je na bieżące wydatki kolekcji dostać całą kwotę.


Już nie żyć ponurej życie, naprawić swój kredyt, korzystanie z tych wskazówek. Nie widać tego od razu, ale jeśli będziesz postępować zgodnie ze wskazówkami powyżej. wkrótce rozpocząć, aby zobaczyć światło na końcu tunelu. Naprawić swój kredyt i przygotować się do wolności finansowej.