Powiększenie Członka

Chcesz Poszerzyć Swój Sztuki I Rzemiosła? Spróbuj Tych Porad!


Każdy lubi zabawę. Jeśli szukasz czegoś do zabawy rozważmy sztuki i rzemiosła. Istnieje wiele rzeczy można zrobić, co zapewni godziny rozrywki dla ciebie i dla twojej rodziny. Skorzystaj z poniższych wskazówek, aby dać ci kilka pomysłów, które pomogą ci się.


Zapisz biblioteki twojej sztuki i rzemiosła książki. Jest tak wiele rzeczy, które możesz zrobić, jeśli jesteś przebiegły człowiek. A to oznacza, że wiele osób pisze o przedmiocie. Będziesz mieć rzemiosła książka po książki jednostki są dostępne dla ciebie. Twoja biblioteka może rosnąć bardzo szybko. Trzymać go zorganizował, i będziesz naprawdę cieszyć się, patrząc na nowe statki, aby spróbować.


Jeśli masz diy, które są brudne, spróbuj wykorzystać stare gazety do pokrycia powierzchni, aby zapobiec uszkodzeniu. Jak tylko skończysz, po prostu zbierz papier i wyrzucić lub przerobić go.


Włączyć recyrkulację w twórczości artystycznej. Nie ma znaczenia, co robisz, od ceramiki do farb olejnych, istnieje wiele sposobów, aby przyciągnąć za pomocą przedmiotów i materiałów, które w przeciwnym razie by wyrzucili. Oszczędność papieru, folii, aluminium, kartonu i jeszcze i schować go do następnego projektu.


Spróbuj ustawić w kierunku pracy sądów, które możesz zrobić, a robić sztuki i rzemiosła projektów ze swoimi dziećmi. Jeśli naprawdę w sztuki i rzemiosła, i ty tego nie zrobisz, możesz zacząć zawiesza się i próbować kontrolować, co robią twoje dzieci. Powinny one być w stanie wykonywać swoją pracę, podczas gdy robisz swoje.


Znaleźć sposoby, aby podzielić się swoimi rzemieślniczych umiejętności z innymi. Uczyć dzieci, jak przyłączyć się do ciebie w tym rzemiośle, jest to świetny sposób, aby przekazać swoje specjalne umiejętności. Jest to również świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną i zrobić wspomnienia, które pozostaną na całe życie.


Uważaj na bezpośrednie kijami, podczas gdy jesteś na ulicy. Pałeczki do niektórych wspaniałych sztuki i rzemiosła materiałów. Można zbudować podstawę z nimi. Można ich używać do flag. Możesz nawet zabrać je, tak, że można je pomalować unikalnych kolorów. Robią dla zabawy dostaw dla kreatywności.


Cegły i zaprawy sklepów, duży w poszukiwaniu sztuki i dostaw rzemiosła. Jeden z największych sprzedawców hobby lobby. Hobby lobby ponosi tkaniny, sukienka dostawy, przędza i kwiatowy zestaw. Ponadto, są one idealnym iść do sprzedawcy w celu artystycznych łazienki z szerokim wyborem płótno, farby i pędzle.


Istnieje kilka krajowych, usługi sklepy produktów do robótek, które można znaleźć. Poświęć trochę czasu, aby przejść do trybu online, aby sprawdzić ich co tydzień przed tym, jak iść do sklepu. Jeśli czas na to prawo, można znaleźć kilka świetnych okazji. Wiele również oferują kupony, które można wydrukować i zabrać ze sobą.


Jeśli szukasz dla różnych typów materiałów, aby robić projekty, a nie chcesz wydawać dużo pieniędzy na nich, należy sprawdzić, sprzedaży garażu w twojej okolicy. Takie rzeczy, jak stare, popękane wazony i wykorzystują zasłony są świetne artystycznych treści, tak, że iść na jak wiele wyprzedaży, jak można dostać się nowe materiały<.BR />

Aby mozaikowe lustro, że jest stabilny, nie jest zbyt ciężki, uważają sklejki jako materiału podkładowego. Deska Hardy jest wodoodporny, ale jeśli вешаете lustro w pobliżu kabiny prysznicowej, nie potrzebujesz tło, że wiele wagi. Lustro dowolnej wielkości konieczne jest zdumiewający hak z deską Hardy wsparcie.


Nie popełnia błąd, tylko patrząc w sklepach artystycznych dla wszystkich materiałów może być konieczne. Miejscach, takich jak zniżki i sprzedaż fabryki-sklepy są doskonałym miejscem, aby znaleźć materiały za niskie ceny. Możesz nie być w stanie znaleźć wszystko, co trzeba, ale można znaleźć wiele podstaw.


Jak można przeczytać wyżej, wszyscy lubią się bawić. Istnieje kilka rzeczy, więcej zabawy, niż sztuki i rzemiosła projektów. Można zrobić je z rodziną, lub możesz zrobić je sam. Możesz zająć czas z nimi, lub zrobić piękne produkty dla twojego domu. Użyj dobre rady masz tu i zabawy!