Powiekszenie Czlonka

Wszystko, co musisz wiedzieć o kempingu

Jeśli kiedykolwiek chodził na wycieczki, to wiesz, jak trudno jest zaplanować wycieczkę. Musisz znaleźć odpowiednie miejsce do biwakowania, wybrać co zabrać ze sobą, plan złej pogody, i wiele więcej. Na szczęście dla ciebie, zaplanować następny wycieczka może być łatwiejsze dzięki następującym artykule.


Podczas pakowania do podróży na wycieczkę, nie zapomnij krzesłami i radio. Jedna z najlepszych części kemping siedzi przy ognisku. Można było usiąść na starą belkę, ale po co, kiedy można spakować krzesła i być wygodne. Radio dla rozrywki, siedząc przy ognisku. Jeszcze lepszy pomysł, aby przynieść gitarę na śpiewają.


Kiedy kemping, konieczność dla swoich biegów-to nóż przetrwania. To jest najważniejsza część sprzętu do biwakowania. Sprzedam wysokiej jakości nóż przetrwania, a nie tylko najtańszy, można znaleźć, twoje życie może zależeć od tego. Noże te są bardzo podobne; mają długie ostrze ząbkowane na jednej stronie i puste w środku uchwytu. Wewnątrz uchwytu można nosić żyłka, haczyki, kompas, zapałki, jak mały zestaw do przetrwania.


Wiem, że w okolicy obozu. Możesz mieć szczęście i piękna pogoda cały czas. Jednak można również spotkać się z warunkami pogodowymi. Mieć plan awaryjny w przypadku, jeśli potrzebujesz dywersja. Jest to szczególnie ważne, jeśli masz dzieci, ale dorośli potrzebują trochę rozrywki, jak dobrze!


Upewnij się, że możesz mieć apteczkę z tobą. Alternatywnie, można spakować zapasy w plastikowej torbie. Chociaż, mam nadzieję, że twoja podróż będzie bezpłatny obrażeń, nigdy nie wiesz. To lepiej być przygotowanym, tak, że można poradzić sobie ze wszystkim, co dzieje się w najlepszy możliwy sposób.


Sprawdź pogodę przed wyjazdem na wycieczkę. Istnieje wiele stron internetowych, które mogą dać wyobrażenie o tym, że typowa pogoda w dzielnicy podczas podróży. Jeśli masz poprawne informacje o pogodzie, będziesz lepiej przygotowany przy użyciu odpowiedniego sprzętu i odzieży.


Jeśli używasz namiot na kempingu, umieścić wiele myśli o zakupie namiotu. Rozważmy klimatu. Rozważyć swój przedział cenowy. Jak często będziesz korzystać z tego namiotu? Nie chcesz kupić namiot, który nie jest w stanie wytrzymać elementy. W tym samym czasie, nie trzeba płacić ogromne pieniądze za namiot planujesz używać tylko jeden raz.


Zanim przyniesiesz psa razem na wycieczkę, by przyzwyczaić się do myśli, z niewielką praktyką podbiec na podwórko. Rozbić namiot w już znanym okolicy, i daj mu spać lub bawić się w nią przez jakiś czas. Psy naprawdę może dodać do zabawy na wycieczkę, tak długo, jak zwierzę było godnie przygotowali się do imprezy.


Zawsze jest awaryjny zestaw pod ręką, kiedy wakacje z rodziną, lub nawet pozostając w samotności. Ten zestaw będzie się zmieniać w zależności od tego, gdzie i kiedy chcesz na wycieczkę, ale zawsze musi zawierać podstawy. Niektóre dodatkowe awaryjne źródła zasilania, takie jak Anty-Venom mogą być włączone, w zależności od gatunków zwierząt na świecie można spotkać.


Zawsze zdają sobie sprawę, jakie niebezpieczeństwa wiążą się z nowym miejscem. Dowiedzieć się, jeśli są jakieś jadowite owady, że Ziemia wygląda i jak pogoda będzie. Wiele kempingów są pewne niebezpieczeństwa.


Wiem, że klimat w twojej okolicy kempingu. Chcesz mieć odpowiednie ubrania zapakowane do podróży. Wiedząc, jak jest zimno w nocy, jak gorące dni pomoże ci sukienka najlepsze. Nie chcesz dać się złapać na świeżym powietrzu z niewystarczającej ochrony.


Kiedy dzieci w swojej partii kemping, ważne jest, aby pozwolić im wiedzieć, jakie są zasady, jak się tam dostać. Oni muszą przestrzegać ścisłych zasad, lub mogą ponieść lub drażnić innych. Na przykład, porozmawiać z nimi na temat krzyków i jak ich głosy mogą przeszkadzać innym. Jest to o wiele trudniejsze do stosowania przepisów po tym, jak zostały tam przez kilka dni, tak, że będziemy wcześniej.


Upewnij się, że opakowanie jest dość właściwych rodzajów żywności na kempingu. Jeśli wybierasz się na wycieczkę na znaczny okres czasu, należy upewnić się, że masz jedzenie się nie zmarnuje. Zatrucie pokarmowe może szybko zakończyć brzydkie każdego aktywnego wypoczynku na łonie natury. Podjąć odpowiednie środki, aby przygotować posiłek i zrobić badania, w razie potrzeby<.BR />

Jeśli podróżujesz z dziećmi na wycieczkę, nie zapomnij zabrać radio z sobą. Mimo, że każdy z was ma telefon komórkowy, w którym wędrówka nie może mieć odpowiednie oświetlenie. Najlepiej zainwestować w walkie-talkie, które mają zasięg kilku kilometrów. Mając walkie-talkie lub usług w rodzinie Radia (FED) radio, można pozostać w kontakcie ze wszystkimi członkami rodziny.


Jeśli nie jesteś ekspertem w naturze, nigdy nie należy pić wodę, że nie przywieźli w camping z tobą. Woda może wyglądać krystalicznie czyste, ale w rzeczywistości może być domem dla wielu chorób i bakterii. Jeśli jesteś w sytuacji awaryjnej, zawsze wybierać bieżącą wodą, nad spokojną wodą.


Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu, można mieć łatwiej planowania wyprawy. Kemping-to doświadczenie, które powinny być dostępne dla wszystkich, i powinna być, jak to możliwe. Jak tylko umieścić informacje, przedstawione tutaj z korzyścią, będziesz kemping z łatwością w jak najkrótszym czasie.