Powiększenie Kutasa

Proste kroki do bardziej pomyślnego tworzenia stron www

Pewnie chcesz stworzyć własną stronę internetową. W tym dniu i wieku, Większość ludzi chce stworzyć własną stronę internetową w pewnym momencie. Wiele osób ma pojęcie o tym, że chcą, aby ich strona internetowa, aby być podobnym, ale nie wiesz, jak stworzyć. Jeśli brzmi to jak ty, to trzeba zwrócić szczególną uwagę na projektowanie stron internetowych porad w tym artykule.


Projektowanie stron internetowych-jest to przedmiot, który zawsze chcesz być na bieżąco. Mając to na uwadze, jeśli masz znajomych, którzy również w projektowaniu stron internetowych, to chcesz, aby pozostać w kontakcie z nimi. Możesz wymienić każdą nową informację, dowiesz się, że oboje są na szczycie swojej gry, jeśli chodzi o projektowanie stron internetowych.


Aby pomóc utrzymać odwiedzających na strony z radością, nie podkreślaj słowa. Podkreśl słowa w internecie oznacza, że słowo-to jest link. Jeśli masz zbyt dużo słów na twoich stronach, które są oznaczone z кликабельными linkami, odwiedzający będą rozczarowani po tym, jak ciągle próbujesz kliknąć na nich.


Zawsze zapewnić odwiedzającym możliwość zaoferować swoją opinię. To pozwoli ci w drodze, że twoja strona nie spełnia ich oczekiwań lub nie działa prawidłowo, pozwalając ci dokonać niezbędnych zmian. Daj swoim gościom poczucie zaangażowania, tak, że będą wracać do twojej witryny w przyszłości.


Kontynuuj, aby poprawić czas ładowania witryny, gdy jest to możliwe. Jeśli ludzie odwiedzają twoją witrynę czeka na załadowanie strony, nuda szybko zainstalować i odejdą. Spróbuj zmniejszyć ilość grafiki, Flash, skryptów na stronach witryny, optymalizacji HTML za pomocą SSI pliki za pomocą klienta i serwer pamięci podręcznej, tworząc wygasa nagłówki i minimalizacji JS i CSS kodowanie<.BR />

Zobacz ilość krzykliwe media, która znajduje się na swoim miejscu. Nie przesadzaj z grupą “dodatkami”. Flash-grafiki i multimediów mogą wydawać się kuszące, ale mogą zrobić to trudne dla użytkowników, aby znaleźć potrzebne informacje z serwisu, szczególnie jeśli ogląda witryny flash kompatybilnego urządzenia.


Zwróć uwagę na swój kolor tła i koloru tekstu przy tworzeniu serwisu. Coś jak czerwony tekst na niebieskim tle nie działa bardzo dobrze. I jeśli uważasz, że biały tekst pojawi się na czarnym tle, to może być trochę zbyt jasny dla czytelników. Iść z czymś nieuchwytnym.


Zostańcie z układu, który jest podstawowym i nie wszystko jest tak skomplikowane, że nie należy mylić się. Zrobić to tak, że masz podstawy w dół, spróbuj przejść na tymczasową stronę, a stamtąd ruch na stronie internetowej, który jest bardziej zaawansowany w końcu<.BR />

Można kupić kilka książek, które mogą pomóc w nauce plusy i minusy staje się najwyższej klasy projektant stron internetowych. Zacznij od książek wokół poziomu umiejętności, więc nie przegap wszelkich niezbędnych informacji.


Zrobić wszystko, co możliwe, aby pozostać spójne z wysiłku, gdy uczysz się projektowanie stron internetowych. Chcesz dowiedzieć się kilka rzeczy, a potem wrócić za kilka tygodni i spróbować dowiedzieć się czegoś nowego i już zapomnieli informacje o tym, że już wcześniej dowiedzieliśmy się, utrudniając ci cały proces projektowania stron internetowych.BR />

Dać każdej strony w domenie i jego поддоменах, wyraźny, jednoznaczny slogan. To hasło musi być w widocznym miejscu w górnej części strony i być pogrubioną czcionką, tak, że użytkownicy mogą nie przegapić. Użytkownicy mogą szybko zrozumieć istotę strony, slogan i określić, czy chcą inwestować swój czas w zupełnie nie czytając go.


Jak już wspomniano, prawie wszystkich, w tym ciebie, chcieliśmy stworzyć stronę internetową. Ludzie to mają pomysły o tym, że ich strona będzie w ciągu roku, ale tkwi w samym procesie tworzenia. Ta przeszkoda może być łatwo skoczyła z wykorzystaniem web design porady, o których mowa w artykule powyżej.