Powiekszenie Peisa

Wskazówki, które pomogą ci lepiej zrozumieć Kaptops

Kiedy zaczynasz szukać laptopa, można znaleźć wiele informacji. Niektóre z nich są przydatne, a niektóre z jego przestarzałe i niepotrzebne. To może być trudne, aby określić, jakie informacje są najlepsze. Szczęście, że znalazłeś to konkretny artykuł. Można go używać, aby dokonać właściwego wyboru, stosując następujące wskazówki.


Dokładnie rozważają życie baterii laptopa przed zakupem. Laptopy, które będą wykorzystane w pierwszej kolejności na drodze potrzebny cieście z długim terminem. Ponadto, jeśli będziesz korzystać z laptopa w domu lub w biurze, można wybrać ten, który jest lżejszy, mniej czasu kuć.


Zanim zdecydujesz się na nowy laptop, porównaj ceny cena online najpierw. Często ceny, które można znaleźć w internecie znacznie lepiej, niż można znaleźć w cegły i zaprawy sklepach. To dobry pomysł, aby zbadać, zwłaszcza jeśli możesz poczekać kilka dni, aby dostać nowego laptopa.


To jest zawsze dobry pomysł, aby spojrzeć na opinie i komentarze przy zakupie laptopa. Wszystkie nowe laptopy kuszące, ale nie warto kupować. Dlatego opłaca się, aby uzyskać wrażenie od obecnych właścicieli.


Jeśli dużo podróżujesz, kup laptopa z wytrzymałej powłoki zewnętrznej. Niektóre biznesowe laptopy są tworzone z podróżami w myśli, i to może im pomóc wytrzymać uderzenia i urazy, które często przychodzą wraz z mile można wystąpić. Zawsze pytaj o tej możliwości, przed podjęciem ostatecznej zakupu.


Najlepszy laptop nie jest wymagane, aby grać w gry casual. Możesz grać w najbardziej popularne gry na zwykłych laptopach. Notebook zaprojektowany specjalnie dla gier, nie jest warte dodatkowych kosztów dla większości konsumentów. Zapisz swoje cenne dolary.


Kiedy szukałam laptopa, nie uzyskać więcej komputera, niż trzeba. To może brzmieć imponująco, aby powiedzieć, że masz dużo pamięci na komputerze, ale jeśli nie potrzebujesz tyle pamięci, tracisz pieniądze. Kij z laptopa, który działa dla twojego stylu życia, i będziesz płacić mniej.


Sprzedam laptopa, który ma dobre głośniki. Niektóre laptopy oszczędzaj na dźwięku, bo to nie jest pełnoprawny komputer. Jeśli nie znasz go, znajdziesz go, gdy próbujesz obejrzeć film lub posłuchać muzyki. Zawsze należy sprawdzić dźwięk przed zakupem laptopa.


Najtaniej laptopa, ale kupić tyle baterii, jak można sobie pozwolić. Przedwcześnie odchodzi z soków jest najczęstszą skargą o tanich notebooków. Sklep w ciągu co najmniej czterech godzin pracy na baterii, ale postaraj się złapać model, który trwa sześć godzin lub więcej, jeśli to możliwe. Szukać funkcji oszczędzania energii.


Zrobić niewielką ilość badań, przed zakupem laptop. Nie widzę transakcji i skakać na nim. On nie może mieć prawo do specificacji dla ciebie, a to może być nie do końca to, czego chcesz. Nawet jeśli jesteś podekscytowany w cenie, nie kupuj, dopóki nie sprawdzili.


Zrozumieć, jakie cechy ma na myśli. Pentium procesory AMD dziś w cenie procesory, z szybszych dual core, quad core i nieco droższe. RAM wpływa na szybkość, w których zadania są wykonywane prawie tak samo jak procesor. Dyski SSD są ostatnimi, szybciej wersji dysków twardych. Dla wyświetlaczy, ogólnie rzecz biorąc, im wyższy pikseli, tym lepszy obraz.


Spróbuj klawiaturę przed zakupem laptopa. Będziesz robić dużo pisać na swoim nowym komputerze, a jeśli nie wygodne, za pomocą klawiatury, może to spowodować poważne problemy. Upewnij się, że jest to wygodne, klucze odpowiednio rozmieszczone i łatwe w użyciu. Wypróbuj kilka różnych laptopów, przed podjęciem ostatecznej decyzji o tym, jakie klawiatury lepiej.


Spróbuj klawiaturze. Tam nie jest dużo gorszy, niż kupować nowy laptop, aby znaleźć, że klawiatura jest ból. Jeśli klucze nie trudne do wykorzystania, lub zbyt blisko siebie, nie mogą one być wygodne dla ciężkich rozmów. Chociaż można dodać-na klawiaturze, może chcesz, aby sprawdzić, czy ten, który można kupić, wpisując na nim.


Nie możesz być gotowi wziąć dziś nowy kupić laptopa. To nie jest dobry pomysł, aby wskoczyć i wydawać zbyt dużo pieniędzy na funkcje, które nie będą używane. Lepiej wykorzystać czas przed zakupem, aby zebrać informacje. Użyj tej informacji, takich jak porady, które znajdziesz tutaj, aby dokonać wyboru, co uczyni cię szczęśliwym.