Powiekszenie Peniasa Kwasem

Zdjęcia jak Profesjonalista z tych przydatnych wskazówek

Zdjęcie może być trudne. Jeśli masz dobry aparat z wieloma funkcjami i wiedzieć, jak go używać, musisz być w stanie zrobić dobre zdjęcia.


Dobra fotografia wskazówka, która może pomóc, aby nie bać się twoja praca krytykowany innymi ludźmi. Umieszczając swoje prace tam może zostawić czujesz się bezbronny, ale dobrze jest wiedzieć, jak inni ludzie postrzegają swoją pracę. To może pomóc poprawić wiele.


Upewnij się, że masz rodek dla twojego zdjęcia. To powinno być pierwszą rzeczą, że oko widza zwraca się na. Czy to kwiat, człowiek, lub ptak, każdy strzał można podjąć, musi mieć określony punkt ostrości. Nie tylko myśleć o tym, co rodek, ale dowiedzieć się najlepsze miejsce dla niego w kadrze.


Grać zniekształceń obiektywu. Większość zdjęć użyć portret obiektywy lub obiektywy zoom, aby ustawić ostrość na obiekt i użyć szerokokątny obiektyw do fotografowania krajobrazów i tym podobne. Za pomocą obiektywu, aby na różne sposoby korzyści niż spodziewany, dostaniesz bardzo oryginalne zdjęcia. Nie pozwól, by stać się twoim stylem: dowiedz się, kiedy można użyć oryginalny obiektyw.


Jak zwykle, nasz umysł, jak widzieć rzeczy zamówione w bardzo nawet i skoncentrowany sposób. Podczas gdy symetrii i doskonałości rzeczy, ludzi, szukać, próbować i sfotografować obiekt od centrum. Należy wziąć pod uwagę funkcję automatycznej regulacji ostrości, który może zablokować rzut oka w centrum obiektywu. Można użyć ręcznego ustawiania ostrości, aby obraz, jak chcesz, a następnie zrobić zdjęcie.


Większość zdjęć z aparatu na lub w pobliżu poziomu oczu. Zdrowy rozsądek mówi, że to dobrze, ale “wow” czynnik, zmieniając kąt, z którego można strzelać. Spróbuj strzelać na przedmiot z góry lub blisko ziemi i strzelają w górę.


Podczas pracy z dowolnym widokiem krajobrazu tematu, należy upewnić się, że twoje zdjęcia są trzy bardzo ważne rzeczy. Na pierwszym planie bliżej i ostry w centrum uwagi, połowy mniej, i na tle odległych, daje poczucie odległości. To podstawy fotografii, a także wielu innych rodzajów sztuki.


Jeśli to możliwe, należy unikać używania lampy błyskowej, że obecnie można znaleźć na większości kamer. On stara się nadać temacie ‘czerwonych oczu’, i to łagodzi dużo cienia, co może utworzyć głębię zdjęcia. Jeśli musisz użyć lampy błyskowej, takie jak basen nocny strzał, zapisz swój przedmiot od ściany. W ten sposób nie będzie w końcu z brzydkim czarnym cieniem, który przypomina plan<.BR />

Spróbuj przenieść swój temat w lewej lub prawej części ekranu, zamiast w centrum obrazu. Reguła trójpodziału. Do tego, wyobraź sobie, nie ma siatki na ekranie z trzech linii, biegnących poziomo i dwa pionowo. Niektóre kamery mają możliwość siatki. Aby stworzyć równowagę, miejsce temacie, gdzie linie zbiegają się.


Nie zacząć kupować całą masę biegów, zanim nauczysz się podejmować właściwe zdjęcia. To może być strata pieniędzy, jeśli nie wiesz, co robisz po prostu robić zdjęcia. Kształcić się najpierw, a potem będziesz mógł kupić dodatkowe wyposażenie, aby wykorzystać dla swoich zdjęć.


Przy próbie uzyskać doskonałe zdjęcie, wziąć dużo strzałów. Urok fotografii cyfrowej jest to, że można wziąć niezliczoną ilość kręcenia sceny, aby uzyskać obraz, który jest tylko w prawo. Nie ma potrzeby martwić się o wydatki film, bo masz nieograniczoną przestrzeń. Weź dużo strzałów, aby upewnić się, że otrzymasz doskonałe rama<.BR />

Zróżnicowane oświetlenie podczas fotografowania kilka zdjęć. Jest to trudniejsze do zrobienia w naturalnym świetle, ale trzeba zmienić oświetlenie, kiedy można zobaczyć różne efekty światła na obraz. Trzymaj oświetlenie wygodne dla swoich poddanych, i w zależności od wybranego schematu kolorów.


Jak widać, fotografia-to tylko kwestia uzyskania prawa aparat i za pomocą odpowiednich strategii. Nawet jeśli nie możesz narysować, można zrobić zdjęcie. Po przeczytaniu tego artykułu, Teraz wiesz, że to trwa, aby wziąć na siebie większą obraz i można przekształcić zdjęcia w sztukę!