Powiekszenie Penisa Cena

Duże sztuczki, które można zrobić na iPhone


Twój iPhone może stać się potężnym narzędziem do optymalizacji swojego życia, ze wszystkimi jej przydatne aplikacje i funkcje, pod warunkiem, że wiesz, jak z nich korzystać. Czytaj dalej ten artykuł, aby nauczyć się korzystać z wszystkich funkcji telefonu iPhone.


Po prostu napisz swój nowy iPhone w zlewie lub staw? Nie martw się! Upewnij się, że nie włącz telefon. Zamiast tego, lekko osuszyć ręcznikiem go tyle, ile możesz. Nie używać suszarki. Następnie, umieść telefon w mały pakiecik, wypełnione białym ryżem i pozostawić na noc. Ryż wchłonie wody pozostało w nim.


Apple stało się bardzo łatwo uzyskać definicje słów. Za każdym razem, gdy widzisz słowo, chcesz uzyskać określenie, czy jest to e-mail, sms, lub przez internet, możesz kliknąć na słowo przez sekundę lub dwie, i trochę pop-up pojawi się okno, w którym można wybrać, określić.


Można korzystać z telefonu iPhone, aby przechowywać różne pliki. Jedynym sposobem, aby to zrobić, jednak, zakupić aplikację dla iPhone dysku, ale jak nie można przechowywać praktycznie wszystko na swoim telefonie. Pozwala to na twój telefon, aby praktycznie w pełni funkcjonować jako mini-laptopa.


Możesz zrobić zdjęcie za pomocą swojego kabla słuchawek. Na początek, ramka na zdjęcie, które chcesz zabrać. Gdy jesteś gotowy, aby zrobić zdjęcie, kliknij na przycisk na sznurku. Zdjęcie zrobione! Aby zapisać go, postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi zwykle przestrzegać podczas zapisywania obrazu.


Po wpisaniu adresu URL w przeglądarce telefonu iPhone Safari, można przytrzymać “.przycisk kim” w dolnej części klawiatury, aby wyświetlić listę zawierającą inne przyrostki. Aby wybrać jeden, ślizgaj się po prostu palcem po nim i zwolnić, gdy sufiks podświetlony.


Jeśli masz swój iPhone w ręku i przypadek, że raz w życiu Zdjęcia, można go zabrać bez odblokowania telefonu. Po prostu kliknij na przycisk Home dwukrotnie, podczas gdy telefon nadal jest zablokowany. Zobaczysz kilka ikon, a jeden z nich będzie ikonę aparatu. Weź swoje zdjęcie i ona będzie natychmiast być zapisane na telefonie.


Jeśli nie masz nieograniczonej transmisji danych wiadomości, upewnij się, że postać ustawiając licznik jest włączony na telefonie iPhone. Wiadomości więcej niż 160 znaków zostaną podzielone przez dwa posty zamiast jednego. Aby włączyć tę funkcję, przejdź do “ustawienia” następnie “wiadomości” i włącz ilość znaków. Licznik będzie wyświetlany tuż nad przyciskiem “Wyślij”.


Nie mazać się, że numer telefonu szukasz na kartce papieru. Jeśli chcesz znaleźć pokój w safari, co chcesz, aby zadzwonić, nie ma potrzeby używać zwykłych dialer. Po prostu kliknij na numer telefonu, zamiast tego, i telefon będzie dzwonić automatycznie.


Podczas gdy iPhone rozpoznaje niesamowita różnorodność gestów palca, nie zawsze można być w stanie wykonać bardziej skomplikowane manewry, ściskając i przesuwając. Można włączyć opcję pomocnicze Touch, aby twój iPhone w jeden palec maszyną. To będzie dodać ikonę interfejs do dolnego rogu ekranu. Klikając na niego, pojawi się menu, które pozwoli ci korzystać skomplikowane gesty jednym palcem.


Jeśli dzwonisz do kogoś i nie pamiętam ich liczba lub, gdy je nazwał, kliknij na przycisk “dziennik” w dziale telefony. Przycisk ten będzie nie tylko daje listę ostatnich połączeń i ich czas, ale i pozwoli ci wykluczyć te dzienniki połączeń lub wyświetlić listę nieodebranych połączeń później.


Jest to szybki sposób, aby zrobić zdjęcie z iPhone, nawet jeśli ekran jest zablokowany. Naciśnij przycisk Home dwukrotnie, i pojawia się ikona kamery obok odblokowania bar. Kliknij na aparat, i można zrobić zdjęcie od razu, bez konieczności poświęcić trochę czasu, aby najpierw odblokować ekran.


Jeśli masz znajomych lub rodziny, którzy posiadają iPhone ‘ a, może widzieliście, jak niesamowite jest to urządzenie. Korzystając z porad, a techniki opisane w tym artykule, dowiesz się wiele funkcji dostępnych w telefonie iPhone.