Powiększenie

Jak zrobić zęby bielsze W Nie ma czasu

Perłowo-białe zęby oznaczają nie tylko atrakcyjny wygląd, są one również obraz zdrowia. Na pewno chcesz, aby wyglądać i czuć się jak można dobrze. Porady w tym artykule, pomoże ci wybielić zęby. Ciesz się swoim nowym życiu z gwiazdą filmową zęby.


Jeśli masz choroby dziąseł lub nelecheny próchnicy w jamie ustnej, należy zachować ostrożność przed przejściem wszelkich zabiegów wybielania zębów. Może w końcu uszkodzenia zębów jeszcze dalej, albo po prostu w końcu tracić pieniądze na procedurę, która nie będzie działać. Należy skonsultować się z dentystą przed zabiegiem.


Ograniczyć picie, które, jak wiadomo, mają wpływ powłok na zębach. Czerwone wino i kawa są jednymi z najgorszych znanych sprawców reszty plamy na swoich białych perłowych. Jeśli nie można uniknąć ich wszystkich razem spróbować pić je przez słomkę. Płyn będzie miał mniej kontaktu z zębami.


Nie należy używać wybielanie zębów lub wybielanie, jeśli jesteś w ciąży. Połykanie nawet śladowe ilości substancji chemicznych i składników w te zestawy na tyle, aby potencjalnie powodować uszkodzenie płodu. Zamiast tego upewnij się, że można czekać, aż po urodzeniu dziecka, aby wypróbować program do wybielania zębów.


Znaleźć wybielający program, który pasuje do twojego życia i harmonogram zęby. Niektóre z nich wymagają dłuższy czas za pomocą żelu lub innego urządzenia na twoich zębach. Jeśli masz napięty harmonogram z mniej czasu, to może nie działać dla ciebie. Inne programy wymagają kilku zabiegów w ciągu dnia. Znaleźć taki, który pracuje dla ciebie.


Napoje, takie jak herbata i kawa są znane psuć i discolor zęby. Upewnij się, aby utrzymać butelkę wody do płukania, podczas gdy pijesz herbatę lub kawę i potem. Napoje takie jak cola i wino też mogą zabarwić zęby. Unikać lub ograniczać te napoje mogą poprawić biel twojego uśmiechu.


Czasami, twoje zęby są bardzo wrażliwe na dobieranie produktów. To może być bardzo bolesne, nawet jeśli nie jest najnowsza. Jeśli to jest to, co się dzieje, upewnij się, że idziesz do lekarza, przed kontynuowaniem. Oni mogą polecić coś, co nie będzie miało wpływu na twoje zęby ten sposób.


Jednym z najbardziej skutecznych sposobów, aby naturalnie wybielić zęby-stosować mieszankę soku z cytryny i soli. Możesz zrobić to do góry i trzymać ją w słoiczku w łazience i używać go kilka razy w tygodniu. Należy starannie przepłukać usta po tym jak zrobić, aby zapobiec uszkodzeniu od kwasu w soku z cytryny.


Możesz zrobić własny wybielające pasty z wody i sody oczyszczonej. Soda oczyszczona-jest to minerał, który usuwa plamy z polerowania zębów, a także ich usunięcia. Wystarczy moczyć szczoteczkę do zębów i zanurzyć ją w sodę, utworzenia pasty.


Picie znany zabarwić zęby ze słomy. Jeśli napoje można pić, jak wiadomo, barwi zęby, i trzeba mieć je pić je przez słomkę. To zapewni, że napój nie jest w bezpośrednim kontakcie z zębami, powodując plamy. Pozwoli to zachować swoje zęby bielsze i dłużej.


Szczotka z magnezem olej do wybielania zębów. Magnez olej marynowane wykonane z chlorku magnezu i wody. To się nazywa olejem, bo otrzymana mieszanka ma oleistą wygląd i teksturę. Dodając kilka kropli na szczoteczkę do zębów podczas czyszczenia lub płukania z dodatkiem kilku kropli zmieszanych z wodą, może sprawić, że twoje zęby są znacznie bielsze.


Unikaj napojów, które mogą pozostawić plamy na zębach, Jeśli chcesz, aby były białe i jasne. Niektóre napoje, które należą do tej kategorii, napoje gazowane, kawa i tradycyjnej herbaty. Jeśli było pić te napoje, zaleca się alternatywnie łyk wody, jak można pić je.


Aby zapisać swoje białe zęby, należy użyć słomki, gdy pijesz napoje z wysokim poziomem kwasowości. Kwasowość, napojów, takich jak napoje gazowane i napoje sportowe, może mieć wpływ na kolor zębów, ale słoma działa jako bariera. To nie zmienia koloru swoich zębów na noc i jeśli twoje zęby już po łokieć, to nie będzie strzelać plama. To pomoże zapobiec przebarwienia.


Aby wybielić swoje zęby w podróży, spróbować wybielające paski. Dostępne od wielu producentów we wszystkich przedziałach cenowych, są one naprawdę są jednym z najbardziej wygodnych sposobów wybielania zębów, podczas gdy na biegu. Stosować paski i nosić w czasie podróży do pracy lub забегался z dziećmi, i będziesz mieć białe zęby, bez większego wysiłku.


Szczotkowania i nitkowania zębów regularnie może pomóc, aby uzyskać białe zęby. Te proste rzeczy będzie usunąć nalot, który gromadzi się na zębach i barwę. Dentyści zalecają mycie zębów po każdym posiłku i przed snem.


Przed przystąpieniem do Domy projekty wybielania, należy skonsultować się z dentystą zęby. Jeśli masz jakieś problemy z dziąsłami lub próchnicy, wybielanie metod kupiłam w aptece może mieć negatywny wpływ na ustach. Powiedzcie mi się z dentystą, że chcesz spróbować i zapytać zielone światło, aby kontynuować.


Z informacji, która została podana, można mieć nadzieję być w stanie zaspokoić swoje potrzeby wybielania zębów. Oczywiście, starać się wyglądać i czuć się najlepsze jest to, że można. Ciesz się piękne, jasne smile1