Powiekszyc Penisa

Myślę, Że Wiesz Wszystko O Telefonach Komórkowych? Pomyśl jeszcze raz

Telefony komórkowe są częścią naszej stałej życia. Właściwie, to rzadko można zobaczyć kogoś w miejscu publicznym bez jednego. Wiesz wszystko, co trzeba wiedzieć o telefonach komórkowych? Pewnie, nie jest tak łatwo poszerzyć swoją wiedzę, czytając ten artykuł jest pełen porad, informacji poufnych.


Czasami podpisanie długoterminowego kontraktu warto, aby dostać telefon chcesz. Niektórzy dostawcy oferują najlepsze ceny, jeśli jesteś gotowy, aby umówić się na ich obsługa w ciągu roku lub dwóch. Po prostu upewnij się, że jesteś gotowy wziąć na siebie zobowiązań wynikających z umowy, ponieważ koniec okresu może kosztować sporych kar<.BR />

Aby przedłużyć żywotność baterii telefonu, upewnij się, że aplikacje nie działają w tle przez cały czas. Niektóre aplikacje nie będą działać, jeśli nie, wyłącz je, a to może się szybko rozładować baterię. Sprawdź ustawienia, aby zobaczyć, co trzeba zrobić, aby przekształcić te aplikacje i zrobić bateria dłużej.


Należy wziąć pod uwagę min dane podczas rejestracji planu telefonu komórkowego. Niektóre plany mają bardzo ograniczoną minut, a to może stać się zły interes, jeśli korzystasz z telefonu, aby uzyskać dostęp do często w Internecie lub grać w gry. Jeśli twój telefon jest w stanie na takie czyny, uzyskać jak najwięcej z niego, kupując plan, który wspomaga prawidłowe wykorzystanie.


Myślę o zdrowotnym, co można kupić i czy to jest tego warte w dłuższej perspektywie. Czasami plany będą bardzo cenne, choć na 10 dolarów miesięcznie, możesz zamienić swój telefon za darmo, jeśli złamiesz go. To może zaoszczędzić setki dolarów, jeśli trzeba było wymienić telefon w cenie detalicznej.


Nie pobierać żadnych aplikacji, jeśli nie wiesz, że z wiarygodnego źródła. Czy ktoś może zrobić aplikację i go sprzedać. Czasami są trackery lub inne niechciane rzeczy w nich. Wiedząc, że osoba lub firma jest wiarygodna zmniejszy ryzyko, że masz wirusa lub tracker w telefonie.


Pomyśl o zakupie ubezpieczenia na twój telefon komórkowy. To może zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. Jeśli telefon jest uszkodzony, skradziony lub w jakikolwiek sposób uszkodzony, nie będzie można jej używać w większości przypadków. Będzie to wymagało od ciebie, aby kupić nowy telefon, i że może kosztować setki. Ubezpieczenie pozwala nabyć nowy telefon po obniżonej cenie, a to może być warte miesięcznych inwestycji.


Używać Talkster jeśli chcesz mieć darmowe połączenia w ciągu dnia i nocy. Usługa ta daje więcej reklam, niż jesteś przyzwyczajony, ale pozwoli zmniejszyć wysokie koszty, które trzeba będzie płacić za połączenia poza granicami kraju. To pozwoli ci zaoszczędzić dużo pieniędzy w dłuższej perspektywie.


Nigdy nie musisz być nowicjuszem, jeśli chodzi o zrozumienie telefonów komórkowych. W rzeczywistości, z wielką wiedzę, które otrzymałeś dziś można pokazać znajomym i rodzinie o tym, na ile są świadomi, jeśli chodzi o wiedząc wszystko o telefonach komórkowych. Po prostu należy pamiętać, że wszystko, co dziś wiemy i poszerzyć tę informację.