Prawda O Powiększaniu Penisa

Najlepsza rada, aby przestrzegać w czasie ciąży

Poświęć trochę czasu, aby naprawdę cieszyć się ciążą. Dziewięć miesięcy wydają się wiecznością, kiedy idziesz przez niego, ale już niedługo, będzie brakowało nogami w brzuch. Takie kolorowe, jak z dzieckiem, jest wiele do rozważenia, robić i robić. Ten artykuł da wam kilka wskazówek o tym, jak obsługiwać to wszystko.


Spotkaj się z lekarzem, przed podjęciem decyzji mieć dziecko. To daje możliwość, aby dostosować swój styl życia, aby stać się zdrowym być i udanej ciąży. Uczenia się wszystko, co można przygotować się do ciąży pozwoli uczynić pracę bardziej bezpieczną i zdrową.


Ważne, że jest w ciąży, tworzą plan porodu przed wielki dzień przychodzi. To dlatego, że kiedy kobieta rodzi, ona nie może być w stanie podejmować decyzje, jak to zwykle robi. Upewnij się, że masz ze sobą torbę, wybrać, który chcesz w pokoju, kiedy rodzić i utworzyć listę numerów, tak, że twój małżonek lub inni członkowie rodziny mogą dzwonić do swoich bliskich, kiedy urodzi się dziecko<.BR />

Wielka rzecz, co można zrobić, aby mieć zdrową ciążę, aby kształcić się. To bardzo ważne, zwłaszcza dla kobiet, które są w ciąży po raz pierwszy. Można to zrobić poprzez czytanie książek, związanych z ciążą i w dłuższej perspektywie pomoże nie tylko pracować, ale i w przygotowaniu do niej<.BR />

Czytać książkę ciąża. Zapewniają one przyszłych rodziców ogromną ilość informacji o tym, czego można się spodziewać w czasie ciąży i po urodzeniu dziecka. Dają nową część rodziców umysłu, pomagając im plan, a oni odpowiadają na pytania, które są, być może, nie chcesz zapytać przyjaciół lub członków rodziny.


Wziąć udział w zajęciach porodu. Zajęcia odbywają się w gabinetach wielu lekarzy i w internecie. Poruszone tematy to odżywianie, ćwiczenia fizyczne, relaks, znieczulenie zewnątrzoponowe, znieczulenie w czasie porodu, przygotowanie do pracy i porodu, a także karmienia piersią i opieki nad dzieckiem. Zajęcia, jak zwykle, raz w tygodniu w ciągu sześciu-ośmiu tygodni. Badania pokazują, że pary, które regularnie uczęszczają na zajęcia przygotowują się do porodu i zrelaksowany podczas porodu.


Ważne, że pozwalają na nogi, aby uzyskać wystarczającą cyrkulację, gdy jesteś w ciąży. Pobieranie krwi może być trudne, gdy kobieta jest w ciąży i trochę ćwiczeń na nogi, może pojawić się zakrzepów krwi, które mogą być śmiertelnie niebezpieczne. Możesz również nosić specjalne pończochy, które pomagają krążenie krwi.


Lekko zwiększyć spożycie kalorii w czasie ciąży. Wyrażenie “jeść za dwoje” – to nie tylko ładny replika. Przyszłe mamy powinny jeść około 500 dodatkowych kalorii dziennie, aby odpowiednio zadbać o potrzeby dziecka. Upewnij się, że dodatkowe spożycie kalorii składa się z przydatnych produktów, w tym owoce i warzywa.


Wziąć czas, aby napisać plan porodu. Bądź konkretny temat swoich potrzebach i to, co można oczekiwać od innych podczas dostawy. Spróbuj spakować torbę, która zawiera kamerę, ubezpieczenia, mapa, plan porodu, ubrania i pre-formularze rejestracyjne dla nowego dziecka

Natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli wystąpią nietypowe lub niepokojące objawy. Twój lekarz jest tutaj, aby pomóc ci; nie bój się do niej, jeśli uważasz, że możesz potrzebować pomocy. Jeśli odczuwasz ból, skurcze, skurcze lub trudności w oddychaniu, natychmiast, aby zapewnić, że zarówno ty, jak i dziecko czują się dobrze.


Jeśli wystąpią objawy, takie jak niewyraźne widzenie, ból w prawym boku, częste bóle głowy, bardzo szybki wzrost masy ciała, lub na colę-kolorowe moczu w drugiej połowie ciąży, należy natychmiast poinformować o nich lekarza. Może być rozwój gestosis, związanych z ciążą, które mogą być niebezpieczne dla życia. Lekarz może potrzebować do wykonania testów na obecność białka w moczu, a ciśnienie będzie ściśle monitorowane.


W celu utrzymania zdrowej wagi podczas ciąży, zastanów się, jakie dania masz zamiar zjeść z góry. Wiedząc, jakie produkty można jeść, może pomóc zainwestować w zdrowe i odżywcze diety, która przynosi korzyści tobie i twojemu dziecku. Zaplanuj swoje przekąski z góry. To będzie utrzymywać was od oddając zbyt wiele niezdrowych poprzecznego.


Otwierać okna przy wykończeniu lub malowania dziecięcej. Tworząc przestrzeń dla twojego dziecka To radosny proces, ale farby lub tapety oparów może być niebezpieczne. Rób dekoracji domu w dzień, kiedy można zachować świeże powietrze płynie. Jeśli są znaczne naprawa lub remont, u innych przerobić, aby ograniczyć wpływ substancji chemicznych i oparów<.BR />

Teraz, gdy widziałem niektóre ze sposobów, które możesz mieć szczęśliwą, zdrową ciążę, a także przygotować się do dostawy, możesz być pewien, że te dziewięć miesięcy wkrótce będzie odległym wspomnieniem. Choć w twojej pamięci. Nie zapomnij wziąć czas, aby pomyśleć o swoim doświadczeniu.