Preparaty Na Powiększenie Członka

Najlepsze porady i niesamowite porady dla wystąpień publicznych

Niektórzy ludzie mogą wstać i wygłosić przemówienie bez namysłu. Inne obawy na myśl o publicznym wystąpieniu. Możesz być zdolny mówca, lub może być jednym z twoich największych lęków. W każdym razie, następujące wskazówki mogą być pomocne dla ciebie.


Czas, aby dowiedzieć się, jak długo twoja mowa. To pozwoli ci edytować swoje wystąpienie, aby zapisać go w ciągu wymaganego czasu. Jeśli twoja mowa powinna być dłuższa, badania przedmiotu, aby uzyskać więcej informacji na dodaj. Należy również pamiętać, że nie chcesz się spieszyć poprzez mowę; jedz z umiarem.


Bardzo ważne jest to, że pokazujesz entuzjazm, kiedy mówisz publicznie. Nie ma sposobu, którym można dostać inne podekscytowany na temat, jeśli wydaje się, że ci się nudzić z nim. Jeśli ten temat jest ten, który jest nieco bardziej emocjonalnie napędzane, trzeba im pokazać, że ci zależy.


Musisz być przygotowane zgodnie z oczekiwaniami, gdy masz występy. Pamiętaj o wiadomość, którą chcesz przekazać. Upewnij się, że możesz wzmocnić swój punkt widzenia faktów. Istnieje parę notatek odwoływać. Ćwiczyć występy tyle razy, ile potrzeba, na razie nie można mówić ich na pamięć. Przygotowuje się dadzą ci pewność, trzeba być skutecznym mówcą<.BR />

Wiem swoje otoczenie. Poświęć kilka minut, po przyjeździe do zapoznania się z otoczeniem. Jeśli można przyjechać wcześniej, wyjść na wybieg i zrobić próby przed publicznością przybywa. Jeśli masz pomoce naukowe, praktyka, używać ich podczas ориентируем się z otoczeniem.


Dobrym sposobem, aby stać się wielkim mówcą powiedzieć prawdziwe historie, kiedy to możliwe. Opisać scenę przed występem. Upewnij się, że twoja historia ma określony początek, środek i koniec, tak, że twoje pomysły są lepsze, recenzje. Pamiętaj, że historia jest prawdziwa, tak jak twoje słowa pojawiają się w sposób naturalny i autentyczny.


Jednym z kluczy do sukcesu mowy, aby jej odpowiedniej długości. W zasadzie, gdy mowa jest zbyt krótkie, nie można dawać wszystkie informacje publiczność szuka. Z drugiej strony, jeśli twoja mowa zbyt długo, publiczność może stać się nudne, i możesz stracić ich uwagę.


To jest normalne, aby się denerwować, kiedy dać publiczny występ. Jednak, niezależnie od tego, jak nerwowy czujesz, że nie możesz sobie pozwolić innym zobaczyć. Jeśli znajdziesz się układu nerwowego, spróbuj wyobrazić sobie siebie mowę, kogo znasz. To pana uspokoi i pozwoli ci skutecznie przemówić.


Przyjechać pół godziny wcześniej do swojego wystąpienia, tak, że można zapoznać się z numerem. Określić, gdzie będziesz podczas prezentacji. Dowiedzieć się, w jaki sposób można podjąć, aby dostać się do podium. Koniecznie szklankę wody umieszczony na podium. W trosce o tych drobnych szczegółów, będziesz czuć się bardziej komfortowo podczas rozmowy.


Nie bój się dać odbiorców wiedzieć, że nie masz pojęcia o odpowiedzi na niektóre pytania. Ludzie będą szanować swoją uczciwość i rozumiem, że jesteś człowiekiem. To znacznie lepiej, niż ponosić bzdury, próbując przekonać ich, że wiesz, co się dzieje, gdy nie jesteś.


Musisz opanować swój materiał do tego, aby osiągnąć prawdziwą pewność siebie. Wybierz temat, który naprawdę interesujące dla ciebie, najlepiej ta, z którą masz doświadczenie z pierwszej ręki. Zapisz konwersacyjny ton, jesteś pewny, aby zrobić wrażenie na publiczności, z tym, że wiesz.


Kiedy wiesz z góry, że będziesz mówić do publiczności, aby ubierać się odpowiednio. Można ubrać się w dół, jeśli rozmawiasz z grupą dzieci w obozie, ale ubrać się bardziej formalnie, jeśli robisz uwagi na biznesowy lunch. Unikaj przyciągających wzrok kolorach i zbędnych akcesoriów. Chcesz publiczności, aby zwrócić uwagę na swoją wiadomość, a nie ubranie lub biżuterię.


Zobacz publiczność w swój kąt do tego, jak twoja mowa. Ich powitać i uścisnąć im ręce lub uśmiech. Kiedy robicie pozytywne wcześniejsze wrażenie, społeczeństwo musi być bardziej podatna na twój wpis.


Nie spiesz się podczas wysyłki twojej wypowiedzi. Jednego jestem pewien, że strzelali jak do publiczności, aby wiedzieć, że jesteś zdenerwowany, aby przemknąć przez mowę. Zamiast tego, weź głęboki oddech i uspokoić swoje nerwy przed rozpoczęciem. Mówić nieco wolniej niż zwykle, gdy mowa jest, aby upewnić się, że publiczność rozumie, co mówisz<.BR />

Kontakt wzrokowy ma kluczowe znaczenie podczas wystąpień publicznych. Chociaż może nie być w stanie zrobić kontakt wzrokowy z każdym członkiem dużą publicznością, twoje wysiłki nie zostaną niezauważone. Zanim twoje słowa, określenie głównych uczestników i ich miejsc, jeśli to możliwe. To pozwala zrobić największy wpływ na najważniejsze widzowie.


Jeśli używasz wystąpień publicznych lub boją się wygłaszać mowy, trzeba znaleźć kilka przydatnych porad w tym artykule. Będąc w stanie mówić publicznie-jest to bardzo przydatna umiejętność, więc pamiętaj, aby zastanowić się nad tymi radami często. To naprawdę może się opłacać w różnych sytuacjach.