Rozmiary Penisa

Wskazówki dotyczące pracy z sen apnea

Jak można wcześnie obudzić się i przywitać Nowy dzień, kiedy nie miałeś dobry sen? Jeden z największych złodziei snu jest zespół bezdechu sennego, rozwiniętej postaci chrapania. Jeśli diagnozowali z tym problemem, to sprawdź kilka cennych wskazówek w tym artykule o dzielących z nim.


Mogę was bezdech senny, utrata masy ciała. Liczne badania wykazały, że sen apnea może znacznie poprawić lub nawet wyeliminowane, gdy pacjenci schudnąć. Możesz iść na siłownię, odwiedź zajęcia lub po prostu wyjść i iść. Usunięcie zbędnych kilogramów pomoże ci mocno spać.


Spróbuj gardła i ćwiczenia usta. Jednym z powodów, ludzie cierpią z powodu bezdechu sennego, bo ich gardła blisko, kiedy śpią. Wzmocnienie tych mięśni może zmniejszać prawdopodobieństwo, że pójdą luzu podczas gdy śpisz. Spróbuj języka, żuchwy i szyi ćwiczenia, aby zwiększyć swoje siły w gardle.


Bezdech senny u pacjentów z pomocą CPAP maszyny może się okazać, że nawilżacz jest ich najlepszym przyjacielem. Stały przepływ powietrza z maszyna może wysuszyć wrażliwe nosową, powodując dyskomfort. W pokoju nawilżacz, postawili w pobliżu maszyny, często zapewnia nawilżenie, co potrzebne do komfortowego snu. Jeśli to nie wystarczy, maszyny z wbudowanym nawilżania kamery dostępne i pozwalają pacjentowi zmienić ilość wilgoci, którą otrzymują.


Świetny sposób, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia bezdechu sennego, aby schudnąć. Tylko utrata masy ciała może być wydajnym traktowaniem dla pacjentów z lekkim bezdechu sennego. Po prostu stracić kilka punktów procentowych swojego startowego masy ciała może znacznie zmniejszyć objawy bezdechu sennego, a także stworzyć więcej miejsca w swojej gardła i dróg oddechowych.


Bezdech senny jest poważną chorobą, która może być zwiększona poprzez schudnąć, jeśli otyłością. Tracąc około 25 kilogramów może znacznie poprawić ten stan. Dla niektórych ludzi, że wyleczy problem, dla innych to może poprawić objawy, które odczuwasz. Staraj się jeść zdrowo i upewnij się, aby uzyskać odpowiednią aktywność fizyczną każdego dnia<.BR />

Dobry sposób, aby określić, jeśli cierpisz na bezdech senny, zapisując się, kiedy śpisz. Można zrobić audio lub wideo, aby złapać swój sen i dźwięki można produkować, gdy jesteś w głęboki sen. Zapisy te mogą być bardzo pouczające. Spróbuj zrobić je w ciągu kilku nocy z rzędu, aby uzyskać dobry zakres informacji.


Nie pić jeśli cierpisz na bezdech senny. Kiedy człowiek pije alkohol, on powoduje, mięśnie gardła na relaks, co prowadzi do chrapał i zablokowane drogi oddechowe. Albo przestaniesz pić wcale, lub ograniczyć spożycie, aby tylko jeden lub dwa picie przed snem. Robić to zapobiegnie od alkoholu zakłóca snu.


Uzyskanie odpowiedniej ilości snu każdej nocy (około 7-8 godzin) pomaga zmniejszenie epizodów bezdechu sennego. Udowodniono, że bezdech senny jest mniej prawdopodobne, gdy ciało jest dobrze wypoczęty i zrelaksowany. Staraj się mieć określony harmonogram snu i trzymać się go co wieczór<.BR />

W ostatnim czasie wiele sukcesów w leczeniu bezdechu sennego i to w najlepszym interesie, aby zbadać różne opcje leczenia. Jeśli byli niezadowoleni poprzednie wyniki z poprzednich wyścigów, można znaleźć nową metodę leczenia, która będzie pracować dla ciebie i że będziesz z komfortem.


Jeśli cierpisz na bezdech senny, zmienić swoją pozycję do snu, aby zmniejszyć ilość bezdechu sennego zdarzeń. Spać na boku a nie na plecach, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo, że tkanki miękkie w tylnej części gardła zawali i zablokować drogi oddechowe. Prop poduszkę pod plecy, aby pomóc utrzymać się na twojej stronie, jak śpisz.


Istnieją różne sposoby, że sen eksperci będą leczyć bezdech senny. Mogą zacząć od leczenia choroby podstawowej, wykorzystanie tlenu podczas snu lub korzystanie z dróg urządzeń, które będą zarządzać obturacyjnego bezdechu sennego. Mogą przepisać leki, które pomogą z sennością, ale nie pomoże z samym bezdechu.


Jeśli podejrzewasz, że masz bezdech senny, porozmawiaj z lekarzem o przeprowadzeniu badania snu. W trakcie badania, będziesz podłączony do monitorów podczas snu. Te monitory lekarze opowiedzą o poziomach tlenu w krwi, stanach snu wejściu, i czy twój oddech zwalnia, podczas snu.


Aż trudno całkowicie usunąć bezdechu sennego, można nauczyć się żyć z nią, poprzez wskazówki, jak w tym artykule. Jeśli ci się podobało koniecznie podziel się tym artykułem ze znajomymi i rodziną, które cierpią na ten sam problem. To pomoże wszystkim, którzy chcą uzyskać dobry sen.