Silna Erekcja

Pomoc iPad i wskazówek, aby każdy nowy użytkownik

Wszyscy użytkownicy iPad zgadzam się, że jest to urządzenie niezwykle i zmienił ich życie. Najlepszy podejście, aby w pełni wykorzystać te wspaniałe małe urządzenia, aby dowiedzieć się jak najwięcej o jego możliwościach. Czytaj dalej, aby uzyskać pewne wielkie sztuczki, aby zmaksymalizować wykorzystanie iPad!


Sprzedam wysokiej jakości etui i folia ochronna na ekran do ipada. Pewnie zapłacili dużo pieniędzy dla ipada, więc musisz upewnić się, że będzie chronić go przed uszkodzeniami. Wysokiej jakości etui chroni ipada od drobnych przypadkowych upadków, podczas gdy ochraniacz ekranu zatrzyma ekranu przed zarysowaniami.


Apple zawsze sprawdza wszystkie swoje aplikacje przed pokazaniem ich w sklepie. Oznacza to, że możesz zaufać jakości towaru, który otrzymasz. Jednak trzeba przynajmniej dać szybki rzut oka na komentarze z poprzednich użytkowników; można to zrobić bezpośrednio ze sklepu.


Podczas gdy wiele osób korzysta z tego, że ekran ipada jest bardzo jasny, oczy męczą się patrzeć na ekran, przez jakiś czas, szczególnie wieczorami. Kliknij na przycisk “Home” dwa razy i przejść na prawą. Można zauważyć wskaźnik jasności, który pozwala zmienić ten stan rzeczy.


Dowiedz się wszystkiego na to, że przełącznik boczny można zrobić na ipadzie. To wygodny sposób, aby przekształcić swoje sygnały dźwiękowe i wyłączać, bez wpływu na odtwarzanie dźwięku. Można również użyć go, aby zablokować ekran, tak, że nie obraca się automatycznie. Jeśli chcesz go używać do jakichkolwiek innych funkcji, można to zmienić w menu ustawień ogólnych.


Kontrolować powiadomienia, które widzisz. Dość każda aplikacja niepokoją cię z powiadomieniami, w wyniku czego można przegapić ważne? W obszarze powiadomień i ustawień menu. Tutaj można określić, które z twoich aplikacji mogą wysyłać ci powiadomienia, a jakie nie mogą. To może położyć kres hałaśliwym aplikacji i sprawiają, że łatwiej zobaczyć ważne wiadomości.


Maksymalne bezpieczeństwo, zaznaczając swój iPad, aby usunąć wszystkie swoje dane po dziesięciu nieudanych prób wprowadzenia hasła. Wybierz Ustawienia, a następnie ogólne, a następnie kod blokady. Wybierz opcję wyczyść dane. Po prostu upewnij się, że pamiętasz swoje hasło lub zapisz go w bezpiecznym miejscu. Upewnij się, że inni, którzy mają uprawnienie do korzystania z urządzenia, aby zrobić to samo.


Masz kilku użytkowników na jednym ipadzie? Nie chcesz ich oglądać online historii. Można szybko usunąć historię przeglądarki. Otwórz Aplikację Ustawienia i kliknij na safari. Po safari otwórz, a następnie kliknij na przycisk Wyczyść historię. Będzie to wyczyścić cache i cookies.


Włączyć iCloud od Apple, jak tylko można uzyskać iPad. w usłudze iCloud działa jako ważnego tworzenia kopii zapasowych ważnych dokumentów, zdjęć, muzyki i wiele więcej. Piękno polega na tym, że on po prostu działa. Nie trzeba uruchamiać ręcznie, aby odzyskać swoje rzeczy; on to robi za kulisami.


Nie zapomnij o gesty wielozadaniowość. Istnieją trzy być na bieżąco. Obejmują one cztery palce (po lewej lub po prawej stronie), aby z łatwością poruszać się pomiędzy aplikacjami, które używasz i cztery palce, aby zabrać cię z powrotem do ekranu głównego. To sprawia, że życie jest łatwiejsze, więc z nich skorzystać.


Jeśli uważasz, że to trochę trudne do opanowania ipada, pomyśleć o członkostwo w forum online. Istnieje wiele stron internetowych poświęconych uczenia się, jak korzystać z ipada. Skoki na internet-forum pomoże ci zebrać więcej informacji na iPad.


Osoby, którzy próbowali na iPad skłonny zgodzić się, że jest to doskonałe narzędzie, które pomoże im zaoszczędzić czas i wykonywać zadania w podróży z łatwością. IPad to, choć drogie urządzenie. Chcesz upewnić się, że nie выжимая wszystko do ostatniej kropli użyteczności z niego. Zapoznać się z instrukcją w ten kawałek i będziesz mieć to, czego potrzeba, aby wykorzystać ipada do swojego pełnego potencjału.