Size Power Skutki Uboczne

Telefon komórkowy porady dla każdego, kto rozważa zakup

Jeśli chodzi o telefony komórkowe, istnieje wiele wiedzieć o temacie. Skąd wiesz, który z nich lepiej kupić? Jak można uzyskać większą ofertę? Jakie aplikacje są najlepszym wyborem? Android, iOS lub Windows? Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj poniższy artykuł.


Upewnij się, że restart czasami twój telefon komórkowy. To pomoże oczyścić cache pamięci, które są wypełniane aplikacji, takich jak Twitter lub Facebook. Robi to kilka razy w tygodniu, przynajmniej do tego, aby zachować swój telefon funkcjonuje normalnie.


Nie czuję potrzeby wydawania dodatkowych pieniędzy na telefon komórkowy ochraniacz ekranu. Dzisiejsze telefony komórkowe są wykonane z odpornego na zadrapania szkła. To szkło jest tak silny, że nawet klucze nie porysować, gdy znajdują się one obok z telefonem w kieszeni. Ten ochraniacz ekranu, prawdopodobnie wyrzucone pieniądze.


Pomyśl o zakupie używanego telefonu, jeśli szukasz, aby zaktualizować zanim twój kontrakt pozwala. Często jest to tańsze niż zakup nowego, i nie będzie przywiązany do określonych umową okres. Po prostu upewnij się, że twój dostawca obsługuje telefon, który chcesz kupić, i można łatwo dodać go w swój plan.


Nie pobierać żadnych aplikacji, jeśli nie wiesz, że z wiarygodnego źródła. Czy ktoś może zrobić aplikację i go sprzedać. Czasami są trackery lub inne niechciane rzeczy w nich. Wiedząc, że osoba lub firma jest wiarygodna zmniejszy ryzyko, że masz wirusa lub tracker w telefonie.


Jeśli twój telefon komórkowy jest dość stary, może zacząć zwalniać. Istnieje kilka ulepszeń, które minimalizuje ten problem. Większość nowych telefonów ma aktualizacji, które są bardziej wydajne. W końcu, twój telefon nie będzie mógł wystarczy zaktualizować, aby nie pozostawać w tyle.


Nie męczyć się z okładki na ekranie telefonu komórkowego. Istnieje wiele akcesoriów, które mogą poprawić twoje doświadczenia z telefon; telefon obejmuje zazwyczaj nie jest jednym z nich. Większość ekranów urządzeń mobilnych już na zarysowania i plastikową osłonę tylko zrobić ekran dotykowy mniej czuły.


Korzystać z funkcji wybierania głosowego w telefonie, aby zaoszczędzić czas i być bezpiecznym na drodze. To pozwoli ci przekształcić słowa, które można powiedzieć natychmiast wiadomość tekstową. Jeśli nie masz tej funkcji w smartfonie, można dodać oprogramowanie jak ReQall, który będzie go używać.


Upewnij się, że twój smartfon-to konieczność. Smartfony są dość drogie, ale oferują całkiem sporo pieniędzy. Jednak, jeśli chcesz po prostu zrobić i odbierać połączenia, nie potrzebuje smartfona. Smartfon będzie kosztować więcej z góry i mają wyższe miesięczne płatności. To może zrobić niewiele sensu.


Jeśli szukasz, aby zaktualizować swój telefon komórkowy i mówią ci, trzeba zapłacić wysoką opłatę, trzeba próbować się dogadać. Firmy nie chcą stracić klientów, dzięki czemu mogą one być gotowi zrezygnować z tego. Nawet jeśli mówią, to nie boli, aby zapytać.


Korzystanie z telefonu jako dyktafonu, jeśli nie chcesz, aby robić notatki w klasie. Można po prostu nagrać ważne momenty, że nauczyciel mówił, jak idą zajęcia i wróć do nich pod koniec dnia, kiedy uczysz<.BR />

Upewnij się, że można zablokować telefon, kiedy można umieścić go w kieszeni. Jest to ważne, ponieważ nie chcesz, aby twoje ciało naciskaj żadnych klawiszy lub zadzwonić do kogoś, gdy nie będziesz. Zazwyczaj można znaleźć funkcję blokady ekranu w sekcji Ogólne ustawienia telefonu.


Staraj się nie dać bateria jest w pełni przed ładowaniem. Baterie do telefonów komórkowych są zaprojektowane w taki sposób, że można je okresowo ładować. Odprowadzanie ich w pełni zmniejsza ilość energii mogą nieść. Ładować go przynajmniej raz dziennie.


Patrząc na najlepszy dostęp do internetu-telefon komórkowy. Myśleć o zmianie wszystkich przewoźników tak często. Przewoźnicy często dają najlepsze oferty dla nowych klientów, którzy przechodzą od konkurenta. Mogą nawet płacić opłaty do końca bieżącej umowy! Rozejrzyj się i porozmawiać z wieloma dostawcami, aby zobaczyć, jakie oferty są tam.


Jeśli chcesz obejrzeć film na telefonie komórkowym, należy korzystać z Wi-Fi zamiast danych. To pozwoli zmniejszyć dane, których używasz do góry. Z drugiej strony, jeśli twój plan nie jest nieograniczony, spojrzeć w swoje serce.


Jeśli chcesz, aby bateria będzie trwać dłużej, wyłącz telefon. Jeśli nie ma rejestracji, nie ma sensu. Jeśli wziąć go, zostaw go wyłączony. W nocy lub gdy w biurze, należy go wyłączyć. Jeśli to zrobisz, twój poziom naładowania baterii będzie trwała dłużej.


Z tak wiele pytań, poszukiwanie odpowiedzi jest absolutną koniecznością. Oznacza to, że musisz nie tylko przyswajać i wykorzystywać informacje, że nauczyłem się tutaj, ale trzeba też szukać więcej artykułów jak ten. Jeśli można stale kształcić się, nigdy nie opóźnione od czasu do czasu.