Sposób Na Powiększenie Członka

Dobre porady o tym, jak to zrobić lepiej wina


Wino został wokół przez wieki. Jeśli nie jesteś miłośnikiem wina już, prawdopodobnie, nie otworzył dla ciebie. Ten artykuł ma na celu poszerzyć swoją wiedzę na temat wina, że jesteś lepiej poinformowany, przy zakupie przyszłego butelki.


Nie sędzia wino na rok produkcji. Po prostu dlatego, że wino zostało zrobione dawno, dawno temu nie oznacza, że jest to wysokiej jakości wino. Pamiętaj, aby dokładnie zbadać wino, więc nie daj się nabrać zapłacić top-dolar na dolnej półce wino.


Napić się wina dziś degustacja. Tymi zdarzeniami mogą być świetna zabawa i będą mogli poszerzyć swoje horyzonty swojego doświadczenia wina. Można nawet przekształcić go w społeczny przypadek. Znaleźć innych ludzi, którzy też, jak wino, może lepiej przyjaźni i pić wino.


Podczas przechowywania wina, należy upewnić się, że dotrą one do temperatury 57 stopni. Jest to najlepsza temperatura do picia wina, ale może chcesz, aby schłodzić swoje wina białe lub czerwone wino niech twój ciepły trochę, po prostu umieszczając butelkę na stół na pół godziny przed posiłkiem.


Jeśli masz piwnicę z winami i potrzebujesz butelka na imprezę specjalną okazję, nie przynieść ją na górę, aż do dnia imprezy. Wino powinno być воспитано w dniu imprezy w celu osiągnięcia temperatury pokojowej. Ale, doprowadzając ją do tylko może zepsuć wino.


Jeśli zapiszesz swoje wino po nocy picia, upewnij się, że korki to dobrze. Chcesz nie dopuścić do przedostania się nadmiaru powietrza do butelki, ponieważ będzie on całkowicie zmienić smak wina i może doprowadzić do jego прогоркает. Upewnij się, że korek jest bezpiecznie mocowana, lub użyć wina blokady, który blokuje powietrze.


Jeśli jesteś nowy w wyborze wina, zacząć w sklep, który ponosi butelki pod 20 dolarów. Sklepy winiarskie skierowane do koneserów może mieć wiele drogich i skomplikowanych wyborów. Opt po niższych cenach wino, dopóki nie znaleźli swój ulubiony zapach, a następnie go stamtąd.


Nie ma dwóch sklepach są dokładnie takie same, tak, że kiedy jesteś na polowanie na idealny wino, jakie wspaniałe wino i wiedzieć, które sklepy obsługuje. Czytam ostatnie komentarze i sugestie od wyborów lokalnych pozwoli ci lepiej zrozumieć, co leży w ich piwnicy. Wiedząc, że sklep oferuje pomoże zawęzić wybór do kilku nazw, które działają!


Vintage nie mówię o rok, ale, gdy winogrona został skompilowany. Oznacza to, że w 2009 wino z winogron, który został zbudowany w tym roku. Kiedy winogrona zbierane są ферментируются i jest przechowywany w beczkach do lat, gdy wino jest gotowe do napełniania i sprzedaży. Wina nie było na półkach sklepów za kilka lat.


Większość ludzi lubi wino z wykwintną kolacją. Jednak, ważne jest, aby zawsze wybrać najlepszy degustacji butelki wina, którą możesz sobie pozwolić. Ludzie często nie zdają sobie sprawy, że wino może złamać lub jakość kolacji. Jeśli masz wątpliwości, lepiej będzie, jeśli ty nie wiesz!


Jeśli jesteś gdzieś gdzie pijesz wino, jest możliwe, że ktoś będzie chciał się napić. W rezultacie, masz wszystko będzie dzwonienie swoich kieliszków razem. Nie чокаясь szkło w odpowiednim miejscu, można ostatecznie rozbijając go na wiele małych kawałków. Okulary powinny być trochę pod kątem, tak, że przeciwne dzwony Alina i koła nie powinny się spotkać.


Po otwarciu wino, upewnij się, że nie go otworzyć zbyt szybko. Dźwięk, który chcesz mieć, kiedy go otworzyć to nie pop, ale westchnienie. To pozwoli zwiększyć bezpieczeństwo w pokoju, kiedy otwierasz butelkę wina na wieczór.


Cel dla win, które zostały wyprodukowane w latach 1960-tych i 1970-tych. Są one na ogół najlepszych gatunków wina, oprócz tego, że są one odporne na dużą ilość czasu. Jeśli widzisz, że jesteś przyzwyczajony do picia wino z określonego okresu, zbadać inne wina w tym przedziale czasu.


Kiedy po raz pierwszy bezpłatne kieliszek wina, spójrz na jej kolor. To powie ci wszystko o tym, że wino będzie smak. Dojrzewa białe wino staje się ciemniejsze i mocniejsze. W wieku czerwone wino faktycznie zanika w kolorze. Jak wino został zaprojektowany i jaki winogrona używane również wpływa na kolor.


Wina może być zapisane. Jak tylko skończysz pić z butelki na wieczór, zamknij go i przechowywać w lodówce. Wino powinno być dobre w ciągu dnia. Jeśli zostawisz go w temperaturze pokojowej, jednak przy tym stopniowo się zepsuć, ponieważ bakterie może rosną. Nie ma twardych i szybkich zasad o tym, jak długo wino jest dobre, więc wykorzystaj swój smak, aby poprowadzić cię i przechowywać w lodówce, gdy wiesz, że dopijali<.BR />

Jeśli chcesz kupić wino w supermarkecie, należy pamiętać, że wino, prawdopodobnie przeznaczone do bezpośredniego picia. To w dużej mierze to, że zapasy supermarketu, a nie w wieku wina. Nie próbuj złapać starsze wino, myśląc, że będzie lepiej. Po prostu kupić najnowsze i najbardziej aktualne.


Jak już wspomniano we wstępie, ludzie cieszą się wina na przestrzeni wieków. Znalazłszy odpowiednie wino dla ciebie może być trudne, ale przy odrobinie cierpliwości i wytrwałości, to łatwo wykonalne. Upewnij się, że można używać wszystkie porady masz tylko przeczytać i można odnieść sukces w delektując się winem.