Tabletki Na Porost Pennisa

Stałe porady na przetrwanie bezdech senny i jego skutków

Bezdech senny-to o wiele więcej wspólnego, niż może się wydawać. Wiele osób ma to zaburzenie, czy wiedzą, czy nie. Gdy chodzi o walkę z sen apnea jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby żyć z nim mniej kłopotów. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się kilku rzeczy, które mogą uczynić swoje życie z sen apnea bardziej przyjemne.


Mogę was bezdech senny, utrata masy ciała. Liczne badania wykazały, że sen apnea może znacznie poprawić lub nawet wyeliminowane, gdy pacjenci schudnąć. Możesz iść na siłownię, odwiedź zajęcia lub po prostu wyjść i iść. Usunięcie zbędnych kilogramów pomoże ci mocno spać.


Trzeba być ostrożnym, aby nie używać leki uspokajające, jeśli zdiagnozowano zespół bezdechu sennego. Wszystko, co działa na ciebie kojąco będzie spowolnić oddech, zwłaszcza, gdy idziesz spać. Gdy jesteś pod narkozą za pomocą leków, rozluźniają się mięśnie gardła i szybciej zwinąć, jak śpisz.


Jeśli diagnozowali z sen apnea i wyznaczyli CPAP, pracować, aby uzyskać w zwyczaju używać go za każdym razem, kiedy śpisz. Chociaż może to być bardzo trudne, aby przyzwyczaić się spać z maską na twarzy, twoje zdrowie i twoje życie zależy od niego. Pracować z twoim ośrodkiem snu, aby wszystko ustawić tak, że można używać CPAP terapia z minimalną ilością dyskomfortu.


Staraj się utrzymać regularny harmonogram snu. Gdy twoje ciało dostaje się do zwykłego stanu cyklu, znajdziesz się coraz lepiej w nocy spać i będziesz także być bardziej zrelaksowany. W kilku badaniach wykazano, że epizody bezdechu zmniejsza się, gdy człowiek nie wyspałam się lub перенервничала<.BR />

Spróbować się spać na boku. Jeśli zasnąć na plecach, grawitacja może ułatwić dla danego języka i/lub migdałków, aby spaść z powrotem w gardło i pokrywać tchawicy, powodując bezdech. Chociaż to może być trudne na początku, po upływie czasu, jednak jest to możliwe, aby spać na twojej stronie.


Jeśli podejrzewasz, że masz zaburzenia snu, ale nie jesteś pewien, podaj w badaniu snu. Mogą one być w stanie zdiagnozować chorobę jak bezdech senny i sugestie dotyczące leczenia. Procedury obejmują ochraniacze, CPAP, zmiany diety i zmiany snu. Ty po prostu nie wiesz swoje możliwości, podczas gdy rozmawiasz z kimś o nim.


Koniecznie weź ze sobą aparat CPAP, jeśli masz bezdech senny i koniecznie odwiedzić w szpitalu. Czy pobyt w szpitalu w trybie planowym lub jest to po prostu wizyta pierwsza, zawsze przynoszą wzdłuż maszyny CPAP tylko w przypadku, gdy trzeba zatrzymać się na chwilę. Własne urządzenie od chrapania zostaną zainstalowane do ciśnienia zalecanego specjalisty snu, więc nie trzeba się przyzwyczaić do nowego samochodu. Te rzeczy będzie to o wiele łatwiejsze, aby kontynuować CPAP terapia gdy jesteś w szpitalu.


Pić jedną filiżankę kawy z kofeiną na kilka godzin przed snem. To może wydawać się głupie pić napój z kofeiną na noc, ale to naprawdę może pomóc zachować swoje gardła podczas snu. Być może trzeba będzie się bawić z jakiego czasu można pić kawy, aby uniknąć niepokoju.


W łatwy sposób, aby pomóc ograniczyć sen apnea trzymać się regularne godziny snu. Kiedy będziesz trzymać się harmonogramu snu, że jest stabilny i trwały, będziesz bardziej zrelaksowany i spać o wiele lepiej. Bezdech częstotliwość epizodów znacznie zmniejsza się, jeśli można uzyskać dużo snu każdej nocy<.BR />

Nie należy przyjmować leki przeciwbólowe, takie jak morfina. Ten lek może obniżać poziom tlenu i twoje objawy gorzej. Jeśli przyjąć większą dawkę morfiny, twoje życie może być w niebezpieczeństwie. Jeśli pójdziesz do szpitala i na środkach przeciwbólowych, niech lekarze wiedzą, że masz bezdech senny.


Sprawdzony wskazówka w celu zmniejszenia i zapobiegania bezdech senny, spróbuj spać na boku. Należy unikać spania z twoją twarzą do góry na plecach. Grawitacja sprawi, języka i tkanek szyi wycofać i zablokować drogi oddechowe. Więc spać na boku dla lepszego snu.


Dobry sposób, aby określić, jeśli cierpisz na bezdech senny, zapisując się, kiedy śpisz. Można zrobić audio lub wideo, aby złapać swój sen i dźwięki można produkować, gdy jesteś w głęboki sen. Zapisy te mogą być bardzo pouczające. Spróbuj zrobić je w ciągu kilku nocy z rzędu, aby uzyskać dobry zakres informacji.


Jeśli palisz, to może być wygląd twojej bezdechu bardziej ciężkie. Kiedy palisz papierosa, drogi oddechowe w nosie obrzęk, ograniczenie ilości powietrza, które mogą być wdychane. Rzucić palenie, jeśli możesz. Jeśli nie możesz zrezygnować z niego całkowicie, nie pali, wieczorem, przed snem.


Jeśli masz CPAP maszyny, należy zawsze mieć go ze sobą. Korzystając z innym samochodem może nie tak dobrze pracować z ustawieniami lub maski mogą być różne. Jeśli musisz iść do szpitala, ktoś przyniesie swoje maszyny tak, że można nadal używać go.


Jak widać, istnieją opcje, jeśli chodzi o sen apnea. Sytuacja ta może mieć negatywny wpływ na twoje życie, ale są pewne rzeczy, które możesz zrobić, lat uczynić życie trochę łatwiejsze. Wykorzystaj to, że jesteś tu nauczyłem się i lepiej spać w bezdechu sennego.