Tabletki Na Powiekszenie Członka Forum

Nie wiem, gdzie zacząć z WordPress? Te Wskazówki Mogą Pomóc!


Mało co może się równać z tworzenia własnego bloga, który ma własne zdanie i przemyślenia na tematy, blisko do ciebie. Dlatego WordPress jest tak popularny i rośnie w siłę każdego dnia. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak można wykorzystać znacznie łatwiej Вордпресса.


Podczas korzystania z różnych tagów do tematów na twój blog, należy pamiętać, że to jest dla wyszukiwania treści na swoim blogu. Oni nie mogą być wykorzystywane przez wyszukiwarki. Jeśli chcesz, aby twoje strony, aby nie być dostępne do wyszukiwania w Google, musisz zainstalować wtyczkę SEO rodzaju, takie jak wolne miejsce.


Zorganizować swoje stałe. Trzeba zrobić swoje linki tylko dla wyszukiwarek, aby znaleźć ważne informacje. Musisz nauczyć się prawidłowego SEO. W tym samym czasie, można użyć zawarte Permalink forma WordPress, aby usunąć linki przed publikacją. Wyciąć słowa, pozostawiając w nim tylko najważniejsze z nich. Ponadto, spróbuj umiejętnie dodając swoje słowa w opisach<.BR />

Nie zapomnij o Facebook. Użytkownicy witryny powinny mieć możliwość komentarze lub zarejestrować swoją stronę poprzez swoje konto Facebook. Są wtyczki, które pomogą ci uzyskać rzeczy toczenia na swoją stronę, i są łatwe do pobrania i wykorzystania. Tak jak wiele osób na Facebook, ważne jest, aby upewnić się, że twoja strona zawiera stronę z mediów społecznościowych lub w inny sposób.


Upewnij się, że kopię zapasową witryny często! Najlepszym sposobem na to, aby mieć swoją witrynę kopii zapasowej witryny każdy dzień dla ciebie. Jeśli nie oferują tę usługę, zamiast oddać go sobie. Są wtyczki, które będą wykonywać CAŁĄ pracę za ciebie, lub możesz po prostu pobrać go na swój komputer.


Podczas wyszukiwania wzorca, szukać tego, który ma podstawową formę i design, co chcesz dla twojej witryny. W ten sposób nie będziesz musiał zbyt dużo go dostosować do tego, aby nadać mu wygląd, co chcesz. Pozwoli to skrócić czas tworzenia strony<.BR />

Odróżnić wygląd bloga na WordPress. Może to być kuszące, aby po prostu toczyć ze standardową WordPress, ale będziesz wyglądać jak wiele innych blogów tam. Rozważmy kilka innych tematów. Nawet je ustawić tak, że można je przeglądać z bieżącego zbioru treści. To może zrobić różnicę do interakcji z publicznością.


Tworzenie kopii zapasowych treści na swoim blogu WordPress. Jestem pewien, że WordPress jest bardzo popularna i stabilną platformę, ale wciąż się nie udać od czasu do czasu. Nie chcesz być złapany bez zawartości kopii zapasowej, jeśli coś poszło źle. Możesz po prostu skopiować i wkleić swoje artykuły w Evernote lub innej platformie Uwagi<.BR />

Nie trzeba już ręcznie zatwierdzać komentarze, jeśli nie chcesz. Zamiast tego, jak Akismet może zrobić dla ciebie. Możesz moderować komentarze indywidualnie, ale wskazane jest, aby przełącznik ręczne zatwierdzenie i niech goście swobodnie komentować. Uprzedniego zatwierdzenia w każdym poście może zużywać dużą ilość swojego czasu.


Możesz łatwo pozbyć się formatowania zewnętrznego tekstu w WordPress. Może być konieczne, aby skopiować tekst z Worda. Wiele razy, on wstawia znaki, które nie są wyświetlane poprawnie, nawet z “wstaw słowa”. Wybierz “Pokaż/Ukryj opcję zlewozmywaka”, aby pokazać jeszcze jeden rząd przycisków. Przejdź do problematyczny tekst. Kliknij na przycisk o nazwie “usuń formatowanie”, aby to naprawić.


Zawsze kopię zapasową swoich plików WordPress i regularnie baza danych. Chociaż twoja strona ma kopie zapasowe nie mogą robić kopie zapasowe tak często, jak chcesz. Możesz znaleźć wtyczki, co można zrobić kopię zapasową znacznie łatwiej obsługiwać. Gdy masz swoje pliki i bazy danych, kopia zapasowa, można łatwo przywrócić swoją stronę, jeśli coś się stanie.


Masz zbyt wiele funkcji w WordPress? Włącz kilka pudełek, aby oczyścić go. Można to zrobić za pomocą przycisku z napisem “Ustawienia ekranu” na górze okna. Wybierz ten parametr, który pozwala ci wybrać, które pola chcesz.


Jeśli popełnisz błąd w pisowni nazwy w kilku postach, lub po prostu chcesz zmienić niektóre słowa na swojej stronie, użyj szukaj i zamień wtyczki, aby wykonać zadanie dla ciebie. Czas to trwa, aby zrobić to ręcznie przeraża, więc niech będzie, że zamiast wtyczki, aby to zrobić.


Wordpress.com ma ograniczoną funkcjonalność dla swoich użytkowników, ale ma zalety. Gdy twój blog umieszczony na WordPress.com, WordPress będzie dbać o filtrowania spamu, tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie i rozwiązania wszelkich kwestii bezpieczeństwa na swoim miejscu. Jednak, jeśli się hosting WordPress, będziesz mieć do czynienia z te pytania.


Jeśli chcesz dostosować szablon WordPress edycji stylów, należy utworzyć szablon dziecka i wprowadzić tam swoje zmiany. Jeśli chcesz zmienić pierwotną arkusz stylów, zmiany te zostaną zniszczone, jeśli szablon jest stale aktualizowana. Gdy dokonujesz zmian w podrzędny szablon zamiast tego, zmiany pozostaną nienaruszone przez wszelkie aktualizacje.


Należy pamiętać, że osobiście nie powinny pracować tylko na swoim miejscu. Wielu ludzi zatrudnić kogoś, aby zrobić pracę dla nich.


Dochodzenie pomóc zasobami do podejmowania planów na swojej stronie internetowej WordPress. Na przykład, grupy na portalach społecznościowych, fora i blogi są doskonałym miejscem, aby uzyskać doskonały wskazówka. Czy twoje pytanie z tematu, wtyczki, lub ogólne wiedzę, mogą pomóc zrozumieć swoje problemy.


Jeśli chcesz, aby urozmaicić swój komentarz sekcji, należy rozważyć wtyczek, które pozwolą ci lub czytelnikom, aby dostosować swoje posty. Na przykład, Граватар pozwala im wybrać swój własny avatar, który będzie wyświetlany obok ich postami, to oznacza, że ich zawartość może być łatwo wybrał ze wszystkich stron WordPress.


Blogi teraz korzystają ludzie na całym świecie. Z Internetem, myśli, ludzi i pomysłów może dotrzeć do milionów. Można użyć WordPress, aby skutecznie przekazać swoje myśli szybko i łatwo.