Tabletki Na Powiekszenie Peniasa

Zrób zakup nowego samochodu wiatr z tym radę;

Podczas gdy niektórzy ludzie smakują myśl udać się do aso biznesowe dla wyboru nowego samochodu, inni uważają, proces niezwykle trudny i stresujący. Aby uzyskać jak najlepsze wrażenia, gdy szukam samochodu, wskazane jest, aby spędzić trochę wczesne badania na ten temat. Czytaj dalej dla niektórych wspaniały radę.


Zrobić trochę badań, przed wejściem do salonu. Po wejściu do showroomu, прейскурантные ceny zazwyczaj są bezpośrednio na auto. Ważne jest, aby zrozumieć, że dealerzy mają wymigasz się od tych cen. Jeśli robisz swoje badania online Po pierwsze, można uzyskać wgląd w to, ile samochodów chcesz sprzedawać w twojej okolicy. To pomoże ci zrozumieć, jak wiele możliwości jest, aby negocjować ceny katalogowej, więc otrzymasz ofertę naprawdę szukasz.


Śledź sprzedaje w biurze finansowania. Po osiągnięciu biura finansowanie, zawsze będzie oferowana rozszerzona gwarancja, wewnętrznej ochrony, ubezpieczenia Gap i innych podobnych dodatków. Upewnij się, że wiesz o tym dobrze, zanim zdecydujesz się na ich zakup. Większość z nich nie jest wart swoich pieniędzy można wydać, a ty lepiej oszczędzać co miesiąc w przypadku, jeśli potrzebujesz naprawy lub twoje wnętrze otrzymuje plama.


Zamiast kupować nowy samochód, sprzedam łatwo być używane tylko kilka lat. Wiele samochodów pochodzą z трансферабельными gwarancji, że w ciągu trzech lat lub 36 000 mil. Można zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy w porównaniu do zakupu nowych i gwarancję dają spokoju w ciągu pierwszego roku lub tak.


Jeśli nie martwić się o tym, że absolutnie najnowszy model, rozważyć zakup samochodu w listopadzie lub grudniu. W ciągu tego czasu, salonach oferowane oferty na najnowsze modele. Chcą oczyścić swój inwentarz, aby zwolnić miejsce dla przewozu modeli przyszłego roku. To oznacza, że będziesz mieć więcej motywacji, niskie ceny naklejki, i więcej możliwości negocjacji!


Nigdy nie rozmawiaj zaliczek, korzyści lub trade-in, dopóki nie zostaną zainstalowane realną cenę na twój wybrany samochód. Wszystko to musi pochodzić z twojego porozumiały się w dolnym wierszu. Najlepszym rozwiązaniem jest umówić się na cenie, a następnie skupić się na “tłum”.


Jedną z najważniejszych rzeczy do rozważenia przed zakupem samochód, jaki samochód lub styl, który chcesz. Decydując to przed wejściem do salonu, można uniknąć wysokiego ciśnienia sprzedaży. To również pomaga skonsolidować swoje poszukiwania i naprawdę wziąć pod uwagę jednej konkretnej marki i modelu.


Poproś dealera, aby posiadasz samochód obejrzał mechanik u ciebie. To musi być jeden, któremu ufasz. Nie należy ich używać zaproponował mechanik. Ten człowiek może dać dobre pojęcie o tym, gdzie stoi samochód.


Nie ujawniać swój handel-raz do samochodu. Zapisz to, że doprowadziły do samochodu do sobie, podczas gdy umowa o ceny osiągnięto za nowym zakupem. Dealer może regulować cena nowego samochodu na podstawie tego, że masz samochód do handlu, jeśli wiedzą o tym z góry<.BR />

Jeśli nie możesz znaleźć dokładną samochód, który chcesz, zapytaj sprzedawcę, czy mogą zamówić go dla ciebie. Większość krajowych samochodów mogą być na zamówienie z dokładnym aktualizacji i opcje, które chcesz. Nawet samochody używane często łatwe do salonów, aby znaleźć i ładowano na ich miejscu. Trzeba będzie poczekać nieco dłużej na tej opcji, ale to może być warte, jeśli masz swój atak zestaw na coś konkretnego.


Dać do zrozumienia ze sprzedawcą samochodu, że masz określony budżet i chcesz, aby trzymać się tego. To może powstrzymać ich od oferuje samochody, które znacznie więcej niż można sobie pozwolić. Być twarde i nie wyginają się. To sprawi, że bardziej prawdopodobne, aby uzyskać samochód, który znajduje się w zasięgu twojego budżetu.


Zakup nowego samochodu niesie w sobie element emocji, ale może być również charakteryzuje się nerwowość i niepewność. Zdobywanie wątpliwości, proces ten może wywołać po prostu chcesz jakiś edukacja i wiedza. W każdym razie, powyższe wskazówki zostawili czujesz się przygotowany i pewny następnej wizyty w salonie.