Tabletki Powiekszajace Czlonka Allegro

Do zmian na lepsze, sprawdź naszą college porady i sztuczki

Swoje lata studenckie będą niezapomniane niezależnie od tego, gdzie mieszkasz w tym czasie. To czas poznania, odkrycia i rozszerzenia horyzontów. Te wskazówki pomogą ci uzyskać jak najwięcej z twojego doświadczenia.


Jedna z najmądrzejszych rzeczy, które możesz zrobić, jak ci się dostać na studia, aby nakreślić dokładny rozkład jazdy trasy do pierwszej klasy. To daje wielką ideę, gdzie trzeba być w określonym czasie, a także zmniejszyć częstotliwość, że się zgubisz.


Mówi się często w swój język obcy klasy. Mówić i wolontariat, aby pisać na tablicy sprawia, że łatwiejsze dla ciebie, aby uzyskać dobrą ocenę. Nauczyciele języków obcych zobacz na ile ci poprawić w terminie. Nie porównywałem z innymi studentami. Mówią pomaga twój instruktor ocenić pozytywnie.


Podczas studiów w college ‘ u, uczestniczyć w wielu imprezach. Uczestniczy w różnych imprezach, będziesz mieć najlepszy cv do przyszłych zastosowań w dziedzinie zatrudnienia. Nie odmieni swój harmonogram.


Jeśli jesteś dorosły wrócić do college ‘ u, spróbuj zarejestrować się na zajęcia wieczorowe. Zajęcia w ciągu dnia mnóstwo młodych dorosłych prosto ze szkoły średniej. Nocny klasy zazwyczaj są wypełnione wraz ze starszymi i studentów, którzy poważnie podchodzą do swojego wykształcenia. To przekształci się w znacznie lepszej uczelni<.BR />

Jeśli szukasz, aby wrócić do college ‘ u, ale to było jakiś czas, tak jak w szkole, uważają, uczęszczających na zajęcia wieczorowe. Instruktorzy zazwyczaj aktywnie działają w swoich dziedzinach w ciągu dnia, i uczyć się w nocy. To pomaga przyciągnąć inny element rzeczywistych doświadczeń w klasie.


Nie pozwól nikomu, w tym siebie, na ciebie naciskać pret oświadczenie lub wybranej specjalizacji. W większości szkół i uniwersytetów, zamierzasz wydać na nie mniej niż dwóch lat robię szkół klas, niezależnie od. Użyj ich, aby zbadać różne sposoby i obszary zainteresowania dla просеиваю na to, co jest naprawdę fascynujące.


Upewnij się, że można dbać o siebie, gdy jesteś w szkole, więcej odpoczywaj, pij dużo wody i staraj się jeść trzy razy dziennie. To będzie utrzymać swój ostry jak gwóźdź i gotowi do rozwiązywania nawet najtrudniejszych zajęć, że twój profesor rzuca się na ciebie.


Poznaj swoje granice – nie przeciążać się zbyt dużą ilością kursów. To może wydawać się dobrym pomysłem, aby zrobić jak najwięcej kursów, że można, ale jeśli wziąć zbyt wiele, można się udać kilka w procesie. To całkowicie przeczy oszczędność czasu próbujesz osiągnąć!


Napisz listę rzeczy do zrobienia w nocy. Jest to świetny sposób, aby pomóc przygotować swój mózg do wszystkich uczących się, co trzeba zrobić jutro. Będziesz budzić się z celem, a nie uczucie niepokoju, które sprawi, że twój dzień jest o wiele łatwiej.


Nie bój się bawić, gdy jesteś w college ‘ u. Należy również ograniczyć czas, w którym jesteś w Partii. Zawsze jest czas na imprezy po tym, jak dostaniesz swoją naukę. Pamiętaj, że nie tylko uczestnik, i będziesz w końcu rozczarowany w sobie, jeśli zniszczysz swoją szansę zostawić po sobie ślad w życiu, marnować go chodzić na imprezy i прогуливаем klasa<.BR />

Upewnij się, że wybrałeś college, który jest właśnie dla ciebie. Zdecyduj, co cię interesuje i znaleźć szkołę, która ma duży program. Jeśli jesteś typem, który może łatwo zgubić się w tłumie, niż szukać małym college ‘ u, gdzie można mieć więcej doświadczenia.


Połącz się z 2 uczniów w każdej z klas. Choć możesz czuć się dziwnie, gdy zbliża się obcy, to ułatwi ci życie. To pozwoli ci nie tylko poznać nowych przyjaciół, ale i daje kogoś, aby sprawdzić z jak klasa postępuje. Ponadto, można utworzyć grupę badawczą z tymi ludźmi, tak, że będziesz w stanie prawidłowo przygotować się do egzaminów.


Wiek i lokalizacja nie ma znaczenia, kiedy to czas, aby udać się do szkoły. Tam po prostu nic innego, jak college. Niezależnie od tego, twoim głównym, to ma sens słuchać wyżej. Więc weź te rady do serca i przygotować się do jednego z najbardziej interesujących okresów w swoim życiu.