Tabletki Powiekszajace

Wnikliwe porady, aby pomóc z auto ubezpieczenia

Jeśli masz samochód, potrzebujesz ubezpieczenia na to! Świat ubezpieczenia, jednak może być mętny i trudno zrozumieć, o wiele mniej niż w obsłudze – oto dlaczego wielu ludzie unikają o tym myśleć. Być inteligentnym o tym, choć jest to najlepsza droga do upewniając się, że dobrze wydane pieniądze. Tak więc, ty i twój samochód zadbane. Wypróbuj następujące wskazówki w celu uzyskania najlepszych wyników ze swoimi ubezpieczeń.


Jeśli jesteś właścicielem małej firmy, wymagające korzystania z samochodów firmy, samochody, lub ciężarowe; oświetlenie biznes-auto jest obowiązkowe. Ubezpieczenia firm ubezpieczenia auto, zazwyczaj mogą być dodane do pakietu biznes ubezpieczenie oferowane przez firmy ubezpieczeniowe. Jeśli ty lub twój pracodawca prowadzenia firmy, bardzo ważne jest, że jesteś ubezpieczony w przypadku, jeśli jeden z nich dostaje się do wypadku.


Jeśli twoje auto ubezpieczeniowej nie obniżać swoje zakłady przez kilka lat z nimi, można zmusić swoje siły, skontaktować się z nimi i powiedz im, co myślisz o przeprowadzce w innym miejscu. Możesz być zaskoczony tym, że zagrożenie utraty klienta mogą zrobić. Piłka znajduje się w twój sąd tutaj; powiedz im, że wyjeżdżasz i oglądać swoje nagrody spadają.


Studenci zazwyczaj oferują wiele zniżek jeśli chodzi o ubezpieczenie samochodu. Jeśli jesteś studentem szukasz, aby zaoszczędzić pieniądze na politykę, sprawdzić zniżki dla studentów-mieszkańców. Te rabaty są przeznaczone dla studentów, którzy wykorzystują swoje pojazdy tylko w weekendy, święta i letnie miesiące. Można zaoszczędzić duże pieniądze z tej rabatem.


Zanim zdecydujesz się kupić każdą polisę ubezpieczeniową na auto, jedną z pierwszych rzeczy, które trzeba zrobić, to obliczyć całkowity przebieg. Niektórzy ludzie nie ścigaj swoje samochody, które często i mogą posiadać pewne zniżki, jeśli wykorzystują swoje samochody do pracy lub innego ograniczonego użytkowania. Jazdy mniej oznacza, że mniej ryzyka.


Jeśli możesz zmniejszyć swój roczny przebieg, można spodziewać się obniżenia kosztów dla twojego samochodu polityka. Firmy ubezpieczeniowe zazwyczaj oceniają, że będziesz jeździć około 12,000 mil rocznie. Jeśli możesz zmniejszyć tę liczbę, lub kogoś, kto nie jeździ tak daleko, że często może prowadzić do spadku. Upewnij się, że jesteś szczery o swoich mil z ubezpieczycielem może być dowód.


Trzymać aparat w samochodzie przez cały czas. W razie wypadku, będziesz potrzebować dokumentacji do ubezpieczyciela. Zdjęcie WYPADKU ze wszystkich stron, i nie zapomnij, aby określić czas i data na nich. Zanieś to do swojego agenta, gdy składasz swój pozew.


Jeśli chcesz, aby uaktualnić swój samochód z rynku wtórnego takie elementy, jak spojlery lub nowe skrzydło, możesz nie uzyskać pełną wartość z powrotem w razie wypadku. Polisy ubezpieczeniowe biorę pod uwagę tylko godziwą wartość rynkową samochodu i ulepszenia w ogóle nie trzeba liczyć na dolar za dolara bazie.


Ktoś w sklepie za świetne tempo na ubezpieczenie samochodu muszą prowadzić dochodzenie obecność grupy lub partnerskie rabaty. Stowarzyszenia pracodawców, stowarzyszeń zawodowych i innych organizacji, zwykle umawiają się specjalne stawki dla swoich członków, co może prowadzić do znacznych oszczędności. W ten sposób, to płaci, aby przyjrzeć się bliżej porównaniu z tymi typami możliwych zniżek na myśli.


Aby zaoszczędzić pieniądze na ubezpieczenie samochodu, ważne, że zdajesz sobie sprawę, że poziom ubezpieczenia potrzebujesz. Jeśli za kierownicą starego samochodu, to może być i nie warto płacić za całkowite lub wypadku. Najbardziej twoja firma ubezpieczeniowa będzie zapłacić za szkody samochodu jest jego aktualna cena odsprzedaży. Znaleźć aktualną wartość odsprzedaży samochodu i sprawdzić, ile można zaoszczędzić więcej niż dwóch lub trzech lat z powodu przejścia na minimalne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Może się okazać, że wystarczy przełączyć Swój zasięg od zderzenia z ograniczoną odpowiedzialnością pozwoli ci zaoszczędzić setki dolarów!


Spokojnie i delikatnie. Dobrzy kierowcy będą otrzymywać zniżki na ubezpieczenie samochodu. Unikając pijany za kierownicą i przestrzegając prostych zasad, można uniknąć w WYPADKU, że jesteś odpowiedzialny za. Ubezpieczenie nie powinna wzrosnąć, jeśli znajdziesz się w wypadku, że nie ponosi odpowiedzialności za<.BR />

Zawsze należy zapłacić ubezpieczenie samochodu na czas. Będziesz musiał zapłacić firmie ubezpieczeniowej, być może, z zainteresowaniem. W przypadku anulowania ubezpieczenia bez wypłaty firmy ubezpieczeniowej, to pojawi się na karcie kredytowej gości. Kiedy możesz ubiegać się o nowe ubezpieczenie, to twoja zła historia pojawi.


Instalacji sygnalizacji włamania i napadu w twój samochód. Uzyskanie alarmu do samochodu może chronić go przed kradzieżą lub aktami wandalizmu. Może ona również pomóc zmniejszyć składki. Sprawdź, czy twoja firma ubezpieczeniowa AUTO oferuje zniżki dla alarmu. Jeśli masz już auto alarm, upewnij się, że poinformowanie sprzedawcy.


Twój samochód i Twoje zdrowie jest ważne dla twojego stylu życia, i właśnie dlatego ubezpieczenie w ogóle istnieje. Z tych porad, możesz zrobić więcej, niż tylko puszczać wszystko po swojemu – teraz jesteś wiedzę na temat ubezpieczenia auto, więc możesz być pewien, o tym, gdzie pieniądze się dzieje i że to właśnie twoja firma ubezpieczeniowa robi.