Vitasteron Opinie

Doskonałe porady o tym, jak radzić sobie ze stresem

Czy kiedykolwiek chciałeś mieć magiczną tabletkę, która mogłaby zatrzymać swój stres uczucia? Stres może być jak niezarządzane potwór w czasie. Wiemy, że стесс-to jest złe dla naszego zdrowia, ale czasami nie możemy pomóc zasysa ostatni kryzys w pracy lub w domu. Następny może zapewnić kilka przydatnych wskazówek, aby wrócić do spokojnego stanu.


Jeśli kiedykolwiek słyszałeś powiedzenie, że śmiech jest najlepszym lekarstwem, to prawda! Świetny sposób, aby zmniejszyć stres po prostu śmiać. Śmiech-to naturalny sposób obniżyć poziom hormonów stresu w organizmie. Wraz ze spadkiem poziomu hormonów stresu, śmiech zwiększa również dobre hormony w organizmie, jak endorfiny i neuroprzekaźniki, które pomagają uczynić nas szczęśliwymi.


Jeśli jesteś w stresującej sytuacji, zanim zrobisz cokolwiek wysypka, zatrzymaj się i policz do dziesięciu. To daje czas, aby odpocząć i ochłodzić. Zapobiega to zrobić, to będziesz żałować, a zamiast tego pozwolił swój umysł uspokoił się na tyle, aby racjonalny wybór.


Świetne porady, które mogą pomóc utrzymać poziom stresu w dół, aby po prostu dać do kogoś przytulić. Fizyczny akt darowizny lub uzyskać uścisk jest jednym z najlepszych sposobów, aby utrzymać stres w dół. Będziesz czuć nic, oprócz ciepła i można zauważyć, że nie jest tak niespokojny.


Należy przyjmować więcej witamin. Witaminy z grupy B, jak wykazano, aby pomóc zmniejszyć stres. Spróbuj wziąć między 100% i 300% dziennej normy. Minerały, takie jak chrom, wapń, magnez, żelazo, miedź, molibden, cynk, mangan i selen pomagają lepiej radzić sobie ze stresem. Trzymaj się z dala od witamin oznaczone jako zastępującym wysiłki, ponieważ są one zazwyczaj po prostu witamina B.

Przyznać stres. Każdy z nas ma własne stres-sygnał, czy to zaciskając zęby, ból szyi, Ból barku, płytki oddech, lub utraty samokontroli. Potrzeba czasu, aby zrozumieć, co jest twoje, a potem powiedz na głos: “czuję, podkreślił, że” jak tylko zaczniesz czuć się w ten sposób. Mówię to i zdając sobie sprawę, zaczynasz czuć podkreślił, pomoże spowolnić negatywne emocje.


Jeść żywności, która sprawi, że będziesz czuć się pozytywnie o sobie i budować swoje ciało. Zasilanie cienkich i tłustych fast food wywołują u ciebie stres. Nie sądzę, że jedzenie, które jesz, nie ma nic wspólnego z tym, jak się czujesz i dlaczego jesteś zestresowany. Nawet jeśli pragniesz cukru lub tłuszczu, produkty te prowadzą tylko do co czujesz się gorzej.


Popijając herbatę, aby pomóc uspokoić się. Rumianek herbata znana jest działanie uspokajające, ale i innych herbat, które mogą cię uspokoić. Spróbuj filiżankę passiflora, mięty, kava-kava, lub тюбетейка. Napar z tych ziół w ciągu około 10 minut, a otrzymasz pełny efekt ich kojące właściwości.


Do tego, aby radzić sobie ze stresem w pracy można uzyskać stres piłkę. Jest to świetny sposób, aby prywatnie i spokojnie zajmować się swoim stresem. Napięcie używać na stres piłkę, co najmniej, pomaga walczyć ze stresem w taki sposób, że umożliwia zarówno wam, jak i waszym kolegom, aby przejść o swoim dniu.


Być głupi! Zachowujesz się trochę głupio lub szalony może usunąć cię z sytuacji stresowej. Zrobić coś, co sprawia, że można śmiać się i pomaga zapomnieć o stresie w ciągu kilku minut. Badania pokazują, że się uśmiecha i śmieje, nawet jeśli to fake, może pomóc podjąć pewne stres.


Dużo stresu, że u ciebie jest jak dzień nosi na twój wygląd. Upewnij się, że wyglądają tak dobrze, jak można w ciągu dnia, nawet jeśli oznacza to obudzić wcześnie, aby spędzać więcej czasu się przygotować. Zmaksymalizować swój wygląd, aby zmniejszyć swój niepokój.


Wielu raporty mówią o wzroście poziomu kortyzolu i innych hormonów, które zwiększają się, gdy jesteśmy pod stresem. Te nadmiar krążą hormony, może powodować inne problemy zdrowotne i to naprawdę ma sens zapoznać się z przydatnych technik do kontroli, zarządzania lub po prostu pozbyć się stresu, tak, że można wrócić, aby cieszyć się życiem.