Weź Nie Pierdol Tabletki

Zielona energia w przeciętnej rodzinie: porady i wskazówki

Ludzie mają komputery, kuchenki, lodówki, zmywarki, pralki … listę można kontynuować dalej i dalej! Władza ma ogromne znaczenie w codziennym życiu, a bez niego wiele by stracił. Zielona energia to jest najlepszy sposób, aby siły witalne, ktoś, nie krzywdząc środowisku, a ten artykuł zawiera kilka prostych strategii jest tu dla ciebie, aby użyć w swoim własnym domu.


Nigdy nie należy używać niewielkiej ilości ciepłej wody. Zrobić to będzie po prostu stopniowo zwiększyć całkowite zużycie energii. Zamiast tego, spróbuj wykorzystać wszystkie ciepłą wodą, planujesz od razu użyć. Na przykład, należy spróbować wszyscy członkowie rodziny biorą szybki prysznic i od razu.


Spróbuj użyć zimnej wody do pralki, gdy jest to możliwe. 90% energii używanej pralki do ogrzewania wody. Z tego powodu, używając ciepłej wody tylko zwiększy twój miesięczny rachunek za usługi komunalne i zmniejszenie ilości pieniędzy masz w końcu miesiąca.


Nie trzeba wydawać dużo zielonej energii konsumenta. Możesz po prostu zmienić swoje nawyki i być na zielono. Można, oczywiście, oszczędzaj na prawo jazdy, ograniczenia prędkości i nie korzystać z pedału gazu. Możesz zaoszczędzić nawet do 20% na gaz, jeśli można po prostu wykonaj te dwie zasady.


Wprowadzanie zmian do istniejącego domu-jest to bardzo drogie. Jeśli chcesz rozpocząć korzystanie z zielonej energii, warto pomyśleć o przeprowadzce lub otrzymaniu nowego wybudowanego domu. Spójrz do pewnych funkcji, takich jak woda lub dobre działanie słońca i wiatru, gdy zakup mieszkania lub domu<.BR />

Spróbować izolacyjne rury, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo ich zamarzania, aby zmniejszyć wydatki na ciepłą wodę. Jeszcze jednym dodatkowym atutem jest to, że rząd zwróci ci do 30 procent za korzystanie z wysokiej wydajności cieplnej w budynku. Skontaktuj się z lokalnym przedsiębiorstwom komunalnym, aby dowiedzieć się twoje prawa państwowe.


Sprzedam lampy solarne do ogrodu i podłogowe utworu. Te oprawy dekoracyjne są stosunkowo tanie, i nie dodać do Twój rachunek za energię elektryczną. W ciągu dnia, te światła pochłaniają energię od słońca. W nocy oświetlają teren z zachowanej energii. Jest to fantastyczny sposób, aby zmniejszyć zużycie energii, podczas gdy dekoracji dziedziniec.


Sprzedam słoneczny podgrzewacz wody do domu. Podgrzewacze wody zużywają ogromne ilości energii każdego dnia, nawet gdy nie jest w użyciu. Kupując podgrzewacz wody, który wykorzystuje energię od słońca, zobaczysz natychmiastowe zmniejszenie zużycia energii elektrycznej. Upewnij się, że jest dobrze izolowany.


Dobre zielona energia rozwiązanie wymienić środki czystości w domu jest stosowanie oleju z oliwek. Za pomocą oliwy z oliwek, aby usunąć niektóre rzeczy wokół domu, nie unikając syntetycznych substancji chemicznych, związków i substancji, które nie są bardzo przyjazne dla środowiska, które są obecne w wielu gospodarstwach domowych środków czyszczących, które można znaleźć na rynku.


Inwestować w energię słoneczną do domu. Dodając kilka słonecznych na dachu może faktycznie zmniejszyć koszty ogrzewania lub chłodzenia domu do 50%! Porozmawiać ze specjalistą o tym, gdzie najlepiej ustawić je na dachu, jak zwierzęta bardzo ważne, aby uzyskać optymalną ilość bezpośredniego światła słonecznego<.BR />

Aby zapewnić twój powietrza filtr działa poprawnie, należy regularnie czyścić lub wymieniać je raz w miesiącu. Jeśli filtr nie działa prawidłowo, będzie w końcu z pomocą więcej energii, aby zrekompensować. Czyszczenie i wymiana może pomóc rozwiązać ten problem, tak, że można oszczędzać energię i pieniądze.


Tych, którzy chcą oszczędzać energię i żyć bardziej ekologiczne życie może być rozważyć zmniejszenie ilości światła w ich domu. Zapytaj siebie, czy naprawdę potrzebujesz cztery lampy w jednym pokoju, lub czytać z książki lekkie, a nie za pomocą swoich wyposażenie pokoju Oświetlenie w nocy. Ta prosta rada może przejść długą drogę, aby zmniejszyć zużycie energii.


Możesz zmniejszyć swoje miesięczne rachunki za energię elektryczną w powietrzu-lakowanie. To oznacza uszczelniania otworów w swoim domu, gdzie gorące i zimne powietrze mogą ani uciec, ani dostać się do środka domu. Przeznaczona do uszczelniania obejmuje okna, drzwi, szczeliny wokół poddasza włazów i zejście po schodach. Szukaj wszędzie, gdzie można znaleźć luki, które pozwalają ogrzać lub schłodzić powietrze, aby się zbawić!


Panele słoneczne mogą być doskonałym dodatkiem do twojego domu, aby uczynić go bardziej wydajne i przyjazne dla środowiska. Choć początkowe koszty na baterie słoneczne są istotne, są one opłaca się za kilka lat. Po panelu, bo energia od słońca, to w zasadzie za darmo. Ponadto, niektóre przedsiębiorstwa komunalne kupować energię słoneczną od ciebie, gdy jest nadmiar!


Przechowywać w lodówce i zamrażarce jak najczęściej zamknięte. Agregat zużywa około jedną trzecią swoich gospodarstw domowych, pełną energii i stale pozostawiając swój lodówka i zamrażarka odkrycie może zwiększyć energię potrzebną do 25%. Upewnij się, że wiesz, czego chcesz, zanim otworzyć lodówkę.


Jeśli próbujesz zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną, spróbuj skorzystać z wentylatorem bardziej latem. Wentylator może pomóc, aby każde pomieszczenie czuć się o około 10 stopni chłodniej, a to kosztuje znacznie mniej, niż klimatyzacja działa. Można zaoszczędzić pieniądze, a także przy użyciu mniej energii elektrycznej, co oznacza, że robisz coś wielkiego dla środowiska.


Przy tym każdy chce korzystać z wielu udogodnień, technologia zapewnia, że nikt nie chce wyrządzić szkody w środowisku w procesie. Od SZCZELINOWANIA w elektrowni węglowej, wiele metod wykorzystania energii-to jest złe dla Ziemi. Zielonej energii, z drugiej strony, to nie jest tak, i z jego pomocą będzie utrzymywać ziemię zdrowe przez wiele pokoleń.