Wydłużenie Prącia

Pozbyć się szkodników z tych wskazówek

Kilka rzeczy, które psują radości do domu szybciej, niż problemy szkodników; szczury, karaluchy, mrówki i myszy może wziąć na siebie szybciej, niż można wywołać дезинсектора. Przeczytaj poniższe porady i wskazówki, które mogą zdusić problem szkodników w zarodku szybko. Im wcześniej podjąć działania, tym szybciej pozbędziesz się szkodników.


Próżnia każda mata jesteś właścicielem aby usunąć szkodniki. To pomoże pozbyć się szkodników w domu. Koniecznie wyrzuć worek próżniowy, kiedy skończysz.


Jeśli widzisz dużą liczbę błędów w pomieszczeniu, powoli narysuj obwód twojego domu. Spróbuj znaleźć małe otwory, gdzie błędy mogły się dostać. Uważnie spojrzeć w pobliżu twojego komin i siding. Jeśli zlokalizuj otwór, sprzedam silikon uszczelniać i uzyskaj wypoczynkowa mocowana jest do najlepszych możliwości.


Ustawić swój myśliwiec, że ryzyko z pomocą swoich pestycydów. Wszystko przychodzi z pewnym poziomem ryzyka, i niektóre substancje chemiczne mogą być bardzo niebezpieczne dla dzieci i zwierząt domowych. Jeśli twój myśliwiec nie ma pewności, musisz dowiedzieć się, zanim pozwolić im przejść. Jest to z pewnością lepiej być bezpiecznym, niż szkoda.


Przed zakupem domu, upewnij się, że masz to profesjonalnie sprawdzane pod kątem szkodników. Podczas gdy niektóre szkodniki łatwo zobaczyć, inne nie są tak widoczne.


Należy unikać korzystania z wiórów drzewnych i słomy wokół na zewnątrz domu, gdy zajmujesz się ogrodnictwem lub inne podłogowe hobby/rozrywka. Szkodniki zazwyczaj zwraca się do tych substancji i zje je lub próbować żyć w nich. Należy użyć kamień lub rock, aby w miarę możliwości uniknąć problemów.


Jeśli widzisz uszkodzenia drewna w swoim domu, spojrzeć na niego uważnie, aby co złego jest. Jeśli widzisz, że miękkie części drewna, zniknęły, ale, że pierścienie nie są uszkodzone, prawdopodobnie termitów. Innych form szkody będzie od innych form owadów.


Jeśli mieszkasz w kamienicy, w jakiejkolwiek formie indywidualnej zwalczania szkodników środki, które można podjąć, będą nieskuteczne. To dlatego, że te pasożyty mogą przemieszczać się z jednego mieszkania do innego. Aby pozbyć się pluskiew w pełni, cały twój dom powinien się leczyć w tym samym czasie.


Jeśli masz szczeliny i pęknięcia w domu, uszczelnić je poprawnie. Mogą one być otwarte drzwi dla szkodników, które szukają drogi do domu. Uszczelnić je, daje im w żaden sposób nie trafić.


Mrówki stolarz przyciągają do wilgotnego drewna, dlatego, jeśli zauważysz wzrost mrówki-korników, sprawdź swoje rury i dachu pod kątem wycieków. Jak tylko znajdziesz, gdzie twój problem jest, usunąć nieszczelność i zastąpić drzewo szybko pomoże ocalić swój dom przed mrówki-korników. Można również zadzwonić do tłuczki-kontrola specjalisty w leczeniu domu.


Jeśli chcesz zmniejszyć ilość pająków w domu, upewnij się, że można wyczyścić bałagan wokół domu, takie jak gruz książek i gazet. Pająki przyciągają te rzeczy mogą zrobić pajęczynę wokół nich, tak, że najlepsze, co możesz zrobić, to usunąć je w pierwszej kolejności.


Zrób swój dom mniej atrakcyjne dla Skorpionów. Upewnij się, że wszystkie rośliny, drzewa i krzewy, nie dotykając ścian domu, co daje Skorpiony punkt dostępu w domu. Również zachować swój trawnik kosić właściwie i zapisz pale z drewna i szczotka mała.


Jeśli masz zapas drewna, zapisz ją co najmniej dziesięć metrów odległość od zewnątrz domu. Termity czasami znaleźć i wakacje na opał. Chociaż to pozbawi cię drewna i mam w związku z termitów w swoim podwórku, w kosmos powinni spokojnie bufor swój dom przed inwazją.


Nie należy używać pestycydów, gdy wietrznie, gorąco lub wilgotno, lub gdy pada deszcz. Warunki te doprowadzą do tego, pestycydów rozprzestrzeniać się i zanieczyszcza twój obszar. Zawsze należy sprawdzić etykiety na produktach, które kupujesz i upewnij się, że używasz produkt bezpiecznie i w rozsądnych ilościach.


Nie kupuj pestycydy, które są oznaczone jako do użytku zewnętrznego. Podczas gdy produkty te mogą pozbyć się szkodników, które próbujesz walczyć, oni zazwyczaj mają znacznie wyższe stężenie substancji chemicznych, niż w pomieszczeniu. Oznacza to, że zostawią szkodliwych trucizn w powietrzu znacznie dłużej.


Zobacz online porady dotyczące zwalczania szkodników. Istnieje wiele forów i blogów dla ciebie, aby znaleźć nowe pomysły o tym, jak kontrolować szkodniki, z którymi pracujesz. Mogą to być szczególnie przydatne, jeśli czujesz, że próbowali wszystkiego. Ktoś może dać ci pomysł nie próbowałem jeszcze.


Zapobiec mrówki od inwazji w misce swojego zwierzaka, stawiając miskę na drobne naczynia wody. Mrówki nie pójdzie przez wodę i odwróci się, gdy spotykają się z nią. Trzymaj miskę z jedzeniem, z dala od ściany, aby mrówki nie znaleźć inny sposób, aby napaść na niego.


Pozbycie się bałaganu i pozbyć się szkodników. Ma chyba miejsca w domu, które przyciągają bałagan, w tym regały i stoły. Tak więc, należy wyczyścić bałagan w domu. Czyniąc to, można zmniejszyć miejscach, gdzie szkodniki mogą żyć.


Nie musisz pogodzić się z tajemniczą rzeczy w swoim domu lub zobaczyć rozrzut błędów, kiedy włączyć światła po zmroku; podjąć działania w celu rozwiązania tego problemu teraz. Skorzystaj z porad w tym artykule, aby rozpocząć eksmitować te straszne rzeczy ze swojego domu. Im dłużej czekasz, tym więcej oni плодились!