Xtrasize 600

Wszystko, co musisz wiedzieć o karcie kredytowej

Wiele osób skarży się na frustracji i złego ogólne wrażenie w kontaktach z karty kredytowej firmy. Jednak, jest to o wiele łatwiejsze mieć pozytywne doświadczenia kredytowej, jeśli robi odpowiednie badania i wybrać odpowiednią mapę w zależności od twoich zainteresowań. Ten artykuł daje wskazówki dla tych, którzy chcą uzyskać nową kartę kredytową.


Jeśli chodzi o karty kredytowe, zawsze staram się wydać nie więcej, niż możesz spłacić na koniec każdego cyklu rozliczeniowego. Robiąc to, możesz pomóc uniknąć wysokich stóp procentowych, kar za zwłokę i inne podobne finansowe. Jest to również świetny sposób, aby zachować swój wynik kredytowej wysoka.


Zdecyduj, jakie nagrody chcielibyście otrzymywać za pomocą karty kredytowej. Istnieje wiele wariantów wynagrodzenia, które są oferowane przez operatorów kart kredytowych, aby zachęcić was do składania na ich karty. Niektóre oferują mil, które można wykorzystać do zakupu biletów na samolot. Inni dają corocznych przeglądów. Wybrać kartę, która oferuje nagrodę, która jest właściwa dla ciebie.


Zaprzyjaźnić się z wystawcą karty kredytowej. Większość dużych emitentów kart kredytowych jest strona Facebook. Mogą oferować korzyści dla tych, co “przyjaciel”. Oni również korzystają z forum do rozpatrywania skarg klientów, tak, że jest to w najlepszym interesie, aby dodać swojej karty kredytowej w swoim liście znajomych. To ma zastosowanie, nawet jeśli nie lubisz ich bardzo mocno!


Być inteligentnym o tym, jak korzystasz z kredytu. Wiele osób w długach, w związku z przyjęciem na siebie więcej kredytów, niż mogą zarządzać inaczej, oni nie używali ich kredyty odpowiedzialnie. Nie stosuje się dodatkowe karty, jeśli trzeba i nie bierzemy więcej niż można sobie pozwolić.


Pamiętaj, aby uzyskać pomoc, jeśli jesteś w nad głową z twojej karty kredytowej. Spróbuj skontaktować się z konsumentem usług doradztwa kredytowego. Ta organizacja non-profit oferuje szeroki niski lub nie cena usług, dla tych, którzy potrzebują w planie spłaty na miejscu, aby dbać o swoich długach, a także poprawić ich ogólny kredyt.


Monitorowanie zmian warunków na swoje karty. W dzisiejszym wieku, karta kredytowa, firmy często zmieniają warunki i terminy częściej, niż kiedyś. Oświadczenia o tym, że większość z nich odnosi się do ciebie, jak zwykle ukryte w skomplikowanych słów i zwrotów. Szczególnie ważne jest, aby śledzić zmiany stawek i opłat.


Upewnij się, że regularnie korzysta z karty. Nie należy używać go często, ale przynajmniej powinieneś użyć go raz w miesiącu. Podczas gdy celem jest, aby utrzymać równowagę, co najmniej, to tylko pomoże twój raport kredytowy, jeśli zachować równowagę niskich, przy tym stale go używać w tym samym czasie.


Śledzić, co można kupić z karty, tak jak chcesz zachować rejestr książeczkę czekową sprawdzić, co piszesz. To jest zbyt proste, aby tracić tracić tracić i nie zdają sobie sprawy, jak wiele zdobędziesz w krótkim czasie<.BR />

Jeśli nie można uzyskać karty kredytowe z powodu wątpliwej historii kredytowej, to nie rozpaczaj. Jest jeszcze kilka opcji, które mogą być bardzo skuteczne dla ciebie. Zabezpieczone karty kredytowej jest znacznie łatwiej dostać, a może pomóc skutecznie odzyskać swoją historię kredytową. Z zabezpieczonej karty, wpłacasz określoną kwotę na konto oszczędnościowe w banku lub instytucji kredytowej – często około $500. Kwota ta staje się kluczem do rachunku, który bank jest gotowy do pracy z tobą. Możesz korzystać z mapy jak zwykłą kartę kredytową, utrzymując koszty pod to ograniczenie. Jak płacisz odpowiedzialnie swoje miesięczne rachunki, bank może zwiększyć limit i w końcu przekształcić rachunek w tradycyjnych kart kredytowych.


Świetny sposób, aby zaoszczędzić pieniądze na karcie kredytowej, aby tracić czas potrzebny do sklepu porównania kart, które oferują najkorzystniejsze warunki. Jeśli masz przyzwoity historia kredytowa, jest bardzo prawdopodobne, że można dostać karty bez roczne raty, niskie stopy procentowe i, być może, nawet takie bodźce, jak mil lotniczych.


Mapy pól kuszące, ale kiedy próbują poprawić swój kredyt i zachować świetny wynik, trzeba mieć na uwadze, że nie chcesz, kartą kredytową, za wszystko. Mapy pól można użyć tylko w konkretny sklep. To jest ich sposób zmusić cię wydać więcej pieniędzy w tym konkretnym miejscu. Otrzymasz karty, które można używać w dowolnym miejscu.


Bardzo ważne jest to, że można zachować swoje karty kredytowe. Trzeba porównać je z miesięcznym wyciągu. Firmy robią błędy i czasami trzeba płacić za to, że nie kupujesz. Więc upewnij się, że do niezwłocznego zgłaszania wszelkich niezgodności w firmie, która wydała kartę.


Z konta karty kredytowej, ważne, że do dokonania płatności, nie później miesięcznego okresu. Jeśli płacisz rachunek karty kredytowej jest za późno, mogą być naliczone za zwłokę. Płaci swoje rachunki za późno, może również powodować odsetek odsetek, podnoszący na niezapłaconej kwoty. Działania te wpływają negatywnie na twoje konto kredytu.


Ograniczyć ilość aktywnych kart bankowych masz, aby nie popaść w długi. Jest to o wiele łatwiej jest zarządzać swoimi finansami z mniejszą ilością kart i ograniczyć nadmierne koszty. Ignoruj wszystkie oferty można uzyskać, kuszące, otrzymanie dodatkowej karty i pozwalając na swoje wydatki stają się zbyt daleko wymyka się spod kontroli<.BR />

Jeżeli jesteś winien pieniądze z twojej karty kredytowej i nie można pozwolić sobie na opłacenie go, skontaktować się z firmą. Możesz być w stanie stworzyć trudności planu, dopóki nie są w stanie zwrócić pieniądze. W ten sposób można uniknąć zadłużenia w dół i zniszczyć swój kredyt.


Jak wspomniano na początku artykułu, karty kredytowe są tematem, który może być frustrujące dla ludzi, tak jak to może być mylące i nie wiedzą, od czego zacząć. Na szczęście, z prawem porady i wskazówki, o wiele łatwiej poruszać się w branży kart kredytowych. Korzystać z rekomendacji tego artykułu i wybrać odpowiednią kartę kredytową dla ciebie.