Xtrasize A Alkohol

Muzyka Pobieranie Zbija Cię Z Tropu? Przeczytaj te porady

Pobieranie muzyka zawsze była jednym z najbardziej popularnych zastosowań Internetu. Tym nie mniej, wiele się zmieniło w ciągu ostatnich kilku lat. Jeśli jeszcze nie ściąga niedawno muzyki, potrzebujesz pomocy nawigacji różnych opcji. Skorzystaj z poniższych wskazówek, aby znaleźć swoją własną drogę.


Zawsze upewnij się, że można pobrać muzykę z prawnej strony. Jeśli pobieranie muzyki jest nielegalne, można zmierzyć się z surowymi karami finansowymi. W wielu przypadkach, możesz zostać ukarany grzywną 500 dolarów za piosenkę. Artyści muszą płacić za muzykę, którą wykonują, więc pobrać tylko legalne kopie utworów, które lubisz.


Sprawdź specjalne Amazon na co dzień. Oba albumy i single są często dostępne w niesamowitych rabatów, który pozwoli zaoszczędzić ci wiele o uzyskanie swojej ulubionej muzyki. Transakcje ciągle się zmienia, więc często sprawdzać.


Bądź ostrożny używając nielegalne środki, aby pobrać muzykę. Istnieje wiele sieci peer to peer tam, że da ci dostęp do dużej ilości muzyki. Ale to wcale otwierać ci ewentualne problemy prawne i wysokie kary, jeśli cię złapią. Te darmowe pliki może również zawierać ukryte złośliwe oprogramowanie. W sumie, to lepiej i bezpieczniej opcja po prostu kupić to, co kochasz.


Upewnij się, że masz połączenie Szerokopasmowe z internetem, jeśli pobrać muzykę online. Jeśli masz połączenie modemowe, to ładowanie będzie odbywać się znacznie wolniej, i plik będzie trwać wiecznie, aby wysłać. Dlatego jeśli chcesz cieszyć się muzyką raz, szerokopasmowe połączenie z internetem jest sposobem, aby przejść.


Kij z zaufanych stron do pobierania muzyki. Największy problem z niezaufanych stron internetowych polega na tym, że mogą one zawierać wirusy, ale również można umieścić w kancelarii zagrożenia, jeśli pobrać muzykę z mniej porządnego serwisu. Poświęć trochę czasu, aby zbadać stronę, przed rozpoczęciem pobierania upewnij się, że jest to bezpieczne i zgodne z prawem używać.


Serwis muzyczny Google wykorzystuje, gdy używasz smartfona. Nazwa tego serwisu jest Google muzyki, i jest to specjalnie zaprojektowany dla urządzeń z systemem Android. Kosztuje on zaledwie dziesięć dolarów miesięcznie, więc jest to sprytny sposób, aby utworzyć bibliotekę muzyki tani.


Po pobraniu piosenki online, sprawdzić jej rozmiar. Jeśli wynosi on mniej niż 2 mb, jeśli jest to bardzo krótki utwór, to może być wirus. Większość wirusów jest po prostu tekstem i nie zajmują dużo miejsca na dysku twardym, więc należy być ostrożnym małych plików.


Jeśli chcesz, aby pobrać muzykę za pomocą oprogramowania peer-to-peer, nie zapomnij, aby wybrać cenione programu. Niemniej jednak, może się okazać, że muzykę, którą szukasz nie jest dostępna w sieci, który wybrałeś. Bądź bardzo ostrożny, z programów wybrać, aby upewnić się, że nie kończy się z wirusem.


Musisz znaleźć miejsce, aby pobrać piosenkę, ale ty nie wiesz o stronie internetowej, że znalazłeś go? Po pierwsze, zrobić dokładne wyszukiwanie w internecie, aby zobaczyć, co inni użytkownicy mają do powiedzenia na temat reputacji serwisu. Znaleźć komentarze, które mówią o wirusami i złośliwym oprogramowaniem. Jeśli którykolwiek z tych rzeczy, które są wymienione w piśmie komentarze, upewnij się, że uniknąć pobieranie z tej strony.


Podczas ładowania, poproś kogoś z członków rodziny, aby przerwać korzystanie z internetu w ciągu kilku minut. To pozwoli przyspieszyć proces. W rzeczywistości, twój najlepszy wybór, aby wyłączyć wszystkie urządzenia związane z wykorzystaniem sieci i uruchom ponownie komputer, tak że nie ma żadnych dodatkowych programów, aby spowolnić połączenie.


Gdy szukasz strony internetowej, aby pobrać muzykę, szukać tego, który oferuje rabaty. Wiele muzyczne strony internetowe oferują pobierz rabaty, które są specyficzne dla danego typu muzyki, którego słuchasz. Aby znaleźć te rodzaje promocji, zapisz się, aby otrzymywać promocyjne na stronie internetowej lub wyszukaj nazwę strony internetowej i kupony.


Istnieje wiele forów w internecie, gdzie wymiana mp3 odbywa się każdego dnia. Pozwalają one sprawdzić nowych wykonawców i utworów w gatunku wam się spodoba. Co powiedział, Pamiętaj, że pliki mogą zawierać wirusy i że podział tych piosenek, jeśli nie są one umieszczone właścicielem, jest niezgodne z prawem<.BR />

Zawsze należy sprawdzić rozmiar plików, które chcesz pobrać. Większość plików mp3 standardowa długość utwory Pięć minut lub mniej, które będą różnić się od dwóch do pięciu megabajtów. Mniejsze pliki, chyba zbędne pliki tekstowe, które nie są ci potrzebne, i duże pliki mogą być szkodliwe rzeczy, które nie chcesz. Po prostu zrobić wyjątek dla plików JPEG, które mogą być okładkę albumu.


Jeśli masz stronę, że często pobierasz muzykę na który oferuje członkostwo, może chcesz spojrzeć na to. Niektóre z tych witryn oferują miesięczne lub roczne członkostwo za niewielką opłatą. Że niewielką opłatą w ogóle można pobrać wszystko, co chcesz w tym czasie. To może być opcja taniej, niż kupować pojedyncze utwory lub albumy.


Czytając ten artykuł, można już dowiedzieli się wiele o ściąganiu muzyki z internetu. Należy dowiedzieć się więcej na temat różnych stronach internetowych, które oferują pliki do pobrania, a także jak znaleźć utwory, które chcesz. Właściwie każdy kiedykolwiek nagrana piosenka jest dostępna do pobrania, dlatego wiele bibliotekę muzyczną stanowić problemu.