Xtrasize Cream

Chcesz Dowiedzieć Się Więcej O Zakupie Komputera Stacjonarnego?


Jeśli jesteś jak większość ludzi, prawdopodobnie posiadali komputerze stacjonarnym w ciągu swojego życia. Ale faktycznie, ekspert o tym, że zmusza go do pracy? Jeśli ci nie wiele o nich, będziesz zaskoczony tym, jak zrobić niektóre badania mogą pomóc. Poniższy artykuł ma oka dowiedzieć się wszystkiego, można postawić dzisiaj na praktyce.


Zobacz, co wchodzi w obsługę komputera. Sprawdź, jeśli będzie tam obsługa, lub specjalisty, który przybywa na swoje miejsce, aby dokonać naprawy na gwarancji. Dowiedz się, co można uzyskać, jeśli na miejscu nie sugerowali, wraz z tym, jak długo. Sprawdź, czy twoje urządzenie może być obsługiwane w lokalnym centrum serwisowym. Poza tym, spójrz na terminy wymiany, naprawy, i jeśli dostaniesz pożyczył komputer w przypadku, jeśli czas jest niedopuszczalne<.BR />

Porozmawiaj z przyjaciółmi i rodziną o tym, że chce komputerze stacjonarnym. Jeden lub kilka z nich, być może, już dawno chciałem kupić nowy komputer, a kiedy mówisz im, że mają motywację do tego. Wziąć w starych komputerach, które zazwyczaj działają dobrze. Wiele osób tylko przy komputerach siedzą, więc dowiedz się, jeśli u twoich bliskich jest komputer, który są gotowi dać.


Jeśli zrobiłeś zdjęcie lub wideo, które chcesz komputer z co najmniej czterema rdzeniami. Nazwać czterordzeniowy procesor, ten stół daje wiele możliwości pracy wielozadaniowej. Komputer nie zacinać, gdy masz kilka dużych programów open. To pozwoli ci zaoszczędzić dużo rozczarowań podczas sesji pracy.


Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze na swoim komputerze stacjonarnym, zobacz w zakupie odnowione modele. Te komputery są te, które zostały ustalone w fabryce i często oferowane są z ogromnym rabatem. Te są zwykle oferowane komputerowe marki na swoich stronach internetowych, więc zobacz, zanim kupisz nowy komputer.


Sklepy dla komputera stacjonarnego, zawsze wywołuje pytanie o to, jakie rodzaje akcesoriów czy dodatków są niezbędne, a które nie. Zatroszcz się, aby dowiedzieć się, jakie elementy wchodzą w skład samego komputera, tak, że nie kończy się wydawać pieniądze na dodatkowy sprzęt, że doświadczony sprzedawca przekonał was, ważne jest, aby mieć.


Zanim kupisz komputer stacjonarny, zadaj sobie pytanie, co zamierzasz z nim zrobić. Dowiedzieć się, jeśli masz zamiar go używać do pracy, gier, lub obu. Należy wziąć pod uwagę programy i narzędzia, które należy użyć. Sprawdzić pulpity, że chcesz, aby upewnić się, karty dźwiękowe i karty graficznej wystarczy do ich obsługi.


Jeśli chcesz uruchamiać wiele programów jednocześnie, konieczna jest co najmniej 4 GB pamięci ram. Jeśli chcesz po prostu zrobić proste zadania, mniej niż 4 GB będzie w porządku. Chcesz grać w gry wideo? Szukać 10Gb i wyżej, aby zapewnić swoje gry się nie stało i trudno grać.


Jeśli gracz szuka nowego komputera stacjonarnego, sprawdź wymagania systemowe do gry chcesz grać. W ten sposób będziesz mieć pewność, że masz prawo komputer do gier, które chcesz grać. Możesz również sprawdzić z gier, stron internetowych i forów, aby zobaczyć, jakie komputery są najlepsze w odniesieniu do gry.


Zastanów się, jak chcesz korzystać z komputera. Jest to potrzebne do pracy w domu, lub to będzie rodzinny komputer? Jeśli kupujesz komputer dla dobra rodziny, uważają, że potrzeby innych członków rodziny. Musisz wiedzieć te rzeczy, gdy na zakupy dla twojego komputera.


Uważaj na oszustwa przy zakupie komputera stacjonarnego u prywatnego sprzedawcy. W tym czasie jak oni mogą obiecać szybki, komputer działa, nie wiem czy to prawda, dopóki nie sprawdzić. Nalegać na, będąc w stanie zobaczyć go w akcji z monitorem, myszka, klawiatura, dostęp do internetu co najmniej.


Myśl głową, gdy zakupu dla tanich komputerów. Komputery są dość drogie. Wiedząc, że twoje potrzeby będą dokonywać zakupu komputera jest znacznie łatwiejsze. Upewnij się, że wiesz o swoim sprzęcie. Musisz dowiedzieć się, jaki komputer masz najlepszy cios dla dolara.


Jak wspomniano wcześniej, prawdopodobnie posiada własny komputer stacjonarny. Są duże szanse, że były w ciemności, zanim znalazłem ten artykuł. Wykorzystaj to, że dopiero co nauczyli się i zrozumienie komputerów będzie łatwiej.