Xtrasize Efekty Fotograficzne

Zrobić bielsze zęby za pomocą tych prostych wskazówek

Nasze zęby są dla nas bardzo ważne. Są one nie tylko dają nam możliwość jeść, ale nasze zęby-to pierwsze, co widzi człowiek, kiedy się uśmiechamy. Z czasem nasze zęby tracą, że zdrowy biały kolor i zaczynają wyglądać matowe i plamy z żywności jemy i napoje, które pijemy. Jeśli chcesz, aby ponownie zrobić swoje białe zęby, a następnie odczytać te wybielanie zębów wskazówki.


Przepłukać usta 3% roztwór nadtlenku wodoru codziennie wieczorem po oczyszczeniu zębów. 3% roztwór nadtlenku wodoru jest miękki środek wybielający, więc może pomóc zachować swoje białe zęby, to też bardzo tanio; powinieneś być w stanie odebrać butelkę w lokalnej aptece za mniej niż 2$.


Nicią codziennie. Nici dentystyczne codziennie pomoże ci nie odstawać od innych właściwą higienę zębów. Flossing i szczotką konieczne jest, aby mieć czyste, białe zęby. Zapasowe szczoteczki do zębów i wykałaczki z tobą w schowek na rękawiczki, torebkę lub portfel, tak, że można czyścić, jeśli masz zamiar być z dala od domu.


Nadtlenek wodoru jest jeszcze jedna alternatywa, którą można użyć, aby myć zęby. Nadtlenek utlenia zęby w kontakcie i można usunąć państwami. Większość nadtlenek wodoru można kupić w sklepach już będzie rozcieńczony, ale można rozcieńczyć dalej, mieszając 2 łyżki wody na każdą łyżkę nadtlenku wodoru. Jeśli nie lubisz smaku wody, wymień słodki degustacji ополаскивателя do wody<.BR />

Używać wybielaczy naturalnego zęba, takich jak soda oczyszczona, skórki pomarańczowe lub cytrynowe skórki. Mieszanie jednego z nich z małą ilością soli może zrobić świetny tanie wybielanie zębów produkt. Pamiętaj, aby myć twój usta dokładnie po użyciu każdego z tych metod, ponieważ silne kwasy mogą uszkodzić zęby.


Pić dużo wody-to dobry sposób, aby zęby bielsze. Pić szklankę wody, płukania cukrów i inne pozostałości od zębów, i utrzymuje zabarwienie do minimum. Zrób sobie nawyk picia wody, zwłaszcza z i bezpośrednio po posiłku.


Aby zapobiec wybielacze zębów z dziąseł wybielanie wraz z zębami, zł trochę wazeliny na dziąsła, zanim wykorzystać środki wybielające. W wazelina zapewnia ochronną powłokę, która pomaga zatrzymać składniki aktywne w aktualnych wybielacze również wybielać swoje dziąsła razem z zębami.


Pamiętaj, aby twoje zęby czyszczone u dentysty. Większość ludzi rezygnować z mycia zębów. Oni nie chcą tracić czasu i pieniędzy. Jednak, trzeba upewnić się, aby twoje zęby czyszczone dwa razy w roku. To sprawi, że twoje zęby są wyraźnie bielsze, bez żadnego dodatkowego wysiłku z twojej strony<.BR />

Wybielanie-jest to bardzo skuteczny sposób na wybielanie zębów, ale jeśli robić zbyt często, osłabi twoje zęby i ich uszkodzenia szkliwa. To może również powodować twoje zęby stają się wrażliwe i łatwo zabrudzić.


Aby twoje zęby wyglądają na bielsze za pomocą makijażu, nosić czerwoną szminkę! Ciemno-czerwony i inne kolory-niebieski podstawie utworzyć wizualne złudzenie białych zębów. Z tego samego powodu należy unikać wszelkich ciepłych kolorów, takich jak żółty lub brązowy. Kolory będą tworzyć efekt, który podkreśla żółtych częściach zębów.


Wybielająca pasta do zębów może być rozwiązaniem dla ciebie. Wybielająca pasta do zębów może nie działać, ale to pozwoli zapobiec nowe plamy od tego, co się dzieje. Z pomocą ścierniwa, twój pasta do zębów, oczyszcza z zanieczyszczeń, bez uszkadzania szkliwa.


Elektryczna szczoteczka do zębów może być dobrym rozwiązaniem do wybielania zębów. Urządzenia te są używane, aby pozbyć się przebarwień na zębach, które mogą być spowodowane przez tytoń, wino i niektórych rodzajów żywności. Elektryczne szczoteczki do zębów obracać lub wibracje przy wysokich prędkościach, co pomaga rozluźnić nalot i plamy.


Jak wspomniano powyżej, nasze zęby mają istotne znaczenie. Nasze zęby dają nam jedzenie i dać nam ogromny uśmiech. Nasze zęby stały się matowe i plamy z jedzenia i napojów, co czyni je bardziej nie biały. Z pomocą porad z artykułu powyżej na wybielanie zębów można przywrócić swoim zębom biel.