Xtrasize Gdzie Mozna Kupic

Porady dla masteringu swoich fantastycznych iPhone szybciej

Każdy chce nowe modne teraz iPhone, ale większość ludzi nie mają pojęcia o tym, jak ta technologia działa. Wspaniałą rzeczą w tym telefonie są wszystkie aplikacje, które są dostępne i poniższy artykuł pomoże ci aż do prędkości na to, że jest to aplikacja, i jak mogą lepiej służyć.


Chciałbyś w prosty sposób, aby zrobić zdjęcie bieżącego ekranu telefonu? Wypróbuj to! Naciśnij przyciski do Domu i spać jednocześnie, i czekać na dźwięk kliknięcia aparatu. Następnie, w Zapisane zdjęcia. Powinieneś zobaczyć obraz na ekranie w folderze.


Jeśli wejdziesz na stronę ponownie i ponownie, aby włączyć stronę w aplikacji na telefonie iPhone. Aby to zrobić, odwiedź stronę. Kliknij przycisk “Go”, gdy pojawi się na stronie. To daje możliwość, aby umieścić tę stronę na ekranie głównym. Jak tylko będzie na stronie głównej, możesz zmienić jego nazwę i mieć własną aplikację.


Czy wiesz, że w przeciwieństwie do wielu telefonów komórkowych, można przypisać dzwonek dla każdej funkcji w telefonie? Cóż, to prawda! Wszystko, co musisz zrobić, to wejść w ustawienia i kliknąć na dźwięk funkcje i przypisać dźwięk. Do kontaktów, wybierz kontakt i przypisać dzwonek do tego konkretnego wpisu!


Jeśli potrzebujesz, aby uzyskać z powrotem w górę do górnej części strony, nie trzeba używać paska przewijania, aby wolno zrobić drogę w górę długiej strony www lub e-mail. Po prostu kliknij na pasku u góry z zegarem i będziesz mieć rację tam, skąd zacząłem. Jest to prosty skrót, który może zaoszczędzić czas.


Jest na to sposób, można robić zdjęcia szybciej, a nie przez swoje aplikacje. Dwukrotnie naciśnij przycisk Home, a ikona kamery będą dostępne dla ciebie. To działa, nawet jeśli twój iPhone jest zablokowany. Jak tylko to zrobisz, naciśnij przycisk Zwiększania głośności, aby zrobić zdjęcie.


Nawet jeśli nie zamierzasz korzystać z telefonu iPhone na jakiś czas, należy przechowywać go z martwych baterii. Pozwól telefon, aby w pełni naładować za każdym razem kładzie się na ładowarkę, a nie puszczać ją w dół. W przeciwnym razie istnieje ryzyko negatywnie wpływa na skład chemiczny baterii, które mogą uszkodzić telefon.


Podczas pisania na telefonie iPhone, przechyl go poziomo. Klawiatura powinna być pozioma i stają się większe. Podczas pracy w internecie, korzystać z aplikacji Safari: to jedyne, co będzie się obracać, gdy przeniesiesz swój telefon. To powinno pomóc uniknąć błędów i rodzaju znacznie szybciej niż wcześniej.


Zarządzać iPhone muzyka bez muzyki, aplikacji, po prostu przesuwając w panelu po prawej. Tam czeka na ciebie mini-muzyczny system zarządzania, który obejmuje odtwarzanie, pauza, następny i poprzedni przyciski. Można nawet uzyskać szybki dostęp do wszystkich aplikacji obecnie gra muzykę w okolicy.


Trzeba znaleźć restauracji lub biura? Otwórz przeglądarkę Safari i uruchom wyszukiwanie lokalne. Safari musi rozpoznawać numery telefonów i pozwoli ci kliknąć na nich. Jeśli to zrobisz, twój iPhone będzie wybrać numer. Działa to również dla liczb wysłanych wiadomości e-mail.


Jeśli jesteś zaawansowany wiadomości nadawcy, który ma poszerzyć możliwości tekstu jako litery ze znakami diakrytycznymi, iPhone ma ciebie pokryte. Po prostu naciśnij i przytrzymaj literę na klawiaturze ekranowej i zestaw alternatyw akcentem pojawi. Wystarczy pamiętać, aby przesunąć palcem w prawo w e-mailu akcentowane, co chcesz. Podniesienie palca będzie zrobić menu zniknie.


Możesz ustawić swój iPhone, aby pozwolić ci wiedzieć, gdy połączenia lub wiadomości pochodzą. Do cichego, ale i wybitni powiadomienia, możesz zrobić swój iPhone w led lampy błyskowej miga, gdy wiadomość lub przychodzi połączenie. Wystarczy przejść do menu Ustawienia > Ogólne > Dostępność. Aktywować lampa błyskowa LED, ostrzeżenia.


Jeśli nie korzystasz z telefonu iPhone, zainstalować go, aby zasnąć. Funkcja uśpienia pozwala oszczędzać energię baterii i może utrzymać się od tego, aby naładować swój telefon tak często. Możesz odbierać połączenia telefoniczne i sms-y, więc nigdy nie przegap coś ważnego, dzięki czemu telefon w tryb uśpienia.


Możliwość zakupu książek Kindle bezpośrednio z Kindle app iPhone był ofiarą w ostatnim czasie Apple-Amazon bitwę. Nie martw się, nadal możesz korzystać z telefonu iPhone, aby kupić książki, bez uciekania się do komputera. Po prostu korzystać z Safari, aby przejść do Amazon i kupić swój kolejny czytać tak samo jak na komputerze domowym. Nie zapomnij, aby wybrać swój iPhone w “menu wyślij”!


Wiele osób spędza dużo pieniędzy co miesiąc na dzwonki do telefonu iPhone. Można zaoszczędzić pieniądze, jeśli korzystasz z aplikacji Ringtone Maker, aby stworzyć swój własny. Aplikacja jest całkowicie za darmo, i to pokazuje, jak tworzyć dzwonki z ulubionych piosenek.


Nie zwariować z instalacją każdej aplikacji zobaczysz. Istnieje ogromna różnorodność aplikacji, które mogą być przesłane w iPhone. Niektóre aplikacje są darmowe, a inne trzeba zapłacić, aby użyć. Należy jednak pamiętać, że istnieją pewne aplikacje, które będą kraść dane osobowe lub ukrytych opłat.


Teraz, gdy czytasz informacji powyżej, musisz być na bieżąco z tym, co aplikacja robi i jak można to zrobić za pomocą iPhone ‘ a jest o wiele łatwiejsze. Weź to, co tu dowiedzieliśmy się, i użyć go, aby uzyskać kilka przydatnych aplikacji, które sprawią, że korzystanie z telefonu iPhone jest o wiele łatwiejsze. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to rozpocząć pobieranie tych aplikacji!