Xtrasize Jak Brac

Porady dla tych, którzy niedawno zdiagnozowano cukrzycę

Jeśli masz rozpoznano cukrzycę, bez wątpienia, istnieje wiele na twój umysł. Ważne jest, aby monitorować poziom cukru we krwi, wśród innych rzeczy, aby wiedzieć, czy są jakieś regulacje muszą być wykonane. Następnie leczenia wybierzesz do opieki nad swoim stanem będą miały stały monitoring. Jednak właściwe wychowanie i środki zapobiegawcze, absolutnie niezbędne do walki z cukrzycą. Czytaj na kilka przydatnych rad.


Należy śledzić poziom cukru we krwi w czasopiśmie, tak, że wiesz, gdzie byłeś i jak robisz obecnie. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na dość paski testowe do sprawdzenia kilka razy dziennie, sprawdzić się w różnych czasach, tak, że można uzyskać wyobrażenie o tym, jak twój poziom cukru w ciągu dnia.


Najlepsza rzecz osób może zrobić, aby uniknąć cukrzycy, to ćwiczenie. Ludzie, którzy zajmują się sportem od 30 do 60 minut dziennie, co najmniej 5 dni w tygodniu, może zmniejszyć ryzyko rozwoju cukrzycy o prawie 50 procent. Ćwiczenie poprawia zdrowie serca i płuc, redukuje stres, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii i obniża poziom cukru we krwi.


Jeśli masz cukrzycę, należy nosić, o luźnym kroju, skarpety i pończochy. Specjalne skarpety dla diabetyków, które mają bardziej rozciągliwość wokół kostki i stopy, aby zapewnić lepszy komfort i cyrkulację, a także, aby pomóc zachować zdrowe nogi. Dobre krążenie krwi należy do nóg i stóp diabetyków.


To może być trudne, aby uzyskać wystarczającą ćwiczenia, gdy jesteś w podróży, tak, że jakieś piesze spacery lub wycieczki, aby odkrywać nowe otoczenie. Goście mogą popływać w basenie lub nawet trwać godzinę w siłowni. Odprowadzenie do centrum handlowego lub muzeum nawet mogą służyć jako dodatkowe jazdy.


Jeśli brakuje kompleksowego ubezpieczenia zdrowotnego i zdiagnozowano cukrzycy, nie bój się. Wiele firmy farmaceutyczne i producenci dostarczają programy, które mogą dać ci albo za darmo dostarcza lub skorzystać z rabatem. Być może trzeba zwrócić się do lekarza w twoim imieniu, świadczących o tym, że jesteś w trudnej sytuacji finansowej.


Aby zapisać ćwiczenia od spadku poziomu glukozy we krwi, sprawdzić swój poziom glukozy we krwi przez co 45 minut po treningu. Jeśli widzisz, że twoje poziomy zaczynają iść w dół, można szybko rozważyć pytanie z gaźnika-załadowany przekąskę. Dopóki aktywnie temat monitorować poziom glukozy, treningu nie powinno być problemu.


Aby rozwiązać cukrzycy w czoło, zebrać zespół lekarzy. W dodatku do lekarza, powinieneś zobaczyć innych lekarzy, jak okulista, okulista, a nawet dietetyk. Upewnij się, że twój zespół komunikuje się ze sobą, dzięki czemu można uzyskać najlepszą możliwą opiekę. Jeśli obawiasz się o ubezpieczenie nie pokryje inne lekarzy, poproś lekarza dać ci skierowanie<.BR />

Można zrobić wiele rzeczy, aby twój cukrzyca jest pod kontrolą, podczas gdy utrata masy ciała, w tym samym czasie, jak dla spaceru lub joggingu w parku lub wokół twojej okolicy. Wagi może być zbudowany z worków wypełnionych różne ciężkie przedmioty wokół domu, lub spróbować zbieranie puszek z spiżarni i pracy rąk z nimi.


Jeśli jesteś cukrzykiem, bardzo ważne jest, że masz ciśnienie krwi regularnie sprawdzać. Cukrzyca może zwiększyć ryzyko wystąpienia wysokiego ciśnienia krwi, co może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, takich jak akcenty. Spróbuj kupić do domu ciśnieniomierz lub iść do apteki, aby sprawdzić to sam<.BR />

Cukrzyca jest skomplikowana choroba, która prowadzi do wielu nowych środki ostrożności, które trzeba będzie podjąć. Jeden upewnij się, że twoje suche ,spierzchnięte dłonie i stopy pozostają nawilżone. Twoje kończyny są przy narosłym ryzykiem zakażenia, zapewniając tym samym suchej skóry nie otwierać i niech drobnoustrojów, jest niezwykle ważne.


Nawet jeśli czujesz, że twój cukrzyca stała się najlepiej, ważne jest, aby nie przerywać przyjmowania leku, jeżeli lekarz mówi, że to dobrze, aby to zrobić. Leki, najprawdopodobniej, że utrzymuje swoje objawy cukrzycy pod kontrolą, jak i bez nich, poziom glukozy i insuliny we krwi może wymknąć się spod kontroli<.BR />

Jeśli masz problemy z utrzymaniem się zdrowej diety cukrzycowej, nie zmieniać. Noc, kurczak, wieczorem ryba burger z soczewicy nocy itp. tak, że wiesz, co się wydarzy w czwartek i może przygotować się do niej. Jeśli masz coś innego co noc nadal będziesz mieć warianty, ale grafika sprawi, że poczujesz się mniej stresu, a nie ulegam pokusie.


Przejść na pokarmy bogate w błonnik pomaga obniżyć ryzyko cukrzycy. Staraj się jeść tylko pełnoziarniste, są nasycone błonnik, co pozwala organizmowi trawić jedzenie, nie otrzymując skok cukru we krwi, co dzieje się, gdy jesz głównie rafinowane węglowodany (chleb biały i wszelkie rodzaje żywności)<.BR />

Dodaj zdrowych węglowodanów w codziennej diecie. Unikaj bardzo nisko carb dieta ponieważ pozbawia organizm niezbędnych składników odżywczych, takich jak błonnik, minerały i witaminy. Dodawać więcej węglowodanów w diecie jest dobrym źródłem energii.


Gdy jesteś na cukrzycę, należy upewnić się, że jesz, tak jak wielu z wszelkich możliwych potraw. Przy zakupie trzeba zawsze kupić świeże owoce i warzywa, a unikać zakupu za dużo przetworzonej żywności, które zawierają składniki, które źle odbijają się na swoim stanie. Należy unikać wszelkich pokarmów z dużą ilością cukru, takich jak słodycze czy napoje gazowane.


Mam nadzieję, że artykuł ten daje kilka świeżych pomysłów na walkę z cukrzycą. Pamiętaj, aby zastosować wskazówki, które mają zastosowanie do ciebie. Śledzić swoje odżywianie i spożywanie napojów. Kontroluj poziom cukru we krwi. Bądź na dobrą pracę!