Xtrasize Kontakt Telefoniczny

Sposoby, aby skutecznie wybielić swój uśmiech i łatwo

Szukasz cennych wskazówek odnośnie wybielania zębów i, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Zęby symbolizują całą swoją osobowość, i chcesz, aby wyglądać lepiej. Skorzystaj z bezpłatnych porad w tym artykule, dla niektórych z najlepszych porad są dostępne.


Świeże cytryny można naturalnie wybielić zęby. Aby uzyskać jaśniejszy, bielszy uśmiech, po prostu weź skórki od cytryny i delikatnie codziennie wciera się je na zęby. Nie tylko to będzie działać szybko i skutecznie, tanio i daje świeży sok z cytryny, aby dodać do wody! Naturalnych żywiołów skórki z cytryny może dać białe zęby chcesz, bez uszczerbku dla zdrowia jamy ustnej, poprzez umieszczenie substancji chemicznych w usta.


Należy zachować ostrożność podczas korzystania z “domowych sposobów”, aby wybielić zęby. Ogólne środki do domu, takie jak cytryny, popiołu lub sody naprawdę może zrobić więcej szkody niż pożytku. Należy zapytać lekarza na “środek domu” oferty, jeśli nie możesz pozwolić sobie na profesjonalną procedurę.


Staraj się nie pić wodę, która zawiera fluor lub za pomocą dowolnej pasty do zębów, która zawiera jego. Wbrew powszechnemu przekonaniu, że to dobre dla zębów, on pokazywał, że ma efekt barwienia! W innych krajach wszyscy razem zakazano używać go w ich wody ze względu na ryzyko.


Zapisz swoje skórką pomarańczową i sesja wybielania zębów. Wewnątrz skórkę pomarańczową i kwas cytrynowy i mogą pomóc usunąć przebarwienia i wybielić zęby. Albo wcierać go bezpośrednio na zęby lub cytryny, ekologicznymi i ziemią, liście Bay, aby utworzyć pastę, którą można na pędzel. Nie zapomnij, aby wyczyścić po sesji, aby usunąć kwas, który może uszkodzić szkliwo z upływem czasu.


Przypisz spotkania z lokalnymi dentysty i regularnie myć zęby. Nic nie może być tak samo dokładnie, jak lekarza stomatologa podczas czyszczenia zębów i pomaga zachować biały uśmiech. Jeśli masz dentysta czyścić zęby raz lub nawet dwa razy w roku, widać, że masz mniej martwić się o utrzymanie swoje białe zęby – jedyny wyjątek, jeśli jesteś palaczem.


Możesz nie być w stanie czyszczone po każdym posiłku, jednak można wypłukać usta po jedzeniu. Zająć minutę lub dwie po posiłku lub pić napoje, które mogą zabrudzić i wypłukać usta. To pomoże usunąć luźne cząstki i plamy powodujące pozostałości, które mogą zostać od jedzenia.


Produkty do wybielania zębów nie działają na korony, niezależnie od tego, jak często ich używasz. Jeśli istnieje korony w ustach, z pomocą wybielacza zębów może wybielić naturalne zęby, ale i korony pozostaną ich oryginalny kolor.


Napoje, które zawierają kwas lub nasycania najlepiej pić przez słomkę, aby pomóc zachować swoje białe zęby. Za pomocą słomki można odwrócić napojami, obok zębów i zapobiegać niektóre barwienia potencjał. Starać się nie wypełniać usta picie, gdy pijesz, ponieważ byłoby to sprzeczne cele słomę<.BR />

Szczotka z magnezem olej do wybielania zębów. Magnez olej marynowane wykonane z chlorku magnezu i wody. To się nazywa olejem, bo otrzymana mieszanka ma oleistą wygląd i teksturę. Dodając kilka kropli na szczoteczkę do zębów podczas czyszczenia lub płukania z dodatkiem kilku kropli zmieszanych z wodą, może sprawić, że twoje zęby są znacznie bielsze.


Nie należy używać środków z zawartości fluoru w nich, takich jak woda pitna czy pasta do zębów. Fluor, jak wiadomo, powoduje przebarwienia na zębach, i należy unikać za wszelką cenę, jeśli próbujesz zapisać swoje białe zęby. Sprawdź etykiety na twojej pasty do zębów, przed zakupem, aby upewnić się, że nie ma fluoru.


Używać wybielające paski. W zależności od tego, jak bardzo twoje zęby w miejscach, zazwyczaj nie raz pracować. Z czasem, można zauważyć, że twoje zęby stają się bielsze. Należy regularnie, ale nie za dużo używać te paski. Te paski łatwe i wygodne w użyciu i trzymać się od wizyty u dentysty.


Większość palaczy już wiemy, że palenie pozostawia ich zęby nudne i przebarwione. Palacze zawsze będziesz miał dużo trudniej, czas na wybielanie zębów, niż u osób niepalących. Rzucenie palenia poprawi radykalnie kolor zębów. Nie mówiąc już, że nie palić-to tylko lepiej dla twojego zdrowia.


Rozwiązanie do wybielania zębów, które można zrobić w warunkach domowych z solą i sodą. Wymieszać dwa razem i szorował zęby z decyzją. Mieszanka działa jako oczyszczacz i niszczy płytki nazębnej-bakterie, które powodują, że może odbarwienie swoje zęby!


Aby owinąć go zaatakowali kopalnię złota informacji w odniesieniu do wybielania zębów. Użyj wskazówek, które podane są tutaj, aby zobaczyć to, co najlepsze. Mam nadzieję, że widać, że nie tylko twoje zęby wyglądają świetnie, ale czujesz się o wiele lepiej o swojej własnej osobowości w wyniku.