Xtrasize Krem

Najlepsze wskazówki do zarządzania reputacją w biznesie

Jeśli planujesz prowadzić działalność długo, lepiej upewnij się, że pracujesz w kierunku tworzenia solidnej reputacji. Jeśli nie, innymi firmami i klientami w złym nastroju zjedzą cię żywcem. Nie to, co masz zamiar być w pełni gardzić, ale to po prostu fakty z życia. Musisz nauczyć się zarządzać reputacją firmy.


Aby pomóc zwiększyć swoją obecność w internecie, należy rozważyć użycie mediów społecznościowych. Strony internetowe, takie jak Facebook, Twitter i LinkedIn pomoże ci stworzyć biznes obecności zarówno online, jak i offline. Korzystać z social media skutecznie, należy regularnie publikować statusy. W przypadku wysyłania danych za pośrednictwem strony internetowej, social media, za pomocą słów kluczowych, i dostarczyć informacji czytelnikom, że są one naprawdę potrzebne.


Możesz monitorować swoją reputację firmy, wykonując w internecie wyszukaj dla twojej firmy. To może dać ci pojęcie o tym, co ludzie widzą, kiedy szukają dla ciebie. Upewnij się, że należy zwrócić szczególną uwagę na strony-wyniki i rezultaty obrazu. Zdjęcia pokaże ci, jakie grafiki są przywiązani do swojej firmy w internecie.


Nie spiesz się i zastanowić, zanim się odpowiadać na wszystkie skargi. Zachowując spokój i starannie myśleć o tym, jak będziesz reagować w internecie może utrzymać swoją reputację. Przed wysłaniem odpowiedzi na skargę, przeczytałem odpowiedź kilka razy. Jeśli to możliwe, poproś pracownika przeczytać odpowiedź na upewnić się, że to pasuje.


Nie pozwól sobie denerwować z kimś publicznie ma problemy z tobą. Najlepszym sposobem, aby poradzić sobie z tym, oferując im ten lub inny rodzaj roztworu. To pokaże wszystkim, kto patrzy, że jesteś gotowy, aby przejść dodatkowe mile, aby swoich klientów szczęśliwy.


Należy zwrócić uwagę na reputację usług zarządzania. Te usługi będą kosztować trochę pieniędzy, ale mogą pomóc ci zacząć reputację, odzyskać reputację, lub zachować reputację. Tych specjalistów. Mogą oglądać online ćwiczenia dla ciebie, i będą w stanie pomóc jak unikać i radzić sobie z negatywną opinią.


Być profesjonalistą, aby pomieścić na portalach społecznościowych. Należy unikać korzystania z internetu-żargon i slang, takie jak LoL, dookoła osi yw lub ty. Być profesjonalistą na wszystkie czasy. Odpowiadać na komentarze, więc jak chcesz, aby twoi klienci do spotkania Twarzą w twarz. Używać odpowiedniego angielski i вычитываю wszystkie odpowiedzi, przed wysłaniem ich.


Kiedy publicznie reagować na wszelkie opinie pozostawione przez klienta, upewnij się, że zwrócić się do nich po imieniu. Ludzie chcą wiedzieć, że właściciele firm postrzegają ich jako osoby, a nie jak jedna część bardzo dużej grupy. Za pomocą ich nazwy dadzą im to, czego chcą.


Media społecznościowe mogą być przyjacielem lub wrogiem twojej firmy. Musisz nauczyć się używać go na swoją korzyść. Tworzyć swoje strony na takich stronach, jak Facebook i Twitter. Adresy spokojnie obawy klientów i robić to, co możesz uczynić z nich zadowolony. Będzie to z korzyścią dla twojego biznesu ogromna.


Jeśli został popełniony błąd, i nie ukrywamy tego. Musisz zrozumieć, klienci inteligentne. Się przyznać do błędu i naprawić go. Klienci zazwyczaj bardzo pobłażliwie, zwłaszcza jeśli jesteś w stanie zrekompensować swoje błędy.


Wszyscy popełniają błędy, nawet duże firmy. Gdy twój biznes robi błąd, ważne, że można przeprosić za niego przed swoimi klientami, jak tylko możesz. Opisz, jak twoja firma będzie ci to wynagrodzić. Gdy nie mówić o błędach, nadal możesz chronić swoją reputację, bo klienci docenią szczerość.


Czasu, aby włączyć zapłon i zrobić te pomysły w działaniu. Upewniając się, że masz upstanding reputację w swojej branży-to jest to, co to wszystko znaczy. Teraz masz ta rada, masz kilka rzeczy, które trzeba zrobić. Zachowując twój wizerunek, kiedy trzeba trzyma klienci, przychodząc do twojego miejsca.