Xtrasize Opinie 2015

Świetna rada, aby dodać wartość do następnego pobytu w hotelu

Znalezienie odpowiedniego hotelu może złamać lub twojej podróży lub na wakacjach. Kiedy spędzasz zbyt wiele, nie można sobie pozwolić na zabawę. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak można znaleźć najlepszy stosunek jakości do ceny i to, co trzeba i co można sobie pozwolić.


Rozważmy zamówienie obsługi pokoi, jeśli chcesz specjalnego zasilania bez potrzeby wychodzenia na zewnątrz. Obsługa może być kosztowne, ale i luksus salonie, w swoim pokoju w piżamie może zrobić to warto.


Spędzić trochę czasu, czytając opinie o hotelach, pozostawione przez prawdziwych klientów, przed dokonaniem zamówienia. Te komentarze są często najlepszym źródłem informacji, ponieważ są one napisane przez ludzi, którzy naprawdę przebywali w hotelu. Należy zwrócić uwagę na ostatnie komentarze, tak jak ten, być może, już na imię starszego skarg.


Jeśli jesteś na zewnątrz dla każdego cięcia czasu, chronić cenne rzeczy można zostawić w pokoju. Oprócz pozostawiając drogie przedmioty w sejf, telewizor, gdy jesteś na zewnątrz. Co będzie się wydawać, że nadal istnieje i złodzieje będą poruszać się dalej.


Jednym ze sposobów, aby zaoszczędzić pieniądze podczas podróży jest znalezienie hotelu, który oferuje bezpłatne śniadanie kontynentalne. To może zaoszczędzić wiele pieniędzy, jeśli zatrzymaliśmy się na tydzień. Wielu światowych sieci hotelowych oferują ogromny śniadanie kontynentalne, składające się z mięsnego dania, ciasta i napoje.


Przed rezerwacja pokoi w hotelach, wyszukiwanie w Internecie dla transakcji. Hotele zazwyczaj nie reklamują swoje niskie ceny, dlatego możesz określić. To jest twój obowiązek, aby znaleźć te rabaty. Sprawdź strony internetowe, takie jak джетсеттеров, RueLaLaTravel, i SniqueAway.


To może być trudne, aby wiedzieć, jak wybrać dobre hotele. Przystąpienie do klubu podróży może być bardzo idealnym miejscem, jeśli robisz dużo podróżować. Twój turystyczny klub zapewni ci hotelowy przewodnik treści. Przedstawiciele mogą odpowiedzieć na twoje pytania, pomoże ci wybrać hotele, a nawet pomóc ci zaplanować i zarezerwować zastrzeżeń.


Jeśli podróżujesz z małymi dziećmi, spróbuj wybrać hotel, który obsługuje ich. Większość hoteli oferuje łóżeczka dla dzieci. W niektórych z nich znajduje się plac zabaw i/lub baseny, aby pomóc utrzymać dzieci rozrywkę. Niektórzy nawet oferują programy dla dzieci w ciągu dnia lub opiekunki na noc. Wiele hoteli nie pobieramy dodatkowych opłat za dzieci do pewnego wieku, aby zatrzymać się w jednym pokoju z rodzicami<.BR />

Aby utrzymać swoją kondycję, gdy jesteś na drodze, w przypadku pobytu w hotelu, centrum fitness. Nawet w salach gimnastycznych, gdzie widzisz tylko bieżnia lub dwie i zestaw hantle, nadal można dostać w Bodyweight treningu i aktywności fizycznej. Nie może być doskonały, ale to dostaje się przez, dopóki nie wrócili na swoje terytorium.


Aby utrzymać koszty na minimalnym poziomie, szczególnie jeśli zatrzymasz się w hotelu poza USA, zapytaj w cenę bezprzewodowy dostęp do Internetu, zanim sprawdzić, a zwłaszcza przed tym, jak zalogować się po raz pierwszy. Niektóre hotele nie ujawniać kosztowne w minut wydatki na dostęp do internetu, ale na pewno wskazują na rachunku.


Korzystanie z social media w najlepszym interesie, jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze oferty na noclegi w hotelu. Wiele hoteli oferuje promocje i gratisy dla osób, które “lubią” stronę. Ponadto, dając im ocenę w social media jest doskonałym sposobem, aby złapać aktualizacja i/lub kuracyjny, który nie był reklamowany<.BR />

Zadzwonić z wyprzedzeniem, aby zobaczyć, jeśli basen otwarty, aby zapisać rodzinne szczęście. To może być dość frustrujące, kiedy sprawdzasz, aby twój pokój z dziećmi krzyczą “basen” tylko dowiedzieć się, że jest zamknięte.


Aby zapisać piasek z swojego pokoju w hotelu, gdy jesteś na plaży, upewnij się, że ty i dzieci zatrzymują się na wąż albo zawór na wejściu do hotelu na plaży. Jeśli nie ma go w twoim hotelu, znajdź w pobliżu, a następnie osusz stopy i wklej je w buty lub chodzić boso z powrotem do hotelu.


Aby upewnić się, że nic nie zostawiasz za sobą, kiedy idziesz z hotelu, aby widzisz przez pokój, po tym, jak pakują swoje torby. Otwarty każdy pocztowej, skanowanie na podłodze obok łóżka, i sprawdzić każdą gniazdka elektrycznego, aby upewnić się, że nie zostawili ładowarki do gniazdka.


Dla “zielonych” w hotelu, sprawdź łazience i łóżko na znak o tym, jak zachować pokojówki z ręczników każdego dnia. Zazwyczaj, jeśli powiesić pranie, będą pozostawać w pokoju, ale jeśli zostawisz je na podłodze, pokojówka je zabierze i daje czyste.


Kiedy płacisz za dużo za pokój w hotelu, będziesz mieć nic nie zostało, żeby się zabawić. Dlatego też zarezerwuj najlepszy hotel z pomocą doskonałej taktyki, która znajduje się powyżej. Jak można zrobić swoje plany dla każdej podróży, pamiętaj, że nauczyłem się tutaj.