Xtrasize Sklep

Rozmawiając Z Psami? Co musisz wiedzieć
pierwszy

Jeśli chodzi o szkolenia, to nigdy nie zatrzymujemy się. Czy to nowe metody przygotowywania i nowe trasy, zawsze podniósł się nowe informacje. Jeśli chodzi o psy, zawsze czegoś nowego się dowiedzieć. Ten artykuł daje najlepsze wskazówki dzisiaj, że pokażemy ci wszystko o psach.


Narzeczony psa regularnie. Pies wymaga stałej opieki, aby utrzymać płaszcz na górnym krańcu stanie. Upewnij się, że twój pies jest w pełni zrelaksowana, zanim zaczniesz przygotowywać sesję; jest to szczególnie ważne, jeśli jest pobudliwy. Trzymaj sesji dość krótkie (od 5 do 10 minut), aż mu wygodne z ideą bycia zadbana. Najważniejsze – koniecznie się pochwal go i daj przysmak po udanej pielęgnacji sesji!


Powstrzymać się od działań ze swoimi psami zbyt długo. Długich sesji może zmusić psa do kierowania i łatwo stać się nudne, gdy próbujesz uczyć ich nowych rzeczy. Ograniczaj swoje treningi do 20-30 minut, tak jak to pomoże zachować pełną uwagę psa.


Harmonogram regularnych wizyt weterynaryjnych. Regularne weterynarii egzaminy są bardzo ważne dla ogólnego zdrowia psa – jak z ludźmi, ważne jest, aby złapać wszystkie problemy zdrowotne na wczesnych etapach. Weterynarz będzie upewnić się, że twój pies jest na bieżąco z jego szczepienia, i sprawdź, czy nie ma innych problemów, takich jak waga i problemy z zębami lub pasożyty.


Jeśli masz problemy, aby uzyskać twój pies zachowuje się podczas pielęgnacji sesji, stosować pozytywne wzmocnienie. Z twoich słów i tonu, chwalcie psa za coś вещичка, że on lub ona robi dobrze podczas pracy z nim. Daj mu smakołyk, kiedy skończysz, więc zaczyna się kojarzyć radowania się z czymś dobrym. Należy skręcić zachowania psa w jak najkrótszym czasie!


Aby upewnić się, że twój pies jest zdrowy, pamiętaj, aby pozwolić mu mieć dostęp do czystej wody w dowolnym czasie w ciągu dnia. Jak i ze wszystkimi żywymi istotami, wody jest jednym z najważniejszych składników. Jedynym wyjątkiem jest to, że chcesz, aby utrzymać wodę od szczeniaka za trzy godziny przed snem.


Jest-naprawdę dla psa-odpowiednie obowiązki w domu. To nie jest dla jednej osoby zawsze będzie dbać o to sprawiedliwe, i on będzie czuć się jak zwierzę, jeśli każdy wniesie swój wkład. Dzieci często tracą zainteresowanie zwierzęciem i zmuszony do pracy dla rodziców, ale ważne, że ty uczysz ich, aby wykonać swoje obowiązki!


Twój pies musi regularnie ćwiczyć. Podobnie jak ludzie, psy muszą ćwiczyć, aby spalić kalorie, pozostają zdrowe, i pomóc w ich umysły pozostają ostre. Gimnastyka pomaga również ich uniknąć nudy, co może prowadzić do destrukcyjnych zachowań. Utrzymać psa aktywnego może ograniczyć żuć, gryźć, kopać, i wzywa do kierowania. Może nawet pomóc im uniknąć depresji.


Należy uważać, aby nie karmić psa. Otyłość to ogromny problem dla zwierząt w te dni z powodu tego, że wielu właścicieli psów pozwalają zwierzęciu, aby określić, ile zjada każdego dnia. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, i zdrowie psa, należy postępować zgodnie z zaleceniami swojego lekarza weterynarii, jeśli chodzi o nawyków żywieniowych.


Niektórzy ludzie lubią się uczyć, czytać, a inne, jak uczyć się w praktyce. Trzeba próbować uczyć się w obie strony. Pierwsze czytanie tego artykułu, w którym skończyliście. Drugi zaczyna korzystać z podpowiedzi, aby zobaczyć, co działa dla ciebie i że nie robi, tak się do niego dostać!