Xtrasize Uk

Jest Kawa? Nie ignoruj tych wskazówek

Zrobić idealną kawę-to więcej, niż kupić puszkę rozpuszczalne i dodając trochę wody. To wszystko o wyborze jakości kawy, kupić kawę i lista innych rzeczy. Poniższy artykuł daje wskazówki o tym, jak zrobić porządną kawę<.BR />

Jeśli mocno pijący kawę, obiad czy ostatnią filiżankę. Pić kofeinę po południu i wieczorem mogą poważnie wpłynąć na zdolność spać. Jak długo, aż pobierz twoja kawa jest zbyt dużo kalorii, to jest po prostu w porządku, aby mieć kilka filiżanek dziennie.


Zapisz swój automatyczny lub herbaty czysty z białym octem. Rozpocząć cykl parzenia z jednej części wody na jedną część octu. Po zgody dzbanek moczyć w occie na jakiś czas, uruchomić cykl ze zwykłą wodą, aby umyć samochód. Oczyścić lub herbaty raz na tydzień lub dwa, aby usunąć zjełczały olejki kawowe, pleśni i innych zanieczyszczeń.


Jeśli chcesz przechowywać kawę w lodówce, upewnij się, że pojemnik, w którym jest przechowywany, jest absolutnie szczelny. Jeśli to nie jest tak, zapachy wewnątrz lodówki może być pochłonięty kawy. Swoją kawę może czerpać wilgoć, jeśli jest przechowywany w złym pojemniku przez dłuższy okres czasu.


Pamiętaj, że kawa jest bardzo substancja-pochłaniacz żywności. Tak więc, właściwe przechowywanie jest ważne. Zapisz swój niewykorzystany kawy w miejscu suchym i chłodnym, gdzie jest on chroniony od światła słonecznego i ciepła. Jednak, nie należy przechowywać go w lodówce lub замораживателе. Również upewnij się, że pojemnik jest nieprzezroczysty i szczelne, aby zapobiec kawy, moczenie smak i zapach innych produktów<.BR />

Świeże i najsmaczniejsze kawy, kupić go bezpośrednio ze strony internetowej firmy. Zazwyczaj firmy te będą smażyć ziarno dla ciebie i wysłać go w ciągu kilku dni po tym. Wystarczy wejść do Internetu i sprawdzić na stronie internetowej firmy, aby je znaleźć “proces szlifowania”.


Nigdy nie wkładać przedmiotów, kawa w pojemniku pieca. Jeden z najprostszych sposobów, aby zepsuć kawy, aby pozwolić mu zbyt gorąco. Nie przechowywać swój Java-w dowolnym miejscu, na tyle blisko do pieca, aby się ogrzać.


Nigdy nie piję kawy w osiem godzin przed snem. Okres półtrwania kofeiny może różnić się od 30 minut do 8 godzin, więc jest to jedyny pewny sposób, aby to zrobić z systemu, kiedy nadszedł czas, aby odpocząć. W przeciwnym razie, będziesz musiał nawet więcej kofeiny na dzień. Kawa-zwyczaj może być trochę zdrowe, ale uzależnienie od kofeiny-to złe wieści.


Ważne jest, aby mieć się na baczności za poziom kofeiny w kawie. Nie wszystkie kawy ma taką samą ilość kofeiny. Na przykład, Robusta fasola zawierają dwa razy kawa Arabica, co robi. W zależności od rodzaju użytych ziaren i kwoty, które zostały wykorzystane, drip kawy zawierają więcej kofeiny niż espresso. Upewnij się, że można zachować się na bieżąco.


Duży błąd, że wielu ludzi robią w przypadku browarów kawy nie wykorzystując odpowiednią ilość kawy. Prawidłowy stosunek kawy do wody-to sześć uncji wody na każde dwie łyżki kawy. Mniej kawy i będziesz mieć słabe i малоприятную mieszanka, która w smaku bardziej przypomina wodę, niż kawa.


Ciąć w dół na kwaśnych kawy, wyciągam tą solniczkę. Można użyć tylko szczyptę soli do kawy po browarów, aby ograniczyć ph zacieru. Należy uważać, aby nie przesadzić. Zbyt dużo soli, oczywiście będzie się zmieniać ogólny smak napoju.


Jeśli lubisz smak kawy, ale uniknąć go, tak jak on daje trema, należy przełączyć się na markę kawy, który nie zawiera kofeiny. Możesz pić tyle kawy, ile chcesz, nie martwiąc się o uzyskanie ogromny przypływ kofeiny.


Po dodaniu syropu do kawy, dodać go do gorącej kawy, zanim dodać coś jeszcze. Po zalaniu kubka gorącej kawy, dodać syrop przed dodaniem innych elementów, takich jak śmietana lub mleko. Ciepło od kawy pomaga syrop rozpuszcza się szybciej. To pomaga zwiększyć ogólną smak i zapach twojej kawy.


Teraz, gdy wiesz, najlepszym sposobem, aby zrobić kawę, to jest czas, aby wziąć rzeczy na testrun. nie ma powodu, aby wydawać pieniądze na kawę, kiedy można zrobić je w DOMU. Po przeczytaniu powyższego artykułu, musisz czuć się z tym zadaniem.