Xtrasize Ulotka

Problemy Z WordPress? Sprawdź Te Porady!


WordPress to niezwykle cenne platforma, w dużej mierze z powodu wspaniałego dostępność zapewnia szerokiego grona potencjalnych blogerów. Jego prostota obsługi-to naprawdę wspaniałe, ale to nie oznacza, że niektóre kwoty na edukację jest konieczne, przed dopuszczeniem go do pracy. Skorzystaj z informacji poniżej, aby uzyskać dobre przygotowanie w WordPress, tak, że można zrobić dzisiaj zaczął Blogging<.BR />

Sprawdź dodatki, aby znaleźć proste narzędzia, które sprawi, że twoja strona lub lepszy blog. Na przykład, można dodać kalendarz w pasku bocznym menu, aby podzielić się wydarzeniami, które będą interesujące dla czytelników. Można również znaleźć wiele dodatków, które zapewniają kontrolę nad reklamami, przekształcając swoją stronę w Firma producent.


Tworzyć inteligentne adresów! Nie należy używać wielu słów kluczowych w URL, i zachować wszystkie proste i intuicyjne. Należy unikać nadmiernego słownictwa. Chcesz tworzyć inteligentne stałe, które łatwo oglądać i łatwy do zrozumienia. To pomoże zrobić twój blog jest bardziej wygodne i intuicyjne.


Jeśli chcesz z łatwością można wyszukiwać za pośrednictwem mediów pobierania, takie jak filmy lub zdjęcia, umieścić wszystko w jeden folder przez WordPress. Aby to zrobić, przejdź do Ustawienia i multimediów, a następnie usuń zaznaczenie pola wyboru, które instaluje WP w Sortuj według folderów na podstawie daty.


Nie zapomnij, aby korzystać z tej funkcji. Teraz to może wydawać się oczywiste, ale wiele osób zapomina to zrobić. Przy użyciu edytora wordpress na twój blog, upewnij się, że możesz skorzystać z funkcji sprawdzania pisowni. Nawet jeśli już rewidował swój post, szybki i łatwy pisowni nie zaszkodzi.


Użyć stronę docelową. Zamiast iść bezpośrednio do bieżących jednostek, użytkownicy będą przechodzić przez ten stronie docelowej w pierwszej kolejności. Można użyć to z różnych powodów, czy to promocja towarów lub promocja siebie. Wiele tematów mają startowe strony; jednakże, istnieją również płatne opcje.


Pamiętaj, aby skutecznie używać stopkę na dole strony bloga WordPress. W tej strefie można włączyć dodatkowe informacje o sobie i/lub Twoje prawa autorskie. Możesz także dodać link do innej strony, jeśli chcesz. Różne tematy daje więcej korzyści z tego obszaru, dlatego uważnie wybieraj tak, aby zmaksymalizować wartość nagłówki i stopki strony.


Obrazów sprawi, że twój blog wygląda pięknie, jednak obrazy mogą również pomóc swojej stronie wyższej rangi w wyszukiwarkach. Jednym z najprostszych sposobów, aby to zrobić jest dodanie słów kluczowych w znaczniku title i inne etykietki. Obie te tagi powinny zawierać dokładne słowa kluczowe, aby poprawnie pozycjonowanie witryny.


Zajrzyj w inne tematy dla twojego bloga WordPress. Jestem pewien, że WordPress jest z preinstalowanym kilka znakomitych tematów, ale nadal istnieje wiele opcji tam. Wiele darmowe i płatne tematy, jak również. Te tematy premium jest bardzo dobrze zaprojektowany i pozwala dodać bardziej zaawansowane aspekty twojego bloga z łatwością, takie jak e-commerce wtyczki.


Można włożyć nośnik do swoich postów, po prostu wklejając adres URL, gdzie chcesz w MEDIACH pojawiają się. Na przykład, wstawić film na YouTube, po prostu umieszczenie adresu URL w tekście, gdzie chcesz wideo, aby grać. Upewnij się, że adres URL nie посинеть – jeśli tak, wskaż ją i naciśnij przycisk Wyłącz.


Śledzić odwiedzających na swoim blogu. To jedyny sposób, można poprawić to, aby sprostać waszym czytelnikiem więcej. Darmowe blogerów WordPress mogą używać Jetpack Stats, aby to zrobić. Zarówno bezpłatne, jak i płatne blogerzy mogą korzystać z Google analytics. Pamiętaj, aby zrobić dobry użytek z obu serwisów, jeśli można, dlatego, że oferują one wiele różnych zalet.


Jeśli potrzebujesz post, aby utrzymać się w górnej części strony, nie ma potrzeby, aby ustawić datę w przyszłości więcej. Zamiast tego, przejdź do publikacji, a następnie kliknij na przycisk Edytuj pod widoczność. Wybierz opcję, która pozwala zrobić post lepki i ciesz się!


Mało kto wątpi w ogromną atrakcyjność WordPress wśród blogerów wszystkich typów. To wspaniały sposób dla początkujących, aby je nogą w drzwi, ale można ją również wykorzystywać w bardziej zaawansowanych blogerów również świetny wynik. Trzymać porady znaleźli powyżej wygodny i WordPress może stać się uniwersalnym narzędziem, które będzie służyć przez długie lata.