Xtrasize W Aptekach

Uzyskać jak najwięcej za swoje pieniądze przy zakupie nieruchomości

U kogo co jest na rynku, aby kupić nowy dom lub kiedykolwiek kupił dom, wie, jak długo ten proces może być naprawdę. Jest to czasochłonne i stresujące, chociaż zwykle okazuje się na lepsze. Ten artykuł da wam kilka wskazówek, aby przejść przez proces zakupu domu.


Jeśli potrzebujesz pierwszych miesiącach najmu, ostatni miesiąc depozytu, aby wynająć nieruchomość, poprosić wynajmującego o możliwości płacenia ostatniego miesiąca najmu z upływem czasu. Dodając parę setek dolarów do zapłaty za każdy miesiąc, możesz zobacz, co na nowym miejscu, bez konieczności mieć wszystkie pieniądze na beczkę.


Okolicy poza granicami działki ma ogromny wpływ na decyzje w zakresie nieruchomości. Bo klienci rozważają nie tylko dom, ale potencjalny dom, stan okolicznych obiektów i usług dostępnych w bezpośrednim sąsiedztwie czynnika w ogólnej atrakcyjności żadnego majątku. W czasie, gdy sprzedawca nie ma kontroli nad tymi czynnikami, on lub ona musi uznać ich działanie.


Znaleźć i porozmawiać z innymi nieruchomości inwestorów. Oprócz będąc w stanie dzielić się informacjami, słuchać innych inwestorów doświadczenia “z pierwszej ręki” jest jednym z najlepszych narzędzi do nauki można znaleźć. To może pomóc uniknąć błędów, które popełnili. Ponadto, sieć komunikacji może ostrzegać o możliwości załączników nie możesz być na bieżąco inaczej.


Gdy szukasz, aby kupić nowy dom, ważne, że można znaleźć sprzedawcę, który jest zmotywowany, aby zakończyć transakcję. Szukaj przez internet-ogłoszenia, aby znaleźć właściwości, które zostały wymienione na jakiś czas lub niedawno za swoją cenę. Jeśli sprzedawca jest zmotywowany, to oznacza, że są one bardziej prawdopodobne, aby zredukować cenę domu, aby zmieścić się w budżecie.


Jeśli masz lub planujesz mieć dzieci, trzeba patrzeć na domy, które będą mieć wystarczająco dużo miejsca dla swojej rodziny. Zapisz na uwadze bezpieczeństwo, jak dobrze, zwłaszcza jeśli w domu znajduje się basen lub schodach. Masz większe szanse, aby kupić bardziej bezpieczne w domu, jeśli kupisz od rodziców, którzy wychowują się dzieci<.BR />

Nawet jeśli kupujesz mieszkanie lub działkę, należy rozważyć wynajęcie rzeczoznawcy nieruchomości, aby uzyskać wycenę nieruchomości. Rzeczoznawcy są niezależnymi stronami trzecimi, które oceniają wartość i nie zrobić prowizji z ceny; oni udzielą ci dowód dla ich oceny. Jeśli kupujesz nieruchomość, należy również wiedzieć, że szacunkowa wartość, więc po co czekać?


Przy podejmowaniu decyzji, jeśli możesz sobie pozwolić na mieszkanie, wziąć odkryty koszty eksploatacji pod uwagę. Dom z niewielkim dziedzińcem i duże patio wymaga mniej kosztowne, niż zawartość jednej z gospodarką rolną i dużą ilością zieleni. Jeśli jest chore drzewa, które wymagają usunięcia, zrobić kosztorys na prace, i czynnik kosztów w swoich decyzjach dostępność.


Przy zakupie mieszkania od poprzedniego urlopu jest zablokowane, użytkownik może zostać poproszony o większej zaliczki. W wielu przypadkach jest to zwykle około dwudziestu procent. Im więcej zaliczki można umieścić na nowy dom, tym mniejsza stopa procentowa dla kredytu.


Podczas wyszukiwania dla kupna mieszkania, uważają czekając na jesieni. To nie jest podczas szczytu rynku, który pozwala robić bardziej tanie oferty na domy, bo sprzedawcy są gotowi rozładowywać do zimy i rynek całkowicie gaśnie. Możesz dostać się do domu, który nie uważasz, że można sobie pozwolić w dobrej cenie.


Aby zaoszczędzić pieniądze przy zakupie nieruchomości należy spojrzeć na istniejący dom. Nowe budownictwo, ale inwestor nadal musi zarabiać, która będzie ograniczać, ile mogą porozumieć się w sprawie ceny. Ktoś odsprzedaż domu może mieć znacznie więcej miejsca, aby обсосать.


Ważna wskazówka, aby pamiętać przy zakupie nieruchomości, aby spróbować zwiększyć swój wynik kredytowej, jak można przed złożeniem wniosku o kredyt. Jest to ważne, ponieważ twoja zdolność kredytową bezpośrednio wpływa na twoje. A. P. R., które mogą prowadzić do oszczędności lub strat tysięcy dolarów. Coś od sprawdzenia na błędy w swoim raporcie, zapewniając, że nie ponoszą wysokie balans w tej lub innej karty kredytowej, pomoże przekazać twoje konto.


Przy zakupie domu, złożyć co najmniej dwadzieścia procent od ceny sprzedaży domu w charakterze zaliczki. Jeśli umieścisz mniejsza od tej kwoty, zazwyczaj będzie trzeba kupić prywatnego ubezpieczenia hipotecznego (PMI). Opłata ta wynosi około pół procent, co będzie wynosić około 1000 dolarów rocznie na $200,000 dom.


Gdy patrzysz na możliwość zakupu domu w wykluczenia, należy pamiętać, że tylko dlatego, że sprawiają, że oferta w cenie w reklamie, to nie znaczy, że zostanie on zatwierdzony. W rzeczywistości banków, które starają się sprzedać ustalonych domów czekają na ludzi w aukcji i spodziewamy się, że cena pójdzie w górę. Z takim podejściem, to pomoże ci spojrzeć na to realnie.


Jeśli myślisz o zakupie nieruchomości, zabrać do domu-rodzinę, oczywiście. Te sesje informacyjne pomóc ci przygotować się do Cena uczestniczy w zakupie domu i mogę dać ci wskazówki, jak myślisz, przez to, co można i nie można sobie pozwolić. Klasa pomoże również upewnić się, że nie pojawią się jakieś niespodzianki na drodze.


Upewnij się, że masz zdrowe zaliczki zbawiony, zanim kupisz dom. Chcesz mieć co najmniej 20 procent od ceny zakupu są dostępne dla zaliczki, bo trzeba dodatkowo płacić, jeśli nie. Pamiętaj, że będziesz musiał również pokryć również koszty zamknięcia transakcji i podatki od nieruchomości.


Widzieliście, jak trudne to może być, aby kupić dom. Można stracić dużo spać i czuć się bardzo podkreślił. Mam nadzieję, że może postępować zgodnie ze wskazówkami zawartymi w tym artykule i zmniejszyć niektóre z trudności, że zakup domu może wnieść w twoje życie. Nie zapomnij wziąć swój czas, i nie spieszyć się z zakupem domu.