Xtrasize Zamówienie

Aby pomóc lepiej zrozumieć instrukcji z tym Proste do naśladowania wskazówki

Mając dobre umiejętności kierownictwa ważne, jeśli jesteś w naładowania jednej osoby lub 500 osób. Dobra komunikacja, umiejętności komunikacji z ludźmi i wiele innych rzeczy niezbędnych wielkich liderów. Jeśli jeszcze nie masz tych umiejętności, to jest czas, aby się uczyć. Użyj podpowiedzi poniżej, aby stać się bardziej skutecznym liderem dla swojego zespołu.


Uczciwość jest podstawą przywództwa. Prowadzić ludzi w dobrym kierunku. Gdy jesteś sam, szczery, ludzie zauważą i docenią. Zawsze szczery w kontaktach z kolegami, bo możesz mieć wpływ na nich, szczerze mówiąc.


Upewnij się, aby przyciągnąć ludzi jako lidera. Musisz nauczyć się motywować, przyciągać i denerwować innych. Inspirować ich, aby przyciągnąć ich zainteresowania, mocne strony, umiejętności i kreatywność w zadaniach na rękę. Robić to, co można rozpoznać i docenić wkład i wysiłek każdego człowieka. Trzeba ich wszystkich czuć, że zrobili coś, aby promować projekt do przodu.


Być otwarte, aby robić rzeczy inaczej, niż te, które można w zwykły sposób. Nie raz już zamykać od ludzi, bo oni oferują ci robić rzeczy inaczej. Pokaż im, że jesteś otwarty i gotowy, aby dać nowe rzeczy szansę. To przyczyni się do wzmocnienia więzi z ludźmi.


Kiedy w biznesie, staraj się zawsze dawać przykład, a nie tylko z nazwy. Nawet jeśli nie jesteś przełożonym lub kierownikiem, starają się być tak dobrze wykonujesz swoją pracę, jak osoba wyżej. To może być świetny sposób, aby osobiście wspinać się po schodach, szczególnie, jeśli wysoka przełożonych widzieć cię motywować wysoką wydajność w wszystko wokół ciebie<.BR />

Doskonałe przywódcy używają szczery, poczucia własnej wartości w celu określenia mocnych i słabych stron. Nadmierne zaufanie do swoich umiejętności na pewno doprowadzi do błędu. Pracować nad poprawą słabych umiejętności.


Nauczyć się słuchać członków zespołu; to trudna umiejętność jest niezbędna, aby stać się wielkim liderem. W wielu przypadkach, twoi pracownicy będą mieć duże dodatki lub zmiany do myśli, że możesz mieć. Po tym jak dostają zrozumienie, swoją wizję, niech oni ci powiedzą, co usłyszeli i jak oni myślą, że ulepszenia mogą być wykonane.


Sukienka części. Istnieje pogląd na przywództwo. Jeśli spojrzeć na rolę, ludzie będą reagować na twoje przypomnienie o wiele bardziej pozytywnie i otwarcie. Jeśli się ubrać źle, to będzie trudniej wspinać się kierunkiem привитие. Jest to jednak możliwe, ale łatwiej na siebie i być najlepiej ubrany człowiek w biurze.


Być przykładem dla tych, których używasz. Trzymając w tytule nie brakuje. Jeśli chcesz, aby ludzie przychodzili do pracy i być wygodne, podczas gdy one działają, więc trzeba im pokazać, że robisz to zbyt. Obłudnicy nie szanują. Człowiek, którego inni mogą szanować.


Nawiązać relacje ze swoim zespołem, stosując zasady przywództwa słudzy. W trakcie pracy nad celem długoterminowym, dać do zrozumienia, że osobiście zainwestował w cele krótkoterminowe każdego członka grupy. Jako lider sługa, koncentruje się na umiejętności, aby wykonać swoje obowiązki w pracy, ale i dla przyszłych projektów<.BR />

Choć to naturalne, skłaniam się do jednego stylu przywództwa, istnieje kilka środowisk, w których pewne style są mniej skuteczne. Na przykład, autorytarny styl, najprawdopodobniej, nie będzie mile widziane w organizacji lub grupie na podstawie kultury korporacyjnej. Z tego powodu, to w najlepszym interesie, jako lider, aby stać się elastyczne i wygodne z więcej niż jednym stylu.


Skuteczny lider musi być w stanie pozostać rozsądni w przypadku dużych katastrof, takich jak klęska żywiołowa, wyłączenie energii elektrycznej, lub skandal. Zdolność być decydujący ma kluczowe znaczenie, zwłaszcza, gdy grupa jest w wielkim niebezpieczeństwie. Do tego wymagana jest twoja obecność i udział znanych, jednoznacznie komunikować oczekiwania i zmniejszenie niepewności.


Przywództwo oznacza, że nigdy nie przestają się uczyć. Poświęć trochę czasu, aby z góry rozumienie ze słuchu i mówienia na bieżąco, i nigdy nie uciekać od kursu na lidera. Są one dostępne w internecie, w lokalnych szkołach i przez wielu przedsiębiorstw. Zajęcia te przyczynią się do podniesienia swoich umiejętności, co pomaga uczynić bardziej skutecznym liderem.


Jeśli masz tylko jeden człowiek, nadal ważne jest, aby mieć doskonałe zdolności przywódcze. Być dobrym liderem nie wymaga od ciebie więcej, niż można się spodziewać. Doskonalić umiejętności, które już posiadasz i zdobyć umiejętności, nie, aby stać się wielkim liderem.