Zaburzenia Erekcji

Nie musisz żyć z dyskomfortem hemoroidy

Hemoroidy dotyka miliony ludzi w całym kraju każdego roku. Chociaż wewnętrzne hemoroidy mogą powodować krwawienia i powikłań, to hemoroidy zewnętrzne, które powodują ból i dyskomfort. Poniższy artykuł zawiera porady, wskazówki, informacje i porady o hemoroidach. Dowiesz się, jakie są przyczyny ich powstawania, metody leczenia, leki, i co można zrobić, aby zapobiec ich.


Jest ulgę w bólu, przyczyną hemoroidów. Weź kilka, dziesięć minut kąpiel sitz każdego dnia. Ponadto, stosując zimny kompres może przynieść ulgę.


Jeśli szukasz szybką ulgę hemoroidy Flare-up, należy sprawdzić niektóre over-the-counter produktów, dostępnych tylko dla tego celu. Są kremy, czopki, żele i uszczelki, które zawierają leki znieczulenia obszaru. Inne leki, takie jak Tylenol i advil, aspirynę może również pomóc zmniejszyć ból.


Gdy masz hemoroidy, pamiętaj, aby trzymać się z dala od ostrego jedzenia. Pikantne jedzenie może być bardzo irytujące, aby twoje hemoroidy. Zaleca się także unikać picia zbyt dużo piwa, napojów gazowanych i kawy.


Jeśli masz skłonność do hemoroidów można zobaczyć w codziennym życiu. Jeśli znajdziesz się podczas częściej, to spróbuj zmniejszyć okresy czasu, w którym siedzisz. Nadmierne siedzenie-to my dobrze znane przyczyny hemoroidów. Jeśli siedzieć nie można brać stojących psuje się.


Jeden z najbardziej prostych domowych zabiegów, aby pomóc w uzdrowieniu, od bolesne pieczenie i świąd odbytu, to mała wanna. Dobry przepis na kąpiel sitz jest oczaru wirginijskiego. Wypełnij swoją wannę ciepłą wodą i dodaj przynajmniej jedną filiżankę hazel w wodzie. Siedzieć w tej ciepłej mieszanki w ciągu 10-15 minut, co najmniej trzy razy dziennie. W ciągu trzech-czterech dni, hemoroidy zniknie.


Nie trać zbyt dużo czasu na toaletę czeka wypróżnienia powinno się zdarzyć. Stanie się to tylko wtedy, gdy twoje ciało jest gotowe, aby to się stało. Siedzi na kiblu i czyta książkę w ciągu godziny nie pomoże. Tylko staram się chodzić, gdy masz silne pragnienie, aby uciec.


Jeśli okaże się, że jesteś w ciągłym bólu hemoroidów i masz nadwagę, możesz rozważyć rozpocząć poważne dietetyczne i rutynowych fitness. Czy można schudnąć, należy wykluczyć ciśnienie, że nadwaga wpływa na żyły w odbycie, które powoduje hemoroidy<.BR />

Zmiana diety pomoże ci uniknąć гемороя więcej. Jeśli zaczniesz spożywać różne rodzaje świeżych owoców i warzyw zamierza osłabić swoje krzesło i łatwiej przejść. To pomoże zapobiec hemoroidy od kształtowania się od gwałtownych ruchów jelit.


Będąc dobrze poinformowani o hemoroidach może pomóc żyć mniej bolesne z tym powszechne dolegliwości. Ponadto, może on nauczyć się sposobów zapobiegania i leczenia. Informacje zawarte w tym artykule jest korzystne dla osób w każdym wieku, i może pomóc ci zrozumieć i poradzić sobie z chorobą, która dotyka prawie każdego człowieka w pewnym momencie w jego lub jej życiu.