Zele Na Powiekszenie Czlonka

Dowiedz się o finanse osobiste oraz jak nimi zarządzać

Wszystko zbyt często, małe problemy finansowe mogą przerodzić się w poważne problemy finansowe. Zanim się zorientujesz, możesz być pochowany pod górą długu, stojące długotrwałego uszczerbku dla twojej kondycji finansowej. Aby zapobiec tej katastrofie, zanim to się stanie, zacznij używać sprawdzone wskazówki w następnym artykule.


Poprawy swoich finansów osobistych umiejętności są bardzo przydatne, ale często-niezapomniana wskazówka. Upewnij się, że akceptujesz około 10-13% od pensji i umieścić je na bok na konto oszczędnościowe. To pomoże ci znacznie w ciągu trudnych czasach gospodarczych. Następnie, kiedy nieoczekiwany rachunek przychodzi, będziesz mieć środki, aby pokryć go i nie trzeba brać kredyty i płacić odsetki opłaty.


Nie zostawiaj swój portfel lub torebkę bez opieki. Podczas gdy złodzieje nie mogą odbierać swoje karty na wydatki, mogą przejąć od nich informacje i używać go do robienia zakupów lub uzyskania gotówki. Nie będziesz wiedział, dopóki pieniędzy nie było i nie będzie za późno. Zachować informacje finansowe w każdej chwili.


Aby spłacić kredyt hipoteczny trochę wcześniej, po prostu zaokrąglić kwotę, którą płacisz co miesiąc. Większość firm zapewniają dodatkowe płatności na dowolną kwotę wybierzesz, więc nie ma potrzeby, aby zarejestrować się w programie, na przykład, dwa razy w tygodniu systemu płatności. Wiele z tych programów opłaty za przywilej, ale można po prostu dopłacić brakującą kwotę wraz z rutynowych miesięczne płatności.


Jednym ze sposobów można zaoszczędzić pieniądze, aby poprawić swoją sytuację finansową, aby wyłączyć urządzenie, gdy zaparkowany. Utrzymania samochodu działa, może zużyty gaz, który wznosi się w cenie każdego dnia. Zamknij swój samochód w dowolnym czasie, można zaoszczędzić dodatkowe środki pieniężne.


Kiedy masz do czynienia z finanse i zarządzanie pieniędzmi, tam będzie dużo szumu, że będziesz mieć, aby spróbować uniknąć. Zrób swoje własne badania i starać się nie być pod wpływem rodziny i przyjaciół. To pomoże ci tworzyć logicznych wniosków, a nie po prostu iść z tłumem.


Upewnij się, aby zapłacić rachunki za media według ich daty każdego miesiąca. Płacić ich koniec może uszkodzić swój rating kredytowy. Ponadto, prawdopodobnie będzie musiał zapłacić karę za spóźnienie. Zaległe płatności nie są warte dodatkowych opłat i stres, więc płacić terminowo w miarę możliwości.


Jedną z najważniejszych rzeczy, konsument może zrobić w dzisiejszej gospodarce być finansowo mądry o kartach kredytowych. W ubiegłym konsumenci mogli odpisywać odsetki kartą kredytową na ich zeznania podatkowego. W ciągu kilku lat, teraz to już nie było to. Z tego powodu najważniejszymi odbiorcami nawyk może spłacić jak najwięcej ich karty kredytowej, jak to możliwe.


Zawsze zapłacisz więcej niż minimum. W przypadku płatności długu, to jest kuszące, aby po prostu zrobić swoje minimalne płatności, ale w każdym miesiącu odsetki będą naliczane do końca, robi się wydawać, że nigdy nie może zrobić żadnego postępu. Nawet jeśli jest to tylko $10, zapłacić trochę więcej i spowolnić naliczania odsetek, aby dostać się, że Bill w końcu się opłaciła.


Jeśli masz swój obowiązek rozprzestrzeniły się w wielu różnych miejscach, może być przydatne poprosić bank dla konsolidacji kredyt, który płaci wszystkie swoje drobne długi i działa jak jeden wielki kredyt z miesięcznych płatności. Upewnij się, aby zrobić matematyki i określić, czy to naprawdę będzie Ci zaoszczędzić pieniądze, i zawsze w pobliżu sklepu.


Spróbuj kupować marek sklep nad krajowymi. Duże marki wydają dużo pieniędzy na marketing swoich produktów, co zwiększa ich koszt. Można osiągnąć znaczne oszczędności na zakupie leków generycznych. Różnice w jakości i smaku często trudno jest rozpoznać.


Zawsze trzeba spróbować i uniknąć złych długów. Przegub mocujący saldo na karcie kredytowej-jest to dobry przykład złych długów. Większość kart kredytowych mają bardzo wysokie oprocentowanie, co oznacza, że mały zakup może ostatecznie kosztować dwa lub trzy razy, co kosztowało na początku<.BR />

Wiele finanse osobiste wskazówka, która może pomóc ci zaoszczędzić pieniądze, aby zawsze być na bieżąco tańsze w dostęp do internetu i usługi telefoniczne. Jeśli po prostu zgadzam się z określoną firmą, możesz być przepłacania za ich usługi, nawet nie znając go. Wiedząc innych transakcji zapewni ci najlepszy cios dla dolara.


W dzisiejszej gospodarce, że tak wiele osób bez pracy lub mało płacą, to jest całkiem możliwe, że będziesz musiał żyć na bardziej elastyczną budżet, niż ten, który masz w zwyczaju. Do ciężkiej pracy, redukcji kosztów i oczekiwania będzie się opłacać w dłuższej perspektywie, jak można zrobić to przez ten kryzys bez długów, jak się zachować.


Aby zaoszczędzić pieniądze na telefon, telewizja kablowa, internet i rachunki, warto rozważyć możliwość uzyskać trzy-w-jednym kablem dostawcy. Wiele kablowe firmy oferują zniżki, jeśli masz wszystkie trzy z nich. Plus, to warto mieć wszystkie trzy usługi w jednym banknocie.


Jeśli chodzi o oszczędności pieniędzy jeden ważny moment, aby rozważyć, co chcesz, aby wyglądać jak najczęściej na kuponach. To pozwoli ci zaoszczędzić ogromne sumy pieniędzy w dłuższej perspektywie. Sprawdź gazety, w sklepie ulotki i witryny sklepu w celu zaoszczędzenia pieniędzy transakcji.


Pamiętaj, aby wykorzystać cenne kupony. Niektóre kupony nie naprawdę warto, ponieważ mogą one być dla marek, które są droższe, nawet z kuponem, niż marka, który można normalnie kupić. Istnieją jednak i inne kupony na procent lub na określoną liczbę od całej zakupy w sklepie lub na znaczną sumę od produktu zazwyczaj kupić, co może zaoszczędzić spore. Pamiętaj, aby skorzystać z tego.


Jeśli można odkładać sprawy, co trzeba zrobić, aby dostać swoje finanse pod kontrolą, można tylko zaszkodzić sobie w dłuższej perspektywie. Choć to może wydawać się trudne lub niemożliwe, należy wiedzieć, że wiele osób już celował w tym. Zacznij korzystać z porad, które nauczyłem się tutaj.